Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Magic Isco, fajnie zobaczyć go w dobrej formie
1
Guler jaki leszcz xd
2
@Kapitan hawk Walka o majstra do końca:D
1
@Kamilos84 Bez przesady, nogi zgięte i z boku
1
@Encore Jak zwykle wybitna analiza
2
Isco zabawa, brakuje gola Antonego
3
@blakkudium Stadiony świata
0
@FcPortoFan1999 12 final z Hurkaczem na Wimbledonie
0
Brawo Stefan, w pełni zasłużony tytuł, pełna dominacja i kontrola w finale. Może się odblokuje na dobre!
0
Historia dzieje się na naszych oczach, Tsitsipas serwuje po tytuł!!
1
@KRISU77 Imię dla dziecka które samo zdecyduje w przyszłości jakiej chce być płci
0
@FcPortoFan1999 Ty go chyba niezbyt lubisz ;D
0
Wow Tsitsipas, jak nie on ;D
2
@Kessie Tak jest xD Kupiłem za 5, włożyłem 10k i sprzedałem za 4 xD
1
Cudowny punkt Augera, czyżby teraz to on przełamał Greka, który prowadził 40:0?
0
@BorzyKrzys Z wizytą do jakiejś Pani idziesz, że bigos gotujesz?
0
@FcPortoFan1999 Pięknie dziś gra trzeba przyznać
1
@Kgorecki2500 Kojarzę go tylko z tego, że nie potępił działań Putina
0
Ciekawe czy Badosa zdąży dotrzeć na wręczanie tytułu Stefanowi, specjalnie skreczowała w Meksyku pewnie
0
Denerwująca jest ta kamera zza pleców w czasie akcji...
0
@FcPortoFan1999 Życzę mu żeby tym razem go demony zostawiły w spokoju, ale nigdy nie wiadomo z nim:D
0
Teraz Tsitsipas będzie miał swój najlepszy czas na korcie, zobaczymy czym tym razem zaskoczy widzów :D
2
@LambiPL Bezczelne to już jest pojawienie się takich kreatur na nowo w życiu dziecka, powinny takie osoby znikać raz na zawsze
7
@sergio5 Ale się wkurwi.... jak to przeczytałem, nieudacznicy ohydni
0
@FcPortoFan1999 40:0 to niebezpieczny wynik w tenisie
0
Tsitsipas szaleje w finale i przełamuje Kanadyjczyka :D
9
O cholera, co za kretyn
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-puchar-fa-mateta-przewieziony-do-szpitala-po-brutalnym-zderzeniu-z-bramkarzem-w-meczu-pucharu-anglii/6BO7zk2L/
0
@FcPortoFan1999 Gdziekolwiek :D Liniowy był szybszy od Niemca na boisku :D
Ogólnie on mocno stresował się przed meczami z tego co pamietam
0
@FcPortoFan1999 Ale bym pooglądał takiego Mertesacketa i Kościelnego w pierwszym składzie
1
@FcPortoFan1999 Az spojrzałem czy rzeczywiście o niego nie chodzi xDD