Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mateusz Cunha! MECZYCHO
1
Dobra ściągajcie Neymara z tego kasyna, czy cs'a na drugą połowę
3
Oj dzisiaj upokorzenie Brazylii będzie:D
1
@PaPo W polskiej nie
0
@Kamiloza91 Cunha to tam pol biedy, defensywa i pomoc to dopiero nieporozumienie xD
2
Jakie wylewy w obronie Brazylii, 3 typów popełniło błędy xD
0
Jezu jak facet wyje
2
@PIWOSZ89 Już była transmisja meczu Polski z Maltą
0
@Gibbon_FCB Czekam na czerwone kartki i jakieś ciekawe ciosy na twarz
1
@barcelonaLM Musetti po 5 gemie postanowił poddać mecz
0
@Barcanajlepszyteam Miał, rękoma machał. 5 gem, a on ledwo żyje:D
Nawet teraz gada do sędziego oburzony
2
Musetti pełne portki, dla Linette już za dużo, fatalna gra.
No teraz Musetti pięknie porobił Djokovica. Już Serb się gotuje, bo sędzia mu słusznie uwagę zwrócił
0
@RomanGroza Pomyliłem się jednak, chodzi o Peru La Rinconada
0
Boliwia 27 sytuacji 5 strzałów celnych Urugwaj 0 celnych, ale tam dla gości są mordercze warunki xD
1
@lucas/catalan W jakim lokalu do kupienia? Z wiśniowych książęce jest przyzwoite
0
Crundolo w 1/4 można powiedzieć, rozwija się Argentyńczyk, niedługo będzie na rambli mial fanów xD
6
@MesQueUnClub96 Jakie walczymy? Tenis się skończył, już przecież śledzić nie miałeś, teraz każdy z każdym może wygrać
1
@FcPortoFan1999 Okej może wygrać uważając;D
1
Dajesz dziadku Monfils!
17
@wojopancer Poproszę oranżadę za 40 gr i Hypery za złotówkę
3
@MesQueUnClub96 To było do przewidzenia po tym jak f1 przejęli i tak długo wytrzymali
1
@pt9 Długa noc to top topów, w ogóle lubię Riz Ahmeda jako aktora, prawie wszystkie produkcję z nim obejrzałem:D
2
@barteq Widziałeś materiał u Winiego z Trzaskowskim? Tam to dopiero promowanie tęczowego Rafałka jest, same przyjemne pytania, żadnych konkretów
1
Trudno wyrazić własną, niezależną opinię na temat serialu, biorąc pod uwagę powszechny entuzjazm, od razu naskok ze strony innych, no bo jak Ci sie moglo cos nie spodobac skoro większości się podoba? Osobiście po dwóch odcinkach przerwałem seans wczoraj, żadnych emocji we mnie nie wzbudził do tego momentu, dużo nic nie wnoszących scen, nawet mnie nie interesuje jak się on kończy xD W porównaniu do uznany za niewinnego i w obronie syna sie nie umywa
https://x.com/artisexx/status/1903894286166380587
1
@takisobiektos Kiedy ktoś na pewniaczka w tenisie Cie namówi :/
0
@Eto'o9 R10 Kula w łeb i do widzenia dla takich jasnych zbrodni, chociaż za zabicie dziecka jego pobyt w więzieniu nie będzie nalezal do przyjemnych.
10
@Safrani Udusisz się jak o konfie nie wspomnisz, ciekawe przyrównanie choroby alkoholowej do tłuczenia kobiet.
0
Nie były to zabojstwa ze szczególnym okrucieństwem, to jakiś żart?
0
@Ramon_Villaverde W tym sezonie broni lepiej od większości bocznych obrońców w PL, po jego zejściu z PSG ich szansę znacząco spadły, głównie przez to odpadli moim zdaniem.
2
Eala po meczu z Ostapenko zalała się łzami, to było w 2 rundzie, a już w czwartek zagra o półfinał ze swoją idolką z którą w 2021 roku odbyła wspólny trening przed jej debiutem w WTA właśnie w Miami. 2 lata później zrobiła sobie zdjęcie wspólne na którym był również Rafa Nadal, ponieważ była to okazja oyrzymania dyplomu ukończenia akademii Rafy Nadala, a Świątek wtedy wygłosiła przemowę :D
https://i.eurosport.com/2025/03/25/image-3bdb132c-da41-4656-b9ae-cf5b3c865234.jpeg