2

@regatta52 Bo to lider drużyny, a ich się nie sciąga. Sama obecność jego na boisku wpływa na drużynę i to pewniak do karniaka

1

No to był ciekawy strzal Doue spod biodra, talenciak

2

@LambiPL Kilka razy fajnie podał, ale fakt Mendes wybił mu granie w dwumeczu

9

Genialny dwumecz, w pierwszym meczu dominacja PSG, dziś Liverpoolu, fajnie że akurat tu dogrywka jest

0

O matko boska Kvara chlopie...

0

@mateushh I tak się odbija na formie

2

Nunez xDDDDD Ktoś pisal, że gorszy od Lewego nie może być. Już ma odpowiedź, że może

2

Nic dziwnego, że PSG ledwo biega, jak tam ponad połowa składu od tygodnia przez Ramadan nie jadło i nie pilo xD

3

Nunez to jest taki mem napastnik xDD

0

Jaki fart PSG, zaraz po zawodach

2

@Gibbon_FCB Wielu gra żując gumę, Guimaraes co mecz z gumą gra niemal xzd

0

Moim zdaniem Lucho popełnił błąd ściągając Barcole, a zostawiając Gruzina, on zawsze kondycyjnie siada

0

@Kuchar Jak na moje w podstawowym czasie któraś trafi

0

Arnold kontuzja? Ogromna strata Liverpoolu, by to była

3

Wchodzi killer Nunez, gorszy od Joty nie będzie

0

@Swistus172 Płacz Slota pewny, a po 1 meczu nic nie mówił :D

0

Arnold ma w nodze chyba jakiś namierzacz, tak rzuca piłeczki

1

@FCB_dimiC Rok temu i tak przeżyli sen, który już się nie powtórzy najpewniej

0

Donnarumma pełne majtki

0

@Kamiloza91 Meczycho jest od 1 minuty

2

Diaz jakie padlino. Doue niech wchodzi za Kvare, bo Gruzin nie ogarnia

1

Niby lekkie kopnięcie, ale to się kwalifikowało na karnego

1

Znowu Mendes xDD Az się zaśmiałem

0

@tbas Teraz akurat ten strzal Kvary byl idealny, a jeszcze lepsza interwencja Holendra

0

Barcola się bawi na tych kontrach, Graven genialna interwencja

4

Salahowi będzie co noc się Mendes śnił

2

@adi7adi8 W poprzednim meczu też setkę spartolil

2

Hahaha wylosował się klasyczny Dembele xD

0

@reloaded Dlatego ja jutro tylko BVB oglądam

0

Trzeba przyznać PSG ma jaja, że wytrzymali tą nawałnice i ciężar trybun na Anfield

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?