Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@turhiay Więcej wiary :D Będzie odjechany dwumecz
0
Spokojnie Saka już się rozgrzewa przed wyrzuceniem ich z LM, powtarzamy to samo co się stało dwie dekady temu
0
@ACRAB95 Uznany, bo Ty tak mówisz? Zmieńmy przepisy od razu pod daną sytuację. Ewidentnie dotknął piłki
0
Hahaha, to niezły Alvarez
0
Jakie kołki pakują, zaraz tam dziura się zrobi w siatce
0
Tak się strzela, a nie jakieś delikatuśne finezki
1
Mbappe ma boloka
0
@Dieselzor To jest netflixowy Bobby
0
Vasquez placku nie ośmieszaj się
1
@PatrychoO Fran raczej
0
@clyde Ancelotti jak Arteta nie potrzebuje klasycznej 9
0
Mbappe jaki powrót :o
2
Kiedy Sanah tak wyladniala?
0
Szybciej z tą lodziarnią...
0
@partymaker Mi się tak już nie chce, a godzinę odpuściłem i tak xDD
0
Jak awansuje Atletico to już mi się tego dwumeczu z Arsenalem nie chce oglądać, co to jest za antyfutbol u siebie
1
@blakkudium Drugim
2
Ten gość na Canal+ komentuje jak Borek w PES 6 xD
1
Widzę po wyniku dużo nie straciłem idąc zjeść i się wykąpać xD
1
@Coutinho007 Kiwior robi co może
3
Perisic zaczyna remontade po awans 1:1. Kiwior jest beznadziejny
1
@Botanik PSV to żaden rywal, ale w meczu z Atletico i Realem nie będą bez szans
0
@SelloutCrowd Odegaard hamulcowy na ławie i grają chłopaki
1
Zinchenko tymczasem poszedl ładnie i zza pola karnego na 1:0 strzela
0
Jezu jak tam głośno xD
2
Co jest, chyba mam jakieś moce sprawcze na kuponie xD Awans Atletico konkretnie, wczoraj PSG
0
@Mitch_Atleta xDDD Napisał, że Dembele nie dostanie ZP, więc wiadomo już że dostanie
1
@OzzyFCB Nie mów hop, padolino plus pyskówka i go nie ma :D
3
Ładna oprawa Atletico, trybuny będą ich na pewno niosły
1
@norbi77 Też mam takie wrażenie