0

W kobiecej LM nie ma VARu?

0

@takisobiektos Cerundolo mocny ostatnio

0

@messi33 Jak w 1/2 z tego dwumeczu gra z Lyonem, a Barca zagra z City/Chelsea

4

@Popitek12 Czyli od niedawna

2

@Kengo Cudowny to jest mecz, a niedługo selekcja męska tego dokona

3

@mekston Filipinka zagrała na tyle ile mogła mając problemy z obiema nogami, a Świątek cóż, beznadziejny serwis, nawalanie z całej siły i albo się uda, albo nie uda i dziś nie udało się

0

@FcPortoFan1999 Pokazywał z jakim zaangażowaniem powinno się grać dla reprezentacji

0

@Czajka90 Nie chcieli dać Salahowi nowego kontraktu, a zapłacą 100 baniek za 30 letniego Angola?

1

Brawo dla Filipinki, zagrała najlepiej jak mogła, w półfinale z Raducanu, albo Pegula :D

1

@FCB_dimiC Też mnie to zastanawia xDDD

0

Wróciła do optymalnej formy? A może młoda już się wyszalała

0

Może jakiś stestament Igi na ig?

1

@GTBTP Akurat mowa o Filipince :€

1

@adi7adi8 jednak i prawe udo ją uwiera

2

@FcPortoFan1999 Dwójkę

3

@takisobiektos Mood Djokovica

2

Godna postawa Eali, stres jej nie zjadl, zobaczymy co dalej

8

@Popitek12 Cieszę się, że nie jest ciepły

0

@UriBoyka Hmm, moim zdaniem Iga to wygra, zobaczymy.

0

@adi7adi8 Tylko ta sytuacja z tą Panią powtarza się za każdym razem, niezależnie od tego jak fatalnie gra, w głowie się nie mieści takie odrealnione komentowanie

2

Jezu jaka zezłmowona Iga przy swoim podaniu xDD Już byl okres kiedy Świątek grała dobrze podaniem i znowu zapomniała jak się serwuje.
Ta komentatorka to jest taki mem, ma jakiś kontrakt na wybielanie Świątek? Iga odczuwa stres, a co ma powiedzieć młoda Eala dla której to zyciowy sukces już dotarcie do 1/4

1

@adi7adi8 Właśnie tak zastanawiam się, czy ją boli, czy ma taki odruch xD

3

Tragiczna gra Świątek poza tym pierwszym gemem

1

Ładnie Filipinka zagrała gema przy podaniu Świątek i odłamuje, 1:1 :D Ona jest taka drobna przez co można odnieść wrażenie jakby całe ciało angażowała w uderzenie xd

5

@Andi18 Może gwałcą, dopuszczają się pedofilii, mordują, kradną, ale za to żyją za pieniądze podatników. Czekać tylko na wejście paktu migracyjnego

4

Bezlitosny wyrok 15 miesięcy.


1

@Borneo Może nawet spotkać Rydzyka, ważne że siedzi i nie będzie przekręcał ludzi na pieniądze

2

Hahaha, napieprzał w PiS i poszedł do pierdla za Tuska, bardzo dobrze. Krętacz obleśny


1

Zobaczymy co tam Eala pokaże, zdziwie się jak wygra więcej niż 6 gemów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?