Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kanver_ Gdyby to był Ibra jakis, to Ci co krytykują Lewego, by robili pod siebie na widok tych wtatystyk
0
Manchester United wraca do gry!
Szczurek z golem
12
@Faro Składa się klikając "usuń konto" :D
1
Tymczasem Memchester United bardzo stara się odpaść z Pucharu Anglii
1
Karny dla Newcastle, Minteh dramat.
Isak pewnie wykorzystuje jedenastkę i 1:0 dla Newcastle w 1/8 FA CUP
0
@BorzyKrzys Próbowałem, nie trafiłem w bilę i każdy się śmiał :(((
9
@Aragorn33 Ale skręciło z zażenowania xDD
0
@FcPortoFan1999 Powiedzmy
0
Isak spartolił pierwszą setkę po powrocie :D
0
@FcPortoFan1999 Jestem za stary żeby tracić czas na tęczowy klub z Warszawy
0
@Bernard777 Nikogo nie zmuszam, ja włączam:D
0
Nie ma premier league, ale można obejrzeć Brighton z Newcastle w FA :D
1
Ikona dziś oddała
https://i.ibb.co/4ng0qvfm/Lu-ny-traf.png
0
@Pawlusek Dembele też szkoda, że się nie interesowali...
0
@kamiVeB Nie każda laska gwiazdorzy, albo zeszła szybko wiedząc, że mąż będzie strzelał karnego ;D
0
@kamiVeB Na pewno ona :D
2
Najlepszy pomocnik obok Scholesa w historii premier league
3
@negreanu Niedziela rano i humor popsuty
0
@FcPortoFan1999 Gdyby było lepiej już bym miał coś innego...
0
@FcPortoFan1999 Leclerc zostaje :D
1
Tomas Machac wygrywa turniej ATP 500 na twardych kortach w Acapulco. Czech w finale imprezy pokonał Alejandro Davidovicha Fokinę 7:6(6), 6:2. To pierwszy triumf Czecha w turnieju rangi ATP
0
@mekston głupota i wypaczanie wyników
2
Młody gniewny
1
@Encore Działają przez chwilę jak się nagimnastykujesz xD
1
@FcPortoFan1999 Debata ze Stanowiskim przy pizzy i colce
6
@OrangeFcb Guardiola nie trzyma na uwięzi pilkarzy. Chcial odejść żeby być kluczowym piłkarzem, więc go puścił za godziwą cenę
0
@FcPortoFan1999 Dlatego by nie wchodził w zdanie dwóch prezydentów:D
0
@FcPortoFan1999 Jeśli nie masz powyżej 50 lat nic nie przeżyłeś
3
Bym posłuchał rozmowy na temat polityki @MesQueUnClub96 z Najmanem, ta wymiana zdan by mi otworzyła oczy na wiele spraw
0
@blakkudium Już w zeszłym sezonie się nim jarałem, widać było jaki ma gaz i luz w dryblingu, mega pilkarz