2

@blakkudium W drugiej połowie bezbłędny

1

@escarabajo Przepraszać

1

Potężny Arsenal, wybitny Rice. Będzie 1/2 w LM po 20 latach
@Kessie @Czajka90

1

Nhahahaha, wypad dredziarzu

1

@Bocheno1 Przewidywałem 3:1, jest jeszcze lepiej. Wystarczyło uwierzyć w proces Artety xDDD

0

Kiwior w drugiej połowie bardzo pewny, udźwignął

4

Gdzie Ci wszyscy pewniacy stawiający awans Realu, ile wygraliście?

0

Merinooooooooo nie mogę w to uwierzyć

0

Brawo Bukayo, dałeś ile mogłeś

0

Mbappe tylko z uznaniem pokiwał główką :)

0

Rice kurwaaaaaaaaaaa, hejterzy ciszaaa

0

Rice powtórka, musisz

0

Hahahaha, jakie to są farciarze xDD

0

Kurtuła?????? To jest szalone co on broni

0

@ranger3120 Trossard, Nwaneri

3

Kiwior włącza Maldiniego

1

@Encore Obok Saki najlepszy zawodnik od transferu

1

Jezu jak to przykręcił, król

0

Rice Rice Rice Rice Rice hahaha i japa tam

2

Świetnie, w drugą stronę faul dla Realu, żałosne sędziowanie

0

Kurtuła xDDDDD to jest nienormalns

0

@Transu96 No i już po jego stronie 2 gole powinny paść

0

@KamQiX Zabawne, Ty od początku pisałeś jak to Real się nie przejedzie po Arsenalu i dawałeś im 0 szans, a teraz jakieś farmazony o ich dyspozycji piszesz lepszej

1

Jeszcze Timber out? Dajcie spokój

1

Brawo Kiwior

0

Hahahaha xDD

6

Wszystko będzie gwizdal na korzyść tych oszustów

0

Karny dawaj karnego

0

Zasrany Kurtuła

0

Saka słońce co Ty robisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?