Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Pogoń Szczecin przerwie klątwę? We Włoszech tylko nie Inter, kibicuje Bologni
0
@Mankind PiSPO jedno zło, którzy za drzwiami przepychają wszystko co najgorsze dla Polski dbając tylko o swoje interesy
0
@Azazel_Pazuzu Piękne, pasują do Olisia różowe kwiatki
1
@shaun Oj tak, dlatego u nas są 2.2 gwałty na 100k mieszkańców, a w Niemczech 11, w Belgii i Feancji 25, a w Szwecji 60 szokujące co? Szwecja nigdyś najbezpieczniejszy kraj, ludzie domów nie zamykali dziś mają zamachy i strach w oczach, niedaleko Norwegia, ale wiadomo to tylko granie na emocjach i strachu, mało faktów i przypadków. Na waszych oczach musi dojść do tragedii żeby do tych waszych główek coś dotarło
3
Dlaczego chcą utworzyć 49 placówek imigracyjnych skoro Donald Tusk obiecał, że nikogo nie wpuszczą?
https://www.infor.pl/prawo/nowosci-prawne/6873381,strategia-migracyjna-i-49-centrow-integracji-cudzoziemcow-co-szykuje.html
https://wpolityce.pl/polityka/722354-pakt-migracyjny-nie-w-suwalkach-mocny-sprzeciw-radnych
3
Dziwnym trafem temat gwałtów i aborcji jest grzany w tym samym czasie
https://x.com/Sluzby_w_akcji/status/1906564108482408473
0
@July_6_BcN Nie widzę różnicy z klimakterium, czy bez... hydroksyzynę było jej zalecić
0
@July_6_BcN Ktoś jej sugerował, że źle wyglądała? Było jej troszkę ego podbijać miłymi komentarzami. Psychiatryk te studia xD
0
@July_6_BcN Lepsze to od wydarzenia artystycznego i to za friko, a Ty narzekasz...? Wykładowczyni, czy studentka?
0
Polska 100 lat za... u polskich artystów największą atrakcją dalej jest zmiana kreacji w czasie koncertu xD
9
@July_6_BcN https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/MiDSEJtILq25Ypa1S2gVN8LvSJq7rl6l.jpg
1
Dobrali się jak w korcu maku xD
1
@Danny Gaucho Poszły na lekcje wychowawczą do dwóch Panow z Polski i uczyły się roty za karę
7
@mekston Mam nadzieję, że w klasie Dodiego nie ma żadnego Jakuba
2
Dziewczyny od sociali nie zawiodły chociaż raz
0
Czesi wrogiem nr 1 dziś na rambli
1
Haha, wyjątkowy
2
@Destroyer_of_Worlds Przynajmniej były argumenty za tym żeby tyle wydać na Brazola w porównaniu do Portugalca
16
@Destroyer_of_Worlds Coutinho był topem w Anglii przez parę sezonów, Felix to jednosezonowa gwiazda portugalskiej ligi
0
@blakkudium Kolejny flop z Portugalii
2
Ciekawe jak się oglada ten teledysk po psychoaktywnych środkach
0
@ViscaelBarca2007
1. Dembele
2. Barcola
3. Pedri
4. Raphina
5. Mbappe
5
@Kapitan hawk W takim meczu jak dziś Lewy by nic nie trafił, bo by gdzieś w środku pola probowal piłkę rozgrywać za Xaviego
0
@Szymemdymek A później wieksza stypa niż na b klasie
0
Chłop co wyjął, masakra
0
Aj szkoda Lewy, ale ładnie wyszedł na pozycje
0
Ajax 2:0, ale zaliczyli progress na przestrzeni półtora roku
1
@Bocheno1 Mogłyby już być, uwielbiam ziąb
0
Ajax coraz bliżej mistrzostwa
7
@Kapitan hawk Nie jest zły, tylko przerzutki trzeba wyregulować i trochę wstyd damką różową jeździć