1

Dobrze, sezon będzie ciekawy jak McLareny będę w ten sposób gubić punkty

0

Hahaha, ładnie gumę pali na trawie Piastri xd

2

@Kessie Miś Oliś chociaż slodki jest

1

Kur... zmienili prawie wszystko w tym Ferrari względem ubiegłego sezonu i zero tempa mają

1

Max jest takim świrem, że się odważy zjechać na mokre żeby wyprzedzić xD

5

@SzczenaWojtula W naszych sercach zawsze pierwszy

0

@SzczenaWojtula Trudno mówić o kimś kto wygrał 4 wielkie szlemy w tym wieku, że się skończył zanim zaczął

2

@FcPortoFan1999 Alcaraz się skończył jak Świątek

0

10 okrążeń minimum teraz za samochodem, ziew

0

Hamilton wszystkich ogra teraz xD

3

@mekston Na slickach ściany będą

1

Eh jeszcze Ferdek poleciał :( Co za czas nie do zycia

1

@Encore Podobno będzie testował do polowy sezonu, a później go zmieni rezerwowy kierowca :D

1

Ogurez w przebraniu dublowany xD

0

@Azi Liczyłem na nieco inny obraz podczas wyścigu w deszczu po prostu

0

Człowiek wstał o 5 żeby oglądać 2 McLareny na czele, mam dość

1

@mekston Nastepny sezon już na pewno będzie nasz :)

0

@mekston Szkoda, że Ferrari wygląda jak mem z pierwszej części zeszłego sezonu

2

Trzeba pochwalić Bearmana, że bardzo dzielnie utrzymuje swoją pozycję przez cały wyścig, GOAT

0

@Ptasior Ciekawe, że McLaren póki co dobrze zarzadza oponami, w tamtym sezonie z czołówki mieli obok Maxa największe z tym problemy

1

@mekston Przestrzelił, a nie problemy

0

WTF co Verstappen odwalił

1

Ferrari nie zmieni się nigdy xD

0

Ci nowi kierowcy się nadają do wyrzucenia xD

3

@JimMorrisonFCB @MesQueUnClub96 wyloguj się z konta kolegi

0

@DiSBlaDE Ja nic nie obstawiłem, bo nikt kuponu nie wysłał xD Gratulacje

1

Ale to buja


5

@norbi77 On już wtedy był najlepszy xD

0

@DiSBlaDE Tak to obstawiałem jak zaczynałem z bukmacherka, priorytety się zmieniły xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?