Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@qchulainn Na Anfield zobaczymy bardziej wyrównany mecz, tam kibice zrobią konkretny młyn
0
@ObiwanKenobi Dembele wczoraj wykończenie jak za najlepszych czasów
0
@kamyk_23 Dlatego inni sędziowie powinni popełniać te same błędy? Nie rozumiem aluzji:D
21
@Krzty Wybitna interwencja, taki refleks w tym wieku tylko pozazdrościć
0
@Ptasior Słowa musiały paść mocne, wiadomo przekroczył granice, ale kara jakby zrobil to co Pepe z Getafe
0
@kamyk_23 Ja nawet nie oglądam praktycznie Realu
8
9 miesięcy? Przesada
0
@Derean Szczęsny trudniejsza wyjął
3
@ViscaelBarca2007 Tam faul byl przed polem karnym, klarowna czerwona po prostu i wolny
3
@partymaker xDDD Barcola wyszedł na wolną, czystą pozycję świetnym przyjęciem będąc w pełnym biegu, ale tak czyste wejście Konate xD
https://x.com/Fabian_Manu1999/status/1897383934901854420
Ciekawe od kiedy pełny impet ręką i ciałem to bark
0
@Limaker Złodziejstwo i fart stulecia, obrzydliwa wygrana
4
To nie jest niby czerwona kartka? Jeszcze VAR sprawdzał. MVP Alisson z sędzią
53
A co jeśli Szczęsny już nigdy nie przegra meczu?
3
@mekston Na pewno od jutra już pisac nie będzie
0
Teraz brak kartki dla Diaza, niesamowite
4
Alison ratuje Liverpoolowi dwumecz
0
De Jong no no szarpnął
0
Boze PSG co robi na czele z Dembele xD
0
@Hajny Pchany, bo w Anglii większość stykowych sytuacji jest gwizdanych pod nich, karny na 3 punkty widmo przeciwko Bornemouth i teraz też brak czerwa. Barcola wychodzi na czysto pozycje, przyjmuje świetnie piłkę i zostaje pchnięty przez Konate, brak reakcji oczywiście
2
Hahahahaha, Liverpool nawet pchany w LM, obrzydliwy klub, Slot wyjdzie teraz płakać?
0
No to jest czerwona dla Liverpoolu
2
xDDD klasyczna faza pucharowa w LM
0
Spalony PSG, no szkoda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dembele jaki crack
0
Genialna główka Kane'a
0
Zielu strzela karniaczka :S
Niestety pudlo
0
Po Aston i Arsenalu znamy kolejnego ćwierćfinalistę, stawka się zawęża i zostają najlepsi
0
@gumaz Słonecznik
0
@Joe_Pesci Cud urody