11

@Michu94 Łobuz kocha najmocniej

0

@esem91 Synbiotyk, d3 + k2 i pije elektrolity w tabletkach

0

@VegetaPolska No wiesz na Twoim miejscu bym się skontaktowal z dentystą

2

@FCB24 Rudiger w kierunku kibicow Atletico gesty poderżnięcia gardła wykonał

2

@Herato Di Maria sam chciał odejść po tym jak mu zabronili grać w finale, United dało jakieś chore pieniądze

3

@lithotripter Oczywiście, że nie. Zgadzają się w zależności od sytuacji i tego po której stronie są, a nie trzeba być Grekiem żeby domyślić się, że koalicja jest proimigrancką unijną marionetką

5

@lithotripter Nawiązuje do Donalda Tuska, który na każdym kroku pieje zachwytem nad działaniami polskich służb na granicy, którzy biednych, głodnych i zmordowanych imigrantów nie chcą wpuścić. Wydaje mi się, że jest z tego samego ugrupowania co Sterczewski

2

Jak to możliwe? Czy uśmiechnięci wyborcy również przestali z entuzjazmem odbierać film "Zielona Granica" Agnieszki Holland?

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-posel-sterczewski-chcial-dostarczyc-migrantom-pomoc-zatrzyma,nId,5441553

15

@Safrani Oj na szczęście na granicy z Niemcami imigranci są przyjmowani z otwartymi ramionami przez kłamczuszka

1

@don'T.R.I.P.e Lepiej trochę dozbierać i kupić RX 7700 XT. Moj kumpel ma 5 lat rx'a i nic mu się nie dzieje.

2

@don'T.R.I.P.e I byś im opłacał pensję prezydencką z własnej kieszeni? :D

1

Ciekawe czy już po tym sezonie się go pozbędą


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

18

Fajne wypowiedzi, a tu jad, niesamowite

0

@BorzyKrzys Wspaniały prezydent, który nie przyniesie wstydu na światowych salonach

0

@cules100pro 1.5 roku u władzy, a Tusk tylko brednie na temat pisiorów pisze

2

Ciągle myślami z Ferrari


1

@paweldunajecfcb Gadając w lato z paroma kurierami którzy targali paczki i pot im po tyłku leciał to sporo :D

8

2

@Ryoumen Dokładnie, moich kumpli rodzice są zafiksowani konfą i otwarcie mówią, że idą na nich głosować xD

0

@paweldunajecfcb Chcesz iść na kurierkę przed latem? Jestes szalony :D

8

@Nightraider Nie widzisz jak zaciekle walczą wyborcy koalicji na rambli? Zaraz zbiją słupski Sławkowi

0

@Czajka90 I cyk do gablotki

2

@wojopancer Pamiętam, dostarczyciele punktów dla Realu swego czasu, ale chociaż napadziorów mieli wybitnych, tylko skupiali się bardziej na sprzedaży. Teraz takiego Torresa, Aguero, czy Falcao by nie sprzedali znając zycie :D

0

@wojopancer W tym samym miejscu patrząc na ilość wydawanych pieniędzy

0

Nie tego zawodnika się pozbyli, a Napoli dawało fajne pieniądze


Trzeba przyznać, że Asensio z Rashfordem dobrze się wkręcili w Aston

1

@Tomason Nie chciałbym się budzić rano żeby oglądać czerwone flagi z powodu płonącej trawy xD

1

@Tomason Oby w niedzielę te prognozy dotyczące deszczu się sprawdziły

0

I cyk McLaren o 0.400 szybszy, eh xD
Kolejny pożar w Japonii, dobre GP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?