1

Co się odwlecze to nie uciecze

1

@barcelonaLM Mówiłem xD

0

@barcelonaLM 1.9 na kolejnego gola Chelsea też nie brzmi zle

1

Hahaha, ale poziom techniczny Legii

0

Słabiutka Chelsea bawi sie na wyjeździe z Legian xD

0

@mekston Zapominasz o jednej ważnej rzeczy, jeśli pilkarz nie będzie robił chorych statystyk liczą się bardzo puchary z klubem i narodowe, to jest loteria. Teraz odpada Barca w 1/2, prxegrywa PK, czy ligę i zawodnicy Barcy odpadają z walki o ZP, takie są realia

0

@4drian0 Do tego samego co Untiti?

0

@mekston Doue jest genialny, Barcola rozgrywa kapitalny sezon, już nie przesadzaj

1

@adi7adi8 To było oczywiste, Real każdy mecz przepychany w dogrywkach i w ostatnich minutach, brak rotacji, nie rozumiem jak ktoś mógł brać ich awans w ciemno

0

@4drian0 No nie da się teraz z niego korzystać, krew mnie zalewa jak chce kupon postawić xD

0

@fart Gdzie na prawej? W każdym meczu PSG który ogladalem gral po lewej, tam często po prostu w czasie meczu dochodzi do wymienności pozycji

7

@QQL5 Wy to chyba bardziej myślicie o Realu i ich opóźnionych kibicach niż o sukcesie swojego klubu

1

@Doren01 Wiem, bo mam ich obejrzanych multum. Sięgnę po Warrior :D

1

@BorzyKrzys Większymi głąbami są tylko Ci którzy się na nich powoluja

0

@buglikos Od meczu z City tryb destrukcji rywali włączyli

1

@clyde Niezła dupka

3

@D10SLEO Dupka się pali krętaczowi

2

@Criss18Barca Zgadzam się, tylko przy jednej bramce mógł zrobić więcej, parę strzałów groźnych też wybronił, dobry wystep Martineza

2

@Eskel Gorsi nas reprezentują, którzy pajaców z siebie robią nie tylko na Twitterze, ale w Sejmie, a także jako prezydenci miast

1

Kvara zakończył karierę Disasiego
https://x.com/JackFawcett1704/status/1910115979289391312

4

@clyde Fentanyl w Polsce też da radę dostać xD

0

@La Pulgaa Uważam, że większość osób tu jest koło 30 i po 30 w porównaniu do nastolatków:D

2

@Pawlak1992 A ktoś może nie pamietac?

0

@Starrk Akurat House'a skończyłem i nie mam co oglądać. Wyjdzie od razu całość, czy co tydzień czekać trzeba na odcinek?

7

3

Dzień dobry


19

Niewiele potrzebował żeby ośmieszać


3

PSG 30 strzałów na bramkę Martineza, to cud że manity nie zebrali, zaczynam się bać o Arsenal jeśli dojdzie do tego dwumeczu xD

12

Barca PSG i Arsenal już w półfinale

1

Boze kolejna niesamowita bramka PSG, Kvaradona back

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?