1

@blakkudium Pogoń Szczecin przerwie klątwę? We Włoszech tylko nie Inter, kibicuje Bologni

0

@Mankind PiSPO jedno zło, którzy za drzwiami przepychają wszystko co najgorsze dla Polski dbając tylko o swoje interesy

0

@Azazel_Pazuzu Piękne, pasują do Olisia różowe kwiatki

1

@shaun Oj tak, dlatego u nas są 2.2 gwałty na 100k mieszkańców, a w Niemczech 11, w Belgii i Feancji 25, a w Szwecji 60 szokujące co? Szwecja nigdyś najbezpieczniejszy kraj, ludzie domów nie zamykali dziś mają zamachy i strach w oczach, niedaleko Norwegia, ale wiadomo to tylko granie na emocjach i strachu, mało faktów i przypadków. Na waszych oczach musi dojść do tragedii żeby do tych waszych główek coś dotarło

3

Dziwnym trafem temat gwałtów i aborcji jest grzany w tym samym czasie







https://x.com/Sluzby_w_akcji/status/1906564108482408473

0

@July_6_BcN Nie widzę różnicy z klimakterium, czy bez... hydroksyzynę było jej zalecić

0

@July_6_BcN Ktoś jej sugerował, że źle wyglądała? Było jej troszkę ego podbijać miłymi komentarzami. Psychiatryk te studia xD

0

@July_6_BcN Lepsze to od wydarzenia artystycznego i to za friko, a Ty narzekasz...? Wykładowczyni, czy studentka?

0

Polska 100 lat za... u polskich artystów największą atrakcją dalej jest zmiana kreacji w czasie koncertu xD


1

Dobrali się jak w korcu maku xD


1

@Danny Gaucho Poszły na lekcje wychowawczą do dwóch Panow z Polski i uczyły się roty za karę

7

@mekston Mam nadzieję, że w klasie Dodiego nie ma żadnego Jakuba

2

Dziewczyny od sociali nie zawiodły chociaż raz


0

Czesi wrogiem nr 1 dziś na rambli

1

Haha, wyjątkowy


2

@Destroyer_of_Worlds Przynajmniej były argumenty za tym żeby tyle wydać na Brazola w porównaniu do Portugalca

16

@Destroyer_of_Worlds Coutinho był topem w Anglii przez parę sezonów, Felix to jednosezonowa gwiazda portugalskiej ligi

0

@blakkudium Kolejny flop z Portugalii

2

Ciekawe jak się oglada ten teledysk po psychoaktywnych środkach


0

@ViscaelBarca2007
1. Dembele
2. Barcola
3. Pedri
4. Raphina
5. Mbappe

5

@Kapitan hawk W takim meczu jak dziś Lewy by nic nie trafił, bo by gdzieś w środku pola probowal piłkę rozgrywać za Xaviego

0

@Szymemdymek A później wieksza stypa niż na b klasie

0

Chłop co wyjął, masakra

0

Aj szkoda Lewy, ale ładnie wyszedł na pozycje

0

Ajax 2:0, ale zaliczyli progress na przestrzeni półtora roku

1

@Bocheno1 Mogłyby już być, uwielbiam ziąb

0

Ajax coraz bliżej mistrzostwa

7

@Kapitan hawk Nie jest zły, tylko przerzutki trzeba wyregulować i trochę wstyd damką różową jeździć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?