0

Magic Isco, fajnie zobaczyć go w dobrej formie

1

Guler jaki leszcz xd

2

@Kapitan hawk Walka o majstra do końca:D

1

@Kamilos84 Bez przesady, nogi zgięte i z boku

1

@Encore Jak zwykle wybitna analiza

2

Isco zabawa, brakuje gola Antonego

3

@blakkudium Stadiony świata

0

@FcPortoFan1999 12 final z Hurkaczem na Wimbledonie

0

Brawo Stefan, w pełni zasłużony tytuł, pełna dominacja i kontrola w finale. Może się odblokuje na dobre!

0

Historia dzieje się na naszych oczach, Tsitsipas serwuje po tytuł!!

1

@KRISU77 Imię dla dziecka które samo zdecyduje w przyszłości jakiej chce być płci

0

@FcPortoFan1999 Ty go chyba niezbyt lubisz ;D

0

Wow Tsitsipas, jak nie on ;D

2

@Kessie Tak jest xD Kupiłem za 5, włożyłem 10k i sprzedałem za 4 xD

1

Cudowny punkt Augera, czyżby teraz to on przełamał Greka, który prowadził 40:0?

0

@BorzyKrzys Z wizytą do jakiejś Pani idziesz, że bigos gotujesz?

0

@FcPortoFan1999 Pięknie dziś gra trzeba przyznać

1

@Kgorecki2500 Kojarzę go tylko z tego, że nie potępił działań Putina

0

Ciekawe czy Badosa zdąży dotrzeć na wręczanie tytułu Stefanowi, specjalnie skreczowała w Meksyku pewnie

0

Denerwująca jest ta kamera zza pleców w czasie akcji...

0

@FcPortoFan1999 Życzę mu żeby tym razem go demony zostawiły w spokoju, ale nigdy nie wiadomo z nim:D

0

Teraz Tsitsipas będzie miał swój najlepszy czas na korcie, zobaczymy czym tym razem zaskoczy widzów :D

2

@LambiPL Bezczelne to już jest pojawienie się takich kreatur na nowo w życiu dziecka, powinny takie osoby znikać raz na zawsze

7

@sergio5 Ale się wkurwi.... jak to przeczytałem, nieudacznicy ohydni

0

@FcPortoFan1999 40:0 to niebezpieczny wynik w tenisie

0

Tsitsipas szaleje w finale i przełamuje Kanadyjczyka :D

9

O cholera, co za kretyn



https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-puchar-fa-mateta-przewieziony-do-szpitala-po-brutalnym-zderzeniu-z-bramkarzem-w-meczu-pucharu-anglii/6BO7zk2L/

0

@FcPortoFan1999 Gdziekolwiek :D Liniowy był szybszy od Niemca na boisku :D
Ogólnie on mocno stresował się przed meczami z tego co pamietam

0

@FcPortoFan1999 Ale bym pooglądał takiego Mertesacketa i Kościelnego w pierwszym składzie

1

@FcPortoFan1999 Az spojrzałem czy rzeczywiście o niego nie chodzi xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?