0

@turhiay Więcej wiary :D Będzie odjechany dwumecz

0

Spokojnie Saka już się rozgrzewa przed wyrzuceniem ich z LM, powtarzamy to samo co się stało dwie dekady temu

0

@ACRAB95 Uznany, bo Ty tak mówisz? Zmieńmy przepisy od razu pod daną sytuację. Ewidentnie dotknął piłki

0

Hahaha, to niezły Alvarez

0

Jakie kołki pakują, zaraz tam dziura się zrobi w siatce

0

Tak się strzela, a nie jakieś delikatuśne finezki

1

Mbappe ma boloka

0

@Dieselzor To jest netflixowy Bobby

0

Vasquez placku nie ośmieszaj się

1

@PatrychoO Fran raczej

0

@clyde Ancelotti jak Arteta nie potrzebuje klasycznej 9

0

Mbappe jaki powrót :o

2

Kiedy Sanah tak wyladniala?


0

Szybciej z tą lodziarnią...

0

@partymaker Mi się tak już nie chce, a godzinę odpuściłem i tak xDD

0

Jak awansuje Atletico to już mi się tego dwumeczu z Arsenalem nie chce oglądać, co to jest za antyfutbol u siebie

1

@blakkudium Drugim

2

Ten gość na Canal+ komentuje jak Borek w PES 6 xD

1

Widzę po wyniku dużo nie straciłem idąc zjeść i się wykąpać xD

1

@Coutinho007 Kiwior robi co może

3

Perisic zaczyna remontade po awans 1:1. Kiwior jest beznadziejny

1

@Botanik PSV to żaden rywal, ale w meczu z Atletico i Realem nie będą bez szans

0

@SelloutCrowd Odegaard hamulcowy na ławie i grają chłopaki

1

Zinchenko tymczasem poszedl ładnie i zza pola karnego na 1:0 strzela

0

Jezu jak tam głośno xD

2

Co jest, chyba mam jakieś moce sprawcze na kuponie xD Awans Atletico konkretnie, wczoraj PSG

0

@Mitch_Atleta xDDD Napisał, że Dembele nie dostanie ZP, więc wiadomo już że dostanie

1

@OzzyFCB Nie mów hop, padolino plus pyskówka i go nie ma :D

3

Ładna oprawa Atletico, trybuny będą ich na pewno niosły

1

@norbi77 Też mam takie wrażenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?