Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@regatta52 Bo to lider drużyny, a ich się nie sciąga. Sama obecność jego na boisku wpływa na drużynę i to pewniak do karniaka
1
No to był ciekawy strzal Doue spod biodra, talenciak
2
@LambiPL Kilka razy fajnie podał, ale fakt Mendes wybił mu granie w dwumeczu
9
Genialny dwumecz, w pierwszym meczu dominacja PSG, dziś Liverpoolu, fajnie że akurat tu dogrywka jest
0
O matko boska Kvara chlopie...
0
@mateushh I tak się odbija na formie
2
Nunez xDDDDD Ktoś pisal, że gorszy od Lewego nie może być. Już ma odpowiedź, że może
2
Nic dziwnego, że PSG ledwo biega, jak tam ponad połowa składu od tygodnia przez Ramadan nie jadło i nie pilo xD
3
Nunez to jest taki mem napastnik xDD
0
Jaki fart PSG, zaraz po zawodach
2
@Gibbon_FCB Wielu gra żując gumę, Guimaraes co mecz z gumą gra niemal xzd
0
Moim zdaniem Lucho popełnił błąd ściągając Barcole, a zostawiając Gruzina, on zawsze kondycyjnie siada
0
@Kuchar Jak na moje w podstawowym czasie któraś trafi
0
Arnold kontuzja? Ogromna strata Liverpoolu, by to była
3
Wchodzi killer Nunez, gorszy od Joty nie będzie
0
@Swistus172 Płacz Slota pewny, a po 1 meczu nic nie mówił :D
0
Arnold ma w nodze chyba jakiś namierzacz, tak rzuca piłeczki
1
@FCB_dimiC Rok temu i tak przeżyli sen, który już się nie powtórzy najpewniej
0
Donnarumma pełne majtki
0
@Kamiloza91 Meczycho jest od 1 minuty
2
Diaz jakie padlino. Doue niech wchodzi za Kvare, bo Gruzin nie ogarnia
1
Niby lekkie kopnięcie, ale to się kwalifikowało na karnego
1
Znowu Mendes xDD Az się zaśmiałem
0
@tbas Teraz akurat ten strzal Kvary byl idealny, a jeszcze lepsza interwencja Holendra
0
Barcola się bawi na tych kontrach, Graven genialna interwencja
4
Salahowi będzie co noc się Mendes śnił
2
@adi7adi8 W poprzednim meczu też setkę spartolil
2
Hahaha wylosował się klasyczny Dembele xD
0
@reloaded Dlatego ja jutro tylko BVB oglądam
0
Trzeba przyznać PSG ma jaja, że wytrzymali tą nawałnice i ciężar trybun na Anfield