Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W kobiecej LM nie ma VARu?
0
@takisobiektos Cerundolo mocny ostatnio
0
@messi33 Jak w 1/2 z tego dwumeczu gra z Lyonem, a Barca zagra z City/Chelsea
4
@Popitek12 Czyli od niedawna
2
@Kengo Cudowny to jest mecz, a niedługo selekcja męska tego dokona
3
@mekston Filipinka zagrała na tyle ile mogła mając problemy z obiema nogami, a Świątek cóż, beznadziejny serwis, nawalanie z całej siły i albo się uda, albo nie uda i dziś nie udało się
0
@FcPortoFan1999 Pokazywał z jakim zaangażowaniem powinno się grać dla reprezentacji
2
Dżeko po meczu z Rumunią wygranym 1:0, 39 lat. Mega szacun
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/486183992_1094826682675708_4614174490980101540_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296_tt6&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=VPgMM3wOJgkQ7kNvgH2zFHJ&_nc_oc=Adnw2Yq9AhL2tUGel4mKgOFOzDev0GZp8cLia5OBldnLyVr4aNT4c3OtZwg5nqpXFCk&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&_nc_gid=xQWGVgVNp9ZcrgA61Ma-OA&oh=00_AYEv8KLKbLC1vy4vSepVUnWuja8WMHiI2S-s-QwXStkblw&oe=67EA27F7
0
@Czajka90 Nie chcieli dać Salahowi nowego kontraktu, a zapłacą 100 baniek za 30 letniego Angola?
1
Brawo dla Filipinki, zagrała najlepiej jak mogła, w półfinale z Raducanu, albo Pegula :D
1
@FCB_dimiC Też mnie to zastanawia xDDD
0
Wróciła do optymalnej formy? A może młoda już się wyszalała
0
Może jakiś stestament Igi na ig?
1
@GTBTP Akurat mowa o Filipince :€
1
@adi7adi8 jednak i prawe udo ją uwiera
2
@FcPortoFan1999 Dwójkę
3
@takisobiektos Mood Djokovica
2
Godna postawa Eali, stres jej nie zjadl, zobaczymy co dalej
8
@Popitek12 Cieszę się, że nie jest ciepły
0
@UriBoyka Hmm, moim zdaniem Iga to wygra, zobaczymy.
0
@adi7adi8 Tylko ta sytuacja z tą Panią powtarza się za każdym razem, niezależnie od tego jak fatalnie gra, w głowie się nie mieści takie odrealnione komentowanie
2
Jezu jaka zezłmowona Iga przy swoim podaniu xDD Już byl okres kiedy Świątek grała dobrze podaniem i znowu zapomniała jak się serwuje.
Ta komentatorka to jest taki mem, ma jakiś kontrakt na wybielanie Świątek? Iga odczuwa stres, a co ma powiedzieć młoda Eala dla której to zyciowy sukces już dotarcie do 1/4
1
@adi7adi8 Właśnie tak zastanawiam się, czy ją boli, czy ma taki odruch xD
3
Tragiczna gra Świątek poza tym pierwszym gemem
1
Ładnie Filipinka zagrała gema przy podaniu Świątek i odłamuje, 1:1 :D Ona jest taka drobna przez co można odnieść wrażenie jakby całe ciało angażowała w uderzenie xd
5
@Andi18 Może gwałcą, dopuszczają się pedofilii, mordują, kradną, ale za to żyją za pieniądze podatników. Czekać tylko na wejście paktu migracyjnego
4
Bezlitosny wyrok 15 miesięcy.
1
@Borneo Może nawet spotkać Rydzyka, ważne że siedzi i nie będzie przekręcał ludzi na pieniądze
2
Hahaha, napieprzał w PiS i poszedł do pierdla za Tuska, bardzo dobrze. Krętacz obleśny
1
Zobaczymy co tam Eala pokaże, zdziwie się jak wygra więcej niż 6 gemów