Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze, sezon będzie ciekawy jak McLareny będę w ten sposób gubić punkty
0
Hahaha, ładnie gumę pali na trawie Piastri xd
2
@Kessie Miś Oliś chociaż slodki jest
1
Kur... zmienili prawie wszystko w tym Ferrari względem ubiegłego sezonu i zero tempa mają
1
Max jest takim świrem, że się odważy zjechać na mokre żeby wyprzedzić xD
5
@SzczenaWojtula W naszych sercach zawsze pierwszy
0
@SzczenaWojtula Trudno mówić o kimś kto wygrał 4 wielkie szlemy w tym wieku, że się skończył zanim zaczął
2
@FcPortoFan1999 Alcaraz się skończył jak Świątek
0
10 okrążeń minimum teraz za samochodem, ziew
0
Hamilton wszystkich ogra teraz xD
3
@mekston Na slickach ściany będą
1
Eh jeszcze Ferdek poleciał :( Co za czas nie do zycia
1
@Encore Podobno będzie testował do polowy sezonu, a później go zmieni rezerwowy kierowca :D
1
Ogurez w przebraniu dublowany xD
2
@Kessie https://zapodaj.net/images/c9ff70d1ce42b.jpg
0
@Azi Liczyłem na nieco inny obraz podczas wyścigu w deszczu po prostu
0
Człowiek wstał o 5 żeby oglądać 2 McLareny na czele, mam dość
1
@mekston Nastepny sezon już na pewno będzie nasz :)
0
@mekston Szkoda, że Ferrari wygląda jak mem z pierwszej części zeszłego sezonu
2
Trzeba pochwalić Bearmana, że bardzo dzielnie utrzymuje swoją pozycję przez cały wyścig, GOAT
0
@Ptasior Ciekawe, że McLaren póki co dobrze zarzadza oponami, w tamtym sezonie z czołówki mieli obok Maxa największe z tym problemy
1
@mekston Przestrzelił, a nie problemy
0
WTF co Verstappen odwalił
1
Ferrari nie zmieni się nigdy xD
0
Ci nowi kierowcy się nadają do wyrzucenia xD
3
@JimMorrisonFCB @MesQueUnClub96 wyloguj się z konta kolegi
0
@DiSBlaDE Ja nic nie obstawiłem, bo nikt kuponu nie wysłał xD Gratulacje
1
Ale to buja
5
@norbi77 On już wtedy był najlepszy xD
0
@DiSBlaDE Tak to obstawiałem jak zaczynałem z bukmacherka, priorytety się zmieniły xd