5

@Popitek12 Powiem to matuli w dniu mamy

8

@tomek8756 Suviarze, obok bmiarzy najgorszy sort na drogach

0

0

@July_6_BcN Musisz zacząć Ferrari żeby mieć kolejny powód do zamartwiania się

3

@MesQueUnClub96 Oby jak najwiekszy ze strony facetów, im więcej wolnych kobiet tym lepiej.

0

@Mitch_Atleta Nigdy bym nie powiedział, że Ronaldo umie grać na 9 w wieki 26 lat, on się powoli z momentem zatracania dryblingu dostosowywał do nowej roli bycia killerem w polu karnym. Jedyne czym Ronaldo przewyższa o góry Mbappe to gra głową, tego Ronaldo nie można odmówić, a to jeden z największych atutów klasowej 9. W Realu jak na kogoś kto musi z przymusu grać na 9 kręci przyzwoite liczby, to jego 1 sezon w nowym dla niego świecie. Ogólnie uważam, że Real pozbędzie się Viniciusa i zrobi z Mbappe lidera.

0

Piękne xD


1

@Mitch_Atleta Ronaldo też miał zaliczyć, a wiemy ile strzelił po 30

9

@ranger3120 Jeśli chłopskie rysy twarzy są dla Ciebie ładne to ok

0

@xVENUMx Bez różnicy, więcej razy zamawiałem na morele z powodu niższych cen, ale x-kom też jest ok (xD)

0

@D10SLEO Księżniczka...

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kwit :D

0

@FcPortoFan1999 Całkiem niezła ekipa jak na challenger grała na tym turnieju

0

@FcPortoFan1999 Po prostu nie wiedziałem, że obaj są w finale, tak bym obejrzał, no i wolę Bublika

0

Dopiero teraz zauważyłem, że Fonesca gral w finale w Phoenix z Bublikiem i go wygrał, najgorzej.

0

Ten sam koszmar...


2

@blakkudium No chyba nie

0

@MesQueUnClub96 Sredni tenisista

0

@Transu96 Tak wiem, ale i tak ich nie dostałem xD Normalnie ewolucję przeszedłem i dostałem tylko zmianę wyglądu karty

0

@Popitek12 Mateusz? Nie przypadkiem Sebastian?

7

@MessiForeverTheBest Raczej Mentzen robi sobie podłożę pod głosy od pisowców w przypadku II tury

0

@Transu96 Ja to dałem Maradonie 89, nie spojrzałem ze mam na nim 11 stylów i jedyne co mi dodało to ten obrzydliwy różowy wygląd. To chore, że mi dalo możliwość ewolucji jak po ewolucji nie przyznało playstyle'ów

3

@PatrykBarca Białasy nie wiedzą co ich czeka

5

Czy widzenie oczami wyobraźni przez kibica Arsenalu jak wygrywają ligę mistrzów to ostatni etap urojenia i obłędu człowieka?

2

@takisobiektos Ta każdy z każdym teraz może wygrać, a najgorsi są Ci Włosi...:D Jak ktoś nie potrafi się pogodzić z naturalnymi kolejami rzeczy, procesem starzenia ulubionego zawodnika, to nigdy nie powinien się zabierać za ogladanie tego sportu

0

Mocno zadziwiająca infotmacja się pojawiła, że w Indian Wells padł rekord frekwencji, 504 tysiące ponad fanów odwiedziło korty, wcześniej najwieksza frekwencja wynosiła ponad 493 tysiące. Dziwi mnie to z tego względu, że w finale u Panów grali niezbyt popularni zawodnicy, Djokovic odpadł po chwili, a Nadala już nie ma. Panie bardziej oczekiwania spełniły, a już na pewno Andreeva na punkcie której ludzie szaleją, no i faworytki jak Świątek, czy Sabalenka też nie zawiodły.

1

@lucca87 Nike od dawna się stoczyło, potem się dziwią ludzie, że ktoś od chińczyka kupi 10x taniej i nawet szybciej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?