Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ilka https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-xiaomi-redmi-note-14-pro-8-256gb-6-67-120hz-czarny
5
@Popitek12 Powiem to matuli w dniu mamy
8
@tomek8756 Suviarze, obok bmiarzy najgorszy sort na drogach
0
MSN wraca do łask
https://zapodaj.net/images/67f5704d671a7.png
@Transu96
0
@July_6_BcN Musisz zacząć Ferrari żeby mieć kolejny powód do zamartwiania się
3
@MesQueUnClub96 Oby jak najwiekszy ze strony facetów, im więcej wolnych kobiet tym lepiej.
0
@Mitch_Atleta Nigdy bym nie powiedział, że Ronaldo umie grać na 9 w wieki 26 lat, on się powoli z momentem zatracania dryblingu dostosowywał do nowej roli bycia killerem w polu karnym. Jedyne czym Ronaldo przewyższa o góry Mbappe to gra głową, tego Ronaldo nie można odmówić, a to jeden z największych atutów klasowej 9. W Realu jak na kogoś kto musi z przymusu grać na 9 kręci przyzwoite liczby, to jego 1 sezon w nowym dla niego świecie. Ogólnie uważam, że Real pozbędzie się Viniciusa i zrobi z Mbappe lidera.
0
Piękne xD
1
@Mitch_Atleta Ronaldo też miał zaliczyć, a wiemy ile strzelił po 30
9
@ranger3120 Jeśli chłopskie rysy twarzy są dla Ciebie ładne to ok
0
@xVENUMx Bez różnicy, więcej razy zamawiałem na morele z powodu niższych cen, ale x-kom też jest ok (xD)
2
@D10SLEO https://zapodaj.net/images/3eb7e1e58e4cf.jpg xDDD
0
@D10SLEO Księżniczka...
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kwit :D
0
@FcPortoFan1999 Całkiem niezła ekipa jak na challenger grała na tym turnieju
0
@FcPortoFan1999 Po prostu nie wiedziałem, że obaj są w finale, tak bym obejrzał, no i wolę Bublika
0
Dopiero teraz zauważyłem, że Fonesca gral w finale w Phoenix z Bublikiem i go wygrał, najgorzej.
0
Ten sam koszmar...
2
@blakkudium No chyba nie
0
@MesQueUnClub96 Sredni tenisista
0
@Transu96 Tak wiem, ale i tak ich nie dostałem xD Normalnie ewolucję przeszedłem i dostałem tylko zmianę wyglądu karty
0
@Popitek12 Mateusz? Nie przypadkiem Sebastian?
7
@MessiForeverTheBest Raczej Mentzen robi sobie podłożę pod głosy od pisowców w przypadku II tury
0
@Transu96 Ja to dałem Maradonie 89, nie spojrzałem ze mam na nim 11 stylów i jedyne co mi dodało to ten obrzydliwy różowy wygląd. To chore, że mi dalo możliwość ewolucji jak po ewolucji nie przyznało playstyle'ów
3
@PatrykBarca Białasy nie wiedzą co ich czeka
5
Czy widzenie oczami wyobraźni przez kibica Arsenalu jak wygrywają ligę mistrzów to ostatni etap urojenia i obłędu człowieka?
2
@takisobiektos Ta każdy z każdym teraz może wygrać, a najgorsi są Ci Włosi...:D Jak ktoś nie potrafi się pogodzić z naturalnymi kolejami rzeczy, procesem starzenia ulubionego zawodnika, to nigdy nie powinien się zabierać za ogladanie tego sportu
0
Mocno zadziwiająca infotmacja się pojawiła, że w Indian Wells padł rekord frekwencji, 504 tysiące ponad fanów odwiedziło korty, wcześniej najwieksza frekwencja wynosiła ponad 493 tysiące. Dziwi mnie to z tego względu, że w finale u Panów grali niezbyt popularni zawodnicy, Djokovic odpadł po chwili, a Nadala już nie ma. Panie bardziej oczekiwania spełniły, a już na pewno Andreeva na punkcie której ludzie szaleją, no i faworytki jak Świątek, czy Sabalenka też nie zawiodły.
1
@lucca87 Nike od dawna się stoczyło, potem się dziwią ludzie, że ktoś od chińczyka kupi 10x taniej i nawet szybciej