Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 Nike od dawna się stoczyło, potem się dziwią ludzie, że ktoś od chińczyka kupi 10x taniej i nawet szybciej
0
@lucca87 Klub traci? Prędzej nike, klub ma płacone za kontakt z firmą i dostaje raptem mały procent od sprzedaży koszulki.
7
@NeroTFP1 Paris Platynov/Logan Cappuccino
6
@Rifek Quaresmy ulice nie zapomną, na koncie 21 pucharów, w tym potrójna korona z Interem, puchary w Anglii, 4 krotny mistrz Portugalii, dwa razy najlepszy zawodnik roku w Portugalii, dwukrotny mistrz Włoch, dwukrotny Turcji, do tego ME z Portugalią, a Felix jest znany z wracania do panny kilka razy, która na boku go zdradzała.
1
@BorzyKrzys Pierwszy raz nago kobitę zobaczył i nastoletnia palma odbiła ;D
4
@Rifek Quaresmy to Ty nie obrażaj, Felix przy nim to junior.
0
@messi33 Wawrzyńczaka do legend dali?
0
@draxidox Chory skill
2
@VeB 1899 https://x.com/JeffMedia14/status/1901742596659068993
Tylko ten Pan może bronić bramki
0
@Jakchcesz Nie odbierają, bo nie mają jak, gdyby mieli taką możliwość w ułamku sekundy, by go uciszyli, tak jak to robili z ludźmi w czasie protestów na ulicach.
0
@Jakchcesz Dziwnie rozumiesz słowa "nie ma mandatu" do wypowiadania się w imieniu narodu irlandzkiego. Ładnie manipulujesz, wyraźnie zaznaczone jest w IMIENIU NARODU. Naród tworzą rodowici obywatele, albo ludzie którzy się identyfikują z państwem w którym przebywają i sie dostosowują do panujących obyczajów, a nie marionetki zza biurek, które ściągają plagi egipskie na swój kraj.
3
Wolność słowa jest w porządku, o ile mówisz to co chcą rządzący, inaczej jest to niewłaściwe
8
@Foton Nie ma takiej możliwości moim zdaniem, musiałbyś coś na telefon zainstalować, albo gdzieś tam dane podać na stronie.
1
@lithotripter Już wczoraj się zapoznałem z jego historią, podobno to legenda Irlandzkich boisk i tam niezłe sukcesy osiągał z klubami jak na ich standardy
1
Co to za wybryk natury w pozytywnym tego słowa znaczeniu :o
https://x.com/RichardAmofa/status/1901333352302448929
1
@blakkudium Bez szału, miałem zaszczyt posiadać piłki z 2002, 2004, 2006 i 2008 oryginalne, na myśl o nich mi ciepło
0
@Messiah10 Tyle co łaska
1
@July_6_BcN Po co wychodzić w weekend z domu?
0
@Pawlak1992 Wiele razy próbowałem znaleźć w tym wytłumaczenie
2
@Popitek12 Jak sika na stojąco
0
@FcPortoFan1999 Może pójdzie ścieżką Hingis z kokainą
https://ocdn.eu/sport-images-transforms/1/uKnk9lCaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy84MDg1YWZjZDNiZTI3ODEzNzM0MjkzOTJkNWIxMzgxNS5qcGVnk5UCzQI8AMLDlQIAzQLQwsOTCaYyYzIwOTMG3gACoTABoTEB/martina-hingis-w-1996-roku.jpeg
2
@Pawlak1992 U mnie od 24/1 jeden zaczyna festiwal dzień w dzień, teraz to pol biedy, ale w lato jak bez otwartego okna nie wytrzymasz to oszaleć idzie
0
Sharapova była niesamowita, tylko ciekawe czy jako nastolatka już się nie szprycowała, skoro w 2016 roku powiedziała, że 10 lat wcześniej brała już mildronate, czyli właśnie w wieku 17/18 lat :D
https://x.com/Adyyda47/status/1901390378227712183
1
10 lat za 20 gram trawy, a rozjedziesz po alkoholu dziecko z matką i wyjdziesz po 5, wspanialy wymiar sprawiedliwosci
3
Lahoz co tydzień powinien przyznawać się do błędów w czasie swojej obrzydliwej kariery sędziowskiej
3
@Pawlak1992 Korea bez dwóch zdań
0
@KmN s24 ultra
0
@Coutinho007 No z Arsenalem nie stworzyli sobie żadnej setki xD
0
@Coutinho007 W każdej fanbazie znajdą się takie osoby, w gruncie rzeczy to nie skłamali i są faworytem jeśli chodzi o triumf końcowy, chociaż liczę na Eintracht
0
@Coutinho007 Gdzie tak wyśmiewają? :D