Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze Verstappen złapie Leclerca, nie wytrzymam.
Te komunikaty radiowe w Ferrari są jak w przedszkolu dla opóźnionych dzieci
0
@Azi Nie żeby coś ale Ocon jest 7
0
@mekston Powinien na 1 jechać Max
1
@mekston McLaren nie zużywa opon, to mogą i 50 okrążeń na tych przejechać xD
0
@partymaker On chce wbić się do 10 i zjechać na 2 pit jak reszta
2
@mekston Wolne okno, dobra decyzja i co ciekawe twarde
2
@RomanGroza Na miejscu Sainza bym się poważnie zastanowił nad dalszym ściganiem
2
@mekston Podebrali na wyscig ustawienia Lewisa xD
1
@mekston Będzie ciekawiej jeśli tak się stanie, zobaczymy jak z zużyciem. Szkoda że Leclerc tak swoje zmęczył
1
I cyk kara dla Norrisa za przeklinanie
3
Komentarz usunięty
0
@Azi Tak mu zle życzyłem i wszystko się spełnia:D
0
@mekston Do tego błąd, za późno Hamiltonowi powiedzieli żeby puscil Leclerca
0
Jazda za Russellem odbija się czkawką Leclercowi
0
@mekston To za dużo nie zyskał xDDD
2
@mekston Oliś poczuł krew, dobra taktyka z 1 pitem
0
@mekston Nawet Russell lekko odrabia do Norrisa
2
@mekston Leclerc tym tempem na twardych jeszcze Norrisa złapie
1
@mekston Pierwsze podium byłoby budujące, ale muszą poprawić bolid żeby się włączyć do walki z McLarenem
1
Russell na tych twardych w ogóle sobie nie radzi
2
Dobra Hamilton przepuszczaj Leclerca, bo szkoda czasu
2
@mekston Uznali, że nie traci nic na tym, to po co kilka sekund tracić, dobra decyzja.
1
Ocon się bawi, a Oliś jak tam?
3
@mekston Tsunoda go podciął xDDD
2
Leclerc chce plan A, geniusze z Ferrari się upierają przy planie B xDD
0
@RomanGroza Bo na tym torze jazda w czystym powietrzu to podstawa
2
Może warto jeszcze z prawej strony uszkodzić to skrzydło skoro Leclerc ma takie dobre tempo xD
1
Tragiczny początek sezonu dla Alonso, czekanie na 2026
1
Eh no nie może być dobrze dla Leclerca.
12
Witam formułowych pasjonatów