Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Michu94 Łobuz kocha najmocniej
0
@esem91 Synbiotyk, d3 + k2 i pije elektrolity w tabletkach
0
@VegetaPolska No wiesz na Twoim miejscu bym się skontaktowal z dentystą
2
@FCB24 Rudiger w kierunku kibicow Atletico gesty poderżnięcia gardła wykonał
2
@Herato Di Maria sam chciał odejść po tym jak mu zabronili grać w finale, United dało jakieś chore pieniądze
3
@lithotripter Oczywiście, że nie. Zgadzają się w zależności od sytuacji i tego po której stronie są, a nie trzeba być Grekiem żeby domyślić się, że koalicja jest proimigrancką unijną marionetką
5
@lithotripter Nawiązuje do Donalda Tuska, który na każdym kroku pieje zachwytem nad działaniami polskich służb na granicy, którzy biednych, głodnych i zmordowanych imigrantów nie chcą wpuścić. Wydaje mi się, że jest z tego samego ugrupowania co Sterczewski
2
Jak to możliwe? Czy uśmiechnięci wyborcy również przestali z entuzjazmem odbierać film "Zielona Granica" Agnieszki Holland?
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-posel-sterczewski-chcial-dostarczyc-migrantom-pomoc-zatrzyma,nId,5441553
15
@Safrani Oj na szczęście na granicy z Niemcami imigranci są przyjmowani z otwartymi ramionami przez kłamczuszka
1
@don'T.R.I.P.e Lepiej trochę dozbierać i kupić RX 7700 XT. Moj kumpel ma 5 lat rx'a i nic mu się nie dzieje.
2
@don'T.R.I.P.e I byś im opłacał pensję prezydencką z własnej kieszeni? :D
1
Ciekawe czy już po tym sezonie się go pozbędą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@4drian0 Zgadza się
https://zapodaj.net/images/a2ae9d1fe1023.jpg
18
Fajne wypowiedzi, a tu jad, niesamowite
0
@BorzyKrzys Wspaniały prezydent, który nie przyniesie wstydu na światowych salonach
0
@cules100pro 1.5 roku u władzy, a Tusk tylko brednie na temat pisiorów pisze
2
Ciągle myślami z Ferrari
1
@paweldunajecfcb Gadając w lato z paroma kurierami którzy targali paczki i pot im po tyłku leciał to sporo :D
8
@wojopancer Wagowo @jowita
2
@Ryoumen Dokładnie, moich kumpli rodzice są zafiksowani konfą i otwarcie mówią, że idą na nich głosować xD
0
@paweldunajecfcb Chcesz iść na kurierkę przed latem? Jestes szalony :D
8
@Nightraider Nie widzisz jak zaciekle walczą wyborcy koalicji na rambli? Zaraz zbiją słupski Sławkowi
0
@Czajka90 I cyk do gablotki
2
@wojopancer Pamiętam, dostarczyciele punktów dla Realu swego czasu, ale chociaż napadziorów mieli wybitnych, tylko skupiali się bardziej na sprzedaży. Teraz takiego Torresa, Aguero, czy Falcao by nie sprzedali znając zycie :D
0
@wojopancer W tym samym miejscu patrząc na ilość wydawanych pieniędzy
0
Nie tego zawodnika się pozbyli, a Napoli dawało fajne pieniądze
Trzeba przyznać, że Asensio z Rashfordem dobrze się wkręcili w Aston
1
@Tomason Nie chciałbym się budzić rano żeby oglądać czerwone flagi z powodu płonącej trawy xD
1
@Tomason Oby w niedzielę te prognozy dotyczące deszczu się sprawdziły
0
I cyk McLaren o 0.400 szybszy, eh xD
Kolejny pożar w Japonii, dobre GP