1

Zinchenko tymczasem poszedl ładnie i zza pola karnego na 1:0 strzela

0

Jezu jak tam głośno xD

2

Co jest, chyba mam jakieś moce sprawcze na kuponie xD Awans Atletico konkretnie, wczoraj PSG

0

@Mitch_Atleta xDDD Napisał, że Dembele nie dostanie ZP, więc wiadomo już że dostanie

1

@OzzyFCB Nie mów hop, padolino plus pyskówka i go nie ma :D

3

Ładna oprawa Atletico, trybuny będą ich na pewno niosły

1

@norbi77 Też mam takie wrażenie

0

Karma dla Belga za zniszczenie kariery Hazardowi?

1

Okej jeśli po takim prezencie BVB nie strzela to nie mamy o czym mówić

0

@VeB 1899 Kobel odwalił xD

2

Łatwo Lille, jazda

2

@dmcteam Lille to weźmie

2

Piekna atmosferka w Lille

2

@Radko1976 To możesz zawsze zignorować :D Ten dwumecz był świetny jak na dzisiejsze standardy piłki

0

Przeżyjmy to jeszcze raz

0

@Rifek Dzis najprawdopodobniej skończony Sterling zagra, więc masz odpowiedź

1

Szybko blond karynę pogonił xD


4

@blakkudium W Interze na wahadle pięknie by chodzil

4

@LambiPL W dodatku tryplet ekipy z Paryża najprawdopodobniej, by to był, zawodnik z Francji i gala we Francji, dostanie i to ogromną różnicą głosów

1

@betonito Jeśli wygrają LM to tak

1

0

Legendarny wywiad Dembele


0

Van Dijk w PSG?


0

Kompletnie o tym zapomniałem, przecież to godzina nie do życia


2

@Kgorecki2500 Na tego wąsa chce się głosować

0

xDDD Tak to wyglądało

0

@Rewolucja123 Okej, ale myślę, że tutaj to drugie zrobiło robotę jeśli chodzi o czas kary

2

@Rupert_Haubica Co ma rodzic zrobić jak ich córka sama wypisuje do takich przegrywów i wysyła im swoje softy? Trzeba od małego wpajać jakieś zasady, dbać o moralność swojego dziecka, rozmawiać, a nie nagle się obudzić i zabierać telefon 15 latce

0

@Azazel_Pazuzu Czy skończy wyscig bez punktów? No pewnie ze tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?