Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Yamal jest nienormalny xD
1
Ciekawe czy Simeone go zdejmie od razu
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kessie UK bliżej niż dalej
2
@Encore Jednak wczoraj zaliczył potężną asystę
3
@Stinger_ 300 baniek chce nowy dyrektor sportowy wydać, do tego jakiś ŚO, bo Kiwior to parodysta i mogą robić nadzieję w nowym sezonie kibicom żeby na końcu się wywalić na twarz xD
1
@Encore Dalej na plus dla Arsenalu, Brazol zagra 1 dobry mecz na 10
3
Plotki o Nico Williamsie w Arsenalu?
Mr Kroenke pay and don't ask.
0
@Krzysztof1987 Garnacho to placek po prostu
2
Elanga były zawodnik United poszedł jak dzik wczoraj
0
3 porażka na krajowym podwórku w ciągu 73 meczów i takie sceny z kibicami :D
0
@Czajka90 Jeszcze lepsza aktorka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LeoMessiiBarcaPepa Jakie rekordy? Rozkładania rąk, czy przewalenia króla strzelców z Quagliarella 38 letnim? Ciężko byłoby coś takiego z całej kariery Messiego skleić
2
Prime Cristiano Ronaldo w Juventusie, bez wątpienia najlepszy w historii
3
Z takim wsparciem awans do 1/2 będzie prosty
@Czajka90 @Kessie
1
Dobra wyłączam to i idę spać
0
Modrić na LO o co tu chodzi?
0
Szybko poszło, ładnie poszedl Brazol teraz
0
Alaba wybitna forma strzelecka
0
Hahahahaha xD Przepraszajcie Kubo
1
@blakkudium Współczuję fanom Napoli
0
Ale porkętło w nóżce
2
@blakkudium Ile on kosztował? 75 mln? Głupszych nie ma, nawet w Chelsea
2
Dembele 2 gole i asysta
0
Niech będzie dogryweczka, niech się męczą przed liga i LM
0
Hahahaha, w kosmos wybił xD
0
@Yiamuiaijahaima Nie wypadł, był zmęczony bardziej z powodu choroby na kadrze. Nie utykał ani nic przy zejściu.
Inna opcja to White na ŚO z Salibą, ale nie wiem czemu go dziś nie było
0
@Merton Kalafior też kontuzjowany, więc prawdopodobnie Timber na ŚO zagra, Kiwior jest beznadziejny
0
@Stinger_ Po prostu Bayer poszedl grać na wiele frontów i wypompowali się szybko, plus parę kontuzji. W tamtym sezonie trzeba pamiętać że dziesiątki meczów rzutem na taśmę przepychali