Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co się odwlecze to nie uciecze
1
@barcelonaLM Mówiłem xD
0
@barcelonaLM 1.9 na kolejnego gola Chelsea też nie brzmi zle
1
Hahaha, ale poziom techniczny Legii
0
Słabiutka Chelsea bawi sie na wyjeździe z Legian xD
0
@mekston Zapominasz o jednej ważnej rzeczy, jeśli pilkarz nie będzie robił chorych statystyk liczą się bardzo puchary z klubem i narodowe, to jest loteria. Teraz odpada Barca w 1/2, prxegrywa PK, czy ligę i zawodnicy Barcy odpadają z walki o ZP, takie są realia
0
@4drian0 Do tego samego co Untiti?
0
@mekston Doue jest genialny, Barcola rozgrywa kapitalny sezon, już nie przesadzaj
1
@adi7adi8 To było oczywiste, Real każdy mecz przepychany w dogrywkach i w ostatnich minutach, brak rotacji, nie rozumiem jak ktoś mógł brać ich awans w ciemno
0
@4drian0 No nie da się teraz z niego korzystać, krew mnie zalewa jak chce kupon postawić xD
0
@fart Gdzie na prawej? W każdym meczu PSG który ogladalem gral po lewej, tam często po prostu w czasie meczu dochodzi do wymienności pozycji
7
@QQL5 Wy to chyba bardziej myślicie o Realu i ich opóźnionych kibicach niż o sukcesie swojego klubu
1
@Doren01 Wiem, bo mam ich obejrzanych multum. Sięgnę po Warrior :D
1
@BorzyKrzys Większymi głąbami są tylko Ci którzy się na nich powoluja
0
@buglikos Od meczu z City tryb destrukcji rywali włączyli
1
@clyde Niezła dupka
3
@D10SLEO Dupka się pali krętaczowi
2
@Criss18Barca Zgadzam się, tylko przy jednej bramce mógł zrobić więcej, parę strzałów groźnych też wybronił, dobry wystep Martineza
2
@Eskel Gorsi nas reprezentują, którzy pajaców z siebie robią nie tylko na Twitterze, ale w Sejmie, a także jako prezydenci miast
1
Kvara zakończył karierę Disasiego
https://x.com/JackFawcett1704/status/1910115979289391312
4
@clyde Fentanyl w Polsce też da radę dostać xD
0
@La Pulgaa Uważam, że większość osób tu jest koło 30 i po 30 w porównaniu do nastolatków:D
2
@Pawlak1992 A ktoś może nie pamietac?
0
@Starrk Akurat House'a skończyłem i nie mam co oglądać. Wyjdzie od razu całość, czy co tydzień czekać trzeba na odcinek?
7
Głupota wylewa się z ekranu
https://x.com/kmyy6_/status/1910037961946648619
3
Dzień dobry
19
Niewiele potrzebował żeby ośmieszać
3
PSG 30 strzałów na bramkę Martineza, to cud że manity nie zebrali, zaczynam się bać o Arsenal jeśli dojdzie do tego dwumeczu xD
12
Barca PSG i Arsenal już w półfinale
1
Boze kolejna niesamowita bramka PSG, Kvaradona back