1

@lucca87 Nike od dawna się stoczyło, potem się dziwią ludzie, że ktoś od chińczyka kupi 10x taniej i nawet szybciej

0

@lucca87 Klub traci? Prędzej nike, klub ma płacone za kontakt z firmą i dostaje raptem mały procent od sprzedaży koszulki.

7

@NeroTFP1 Paris Platynov/Logan Cappuccino

6

@Rifek Quaresmy ulice nie zapomną, na koncie 21 pucharów, w tym potrójna korona z Interem, puchary w Anglii, 4 krotny mistrz Portugalii, dwa razy najlepszy zawodnik roku w Portugalii, dwukrotny mistrz Włoch, dwukrotny Turcji, do tego ME z Portugalią, a Felix jest znany z wracania do panny kilka razy, która na boku go zdradzała.

1

@BorzyKrzys Pierwszy raz nago kobitę zobaczył i nastoletnia palma odbiła ;D

4

@Rifek Quaresmy to Ty nie obrażaj, Felix przy nim to junior.

0

@messi33 Wawrzyńczaka do legend dali?

0

@draxidox Chory skill

2

0

@Jakchcesz Nie odbierają, bo nie mają jak, gdyby mieli taką możliwość w ułamku sekundy, by go uciszyli, tak jak to robili z ludźmi w czasie protestów na ulicach.

0

@Jakchcesz Dziwnie rozumiesz słowa "nie ma mandatu" do wypowiadania się w imieniu narodu irlandzkiego. Ładnie manipulujesz, wyraźnie zaznaczone jest w IMIENIU NARODU. Naród tworzą rodowici obywatele, albo ludzie którzy się identyfikują z państwem w którym przebywają i sie dostosowują do panujących obyczajów, a nie marionetki zza biurek, które ściągają plagi egipskie na swój kraj.

3

Wolność słowa jest w porządku, o ile mówisz to co chcą rządzący, inaczej jest to niewłaściwe


8

@Foton Nie ma takiej możliwości moim zdaniem, musiałbyś coś na telefon zainstalować, albo gdzieś tam dane podać na stronie.

1

@lithotripter Już wczoraj się zapoznałem z jego historią, podobno to legenda Irlandzkich boisk i tam niezłe sukcesy osiągał z klubami jak na ich standardy

1

Co to za wybryk natury w pozytywnym tego słowa znaczeniu :o
https://x.com/RichardAmofa/status/1901333352302448929

1

@blakkudium Bez szału, miałem zaszczyt posiadać piłki z 2002, 2004, 2006 i 2008 oryginalne, na myśl o nich mi ciepło

0

@Messiah10 Tyle co łaska

1

@July_6_BcN Po co wychodzić w weekend z domu?

0

@Pawlak1992 Wiele razy próbowałem znaleźć w tym wytłumaczenie

2

@Popitek12 Jak sika na stojąco

2

@Pawlak1992 U mnie od 24/1 jeden zaczyna festiwal dzień w dzień, teraz to pol biedy, ale w lato jak bez otwartego okna nie wytrzymasz to oszaleć idzie

0

Sharapova była niesamowita, tylko ciekawe czy jako nastolatka już się nie szprycowała, skoro w 2016 roku powiedziała, że 10 lat wcześniej brała już mildronate, czyli właśnie w wieku 17/18 lat :D
https://x.com/Adyyda47/status/1901390378227712183

1



10 lat za 20 gram trawy, a rozjedziesz po alkoholu dziecko z matką i wyjdziesz po 5, wspanialy wymiar sprawiedliwosci

3

Lahoz co tydzień powinien przyznawać się do błędów w czasie swojej obrzydliwej kariery sędziowskiej

3

@Pawlak1992 Korea bez dwóch zdań

0

@KmN s24 ultra

0

@Coutinho007 No z Arsenalem nie stworzyli sobie żadnej setki xD

0

@Coutinho007 W każdej fanbazie znajdą się takie osoby, w gruncie rzeczy to nie skłamali i są faworytem jeśli chodzi o triumf końcowy, chociaż liczę na Eintracht

0

@Coutinho007 Gdzie tak wyśmiewają? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?