Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Twoje święto
0
@xvcWinterSoldier Zgadza się, jestem na samozatrudnieniu
1
Petarda, Tsunoda będzie miał się czym wykazać
4
@July_6_BcN Historia jak Tauba z Dr. House'a xD
4
@Pawlak1992 Nie zdziwię się jak oba dzieciaki nie będą Twoje :D
3
Mbappe wie co dobre
https://x.com/FCBTunes/status/1906715843431465351
0
@Comentateiro Znamy doskonale
https://x.com/RadioEuropes/status/1906619901931827387
0
@FcPortoFan1999 Najlepszy na boisku i poza boiskiem
https://zapodaj.net/images/082bda473a36b.jpg
2
@Kgorecki2500 Jezu niech te wybory już się odbywają, bo nie da się tej dziecinady czytać
0
@clyde Myślę że naćpany/nachlany patus z Polski to podobne zagrożenie, tylko mniejsza szansa, że Cię zadźga w miejscu publicznym jak mu się coś nie spodoba xD
0
@Aragorn33 Już przed wejściem wiedziałem co zobaczę, Azjaci to moi ulubieni rasiści :D
0
U was podobnie?
0
@Rifek Ciężko powiedzieć, skoro Neymarowi sędzia za sztuczkę dał żółta kartkę to i może za sposób wykonania karnego się popluli :D
3
@Stinger_ Pięknie się czytało napinanie Pyrek i tak nagle przycichło na stronie...
2
Pewność siebie top
0
@lucas/catalan Te opinie dotyczą innego perfumu
https://allegro.pl/oferta/brutal-classic-woda-kolonska-100ml-czerwona-14329748074?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=branding&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_uroda_hb_beauty_pla_ss_br&ev_adgr=uroda_ss_br&ev_campaign_id=22359882230&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMI1_-20ou1jAMVEgqiAx3q9i5MEAQYASABEgKt7PD_BwE
1
@agaFCB Jak gówniarze na wfie i o to chodzi w piłeczce
0
Poszczam się xDDD
https://www.facebook.com/share/v/1A7GttYDQs/
Podkładam pod to królową
2
@Barclonismo Sprawdzałem ligę włoska nalogowo
2
@tomek8756 Tylko kibice United i halówki mogą być za Realem w tym meczu
1
@takisobiektos Na dalsze inwestycje już jest :D
1
@takisobiektos Dzisiaj miałem taką czutkę na Navone z Djere i kurde nie obstawiłem
4
Niedawno tak skakał Martinez w premier league i karma wróciła, oby do tego bandyty również zapukała
1
"Nigdy nie jestem szczęśliwy, gdy przegrywam, ale on jest jednym z graczy, przeciwko którym najmniej mnie to martwi. Widziałem, jak grał, gdy miał 15 lub 16 lat, potem spędziliśmy razem trzy bloki treningowe i zaprosiłem go do mojego klubu w Belgradzie. Jego obecny fizjoterapeuta to mój były fizjoterapeuta, Serb. Już wtedy widziałem, że stanie się jednym z najlepszych na świecie. Cieszę się, że udaje mu się wykorzystać swój potencjał. Oczywiście jego serwis jest niesamowity, potężny, precyzyjny i daje mu wiele darmowych punktów. Jego backhand, powiedzmy, że czeska szkoła oznacza, że zawsze ma dobry backhand. A jego forehand bardzo się poprawił. Jak na tak wysokiego zawodnika, bardzo dobrze się porusza. Ma przed sobą świetlaną przyszłość (...)" - powiedział Serb.
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/tenis-miami-atp-singiel-djokovic-pochwali-mensika-po-porazce-w-miami-ma-przed-soba-swietlana-przysz-osc/Q3HEmIFd/
1
@HypeR Real gra w tak obrzydliwie slabym stylu, że nie ma możliwości żeby łatwo przeszli Arsenal
2
@Stinger_ Robię screen. Po meczu na Emirates inaczej tu wszyscy będą gadać:)
1
@clyde Widziałeś jego reakcje na nietrafionego karnego z Holandią przez Yamala? Nawet nie zwrócił na to uwagi tylko się śmiał do kogoś bez przerwy xD
11
@Kow_aLL Mocne to jest jak pomyślisz sobie ile mial ojciec Yamala gdy spał z jego matką, ale nikt o tym głośno nie mówi, bo chodzi o chłopaka, a nie dziewczyne
1
@blakkudium Generalnie i tak wyglądali dużo słabiej od Pogonii, ale frajerstwa z DNA klubowego nie da się wyplewić ;D
2
@blakkudium Dzisiaj awansują żeby w finale napluć podwójnie w twarze swoich wiernych kibicow. Dalej nie wiem jakim cudem przegrali z Wisłą xD