Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Kocham tę asystę Berbatova
3
@Kessie Bardziej konfrontacji z nią się obawiam :/
2
@mekston Ciekawe ile @agaFCB razy by dziś napisala, że Alcaraz przegra xD (to nie jest złośliwość słońce jak coś)
0
@mekston Na szczęście zawsze są jakieś placki w zespołach, którzy się rozbijają i coś się dzieje dzięki temu :D
13
@D10SLEO Rząd się zmienił, propaganda pozostała na tym samym poziomie
0
@Encore W czasie wyścigu już by nie zabrali :D
1
@Encore Zauważyłeś, że z sezonu na sezon coraz mniej defektów jest w samochodach f1? Moglaby takiemu Norrisowi skrzynia się rozlecieć
1
Niestety w 1 treningu dominacja McLarena znowu zaznaczona
0
@Transu96 W prime Suarez był naprawdę genialny, Liverpool oglądałem dla niego, on prawie sam im mistrzostwo wygral, ale na przestrzeni całej kariery stawiam Lewego wyżej
0
@takisobiektos Biega więcej od tych młodych-gniewnych od śmietankowych :D
6
Nie wiem czy było.
Robert Lewandowski jest pierwszym pilkarzem, który strzelil 10+ goli w jednym sezonie Ligi Mistrzów dla trzech różnych klubów: Borussii Dortmund, Bayernu Monachium i FC Barcelony.
0
@mekston Włączył Francuz tryb Gteka
1
@Kondziubarca Tęczowy lekko zapocone skrzydła już ma
6
@blakkudium Saliba jest bezcenny, ale na oko 120 mln
2
@wojopancer Robert Kubica będzie liderem mistrzostw świata, baliśmy się to powiedzieć 15 okrążeń wcześniej.
0
@mekston Fils to bierze
5
18 letni Lewis Skelly
4
@BorzyKrzys Odklejeniec i średni kierowca, przy takiej przewadze bolidu Verstappen robil nad drugim 20 sekund podczas wyścigu. W zeszłym sezonie startując tyle razy z P1 ośmieszał się przegrywając każdy niemal wyścig i ma czelność dyskutować o Maxie xD
8
@Kondziubarca Donalda Tuska nie da się ograć, sam tych podrzuconych przez niemieckie służby spakował na łodzie i wysłał przez Bałtyk do Szwecji
30
Legalnie imigranci Hołowni
0
@Torto Beks w ostatnim meczu legend rzucał na nos piłki przez całe boisko, tego się nie zapomina :D
5
Kolejne wykastrowane sezony w f1 się zapowiadają
5
Hahaha, nie mogę
1
@Torto Link normalnie wklejam, poczekaj chwilę aż strona załaduje
2
@MesQueUnClub_87 To trzeba usiąść na spokojnie
3
Pani Biejat wszystko wyparła i można się rozejść.
0
@mrboom No i gitara, Arabia nie ucieknie :D
1
@ranger3120 Herbata z dobrym miodem, tabletki, na noc fervex i się wygrzewaj, ja tak 3 dni przeziębienia lecze i mogę później funkcjonować
0
@fc20barca Szczęsnego o rady zapytaj :D
1
@BorzyKrzys I tak się toczy kryzys demograficzny. Kobiety po szkole średniej od razu uciekają do dużych miastach, mężczyźni zostają w małych miastach, bądź na wsiach. Kobiety które wyjeżdżają do dużych miast używają życia, mają wymagania ogromne, spełniają się zawodowo przez co nie mają też czasu na poznanie kogoś do stabilnego związku i się budzą koło 30 widząc na twarzach rodziców zawód, bo ich córeczka siedzi z kotem, a chłopaki z małych miast popełniają z powodu samotności samobójstwo, ale jest dobrze.