1

Jeszcze Verstappen złapie Leclerca, nie wytrzymam.
Te komunikaty radiowe w Ferrari są jak w przedszkolu dla opóźnionych dzieci

0

@Azi Nie żeby coś ale Ocon jest 7

0

@mekston Powinien na 1 jechać Max

1

@mekston McLaren nie zużywa opon, to mogą i 50 okrążeń na tych przejechać xD

0

@partymaker On chce wbić się do 10 i zjechać na 2 pit jak reszta

2

@mekston Wolne okno, dobra decyzja i co ciekawe twarde

2

@RomanGroza Na miejscu Sainza bym się poważnie zastanowił nad dalszym ściganiem

2

@mekston Podebrali na wyscig ustawienia Lewisa xD

1

@mekston Będzie ciekawiej jeśli tak się stanie, zobaczymy jak z zużyciem. Szkoda że Leclerc tak swoje zmęczył

1

I cyk kara dla Norrisa za przeklinanie

3

Komentarz usunięty

0

@Azi Tak mu zle życzyłem i wszystko się spełnia:D

0

@mekston Do tego błąd, za późno Hamiltonowi powiedzieli żeby puscil Leclerca

0

Jazda za Russellem odbija się czkawką Leclercowi

0

@mekston To za dużo nie zyskał xDDD

2

@mekston Oliś poczuł krew, dobra taktyka z 1 pitem

0

@mekston Nawet Russell lekko odrabia do Norrisa

2

@mekston Leclerc tym tempem na twardych jeszcze Norrisa złapie

1

@mekston Pierwsze podium byłoby budujące, ale muszą poprawić bolid żeby się włączyć do walki z McLarenem

1

Russell na tych twardych w ogóle sobie nie radzi

2

Dobra Hamilton przepuszczaj Leclerca, bo szkoda czasu

2

@mekston Uznali, że nie traci nic na tym, to po co kilka sekund tracić, dobra decyzja.

1

Ocon się bawi, a Oliś jak tam?

3

@mekston Tsunoda go podciął xDDD

2

Leclerc chce plan A, geniusze z Ferrari się upierają przy planie B xDD

0

@RomanGroza Bo na tym torze jazda w czystym powietrzu to podstawa

2

Może warto jeszcze z prawej strony uszkodzić to skrzydło skoro Leclerc ma takie dobre tempo xD

1

Tragiczny początek sezonu dla Alonso, czekanie na 2026

1

Eh no nie może być dobrze dla Leclerca.

12

Witam formułowych pasjonatów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?