Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore Wprowadzają w błąd, to jeszcze trochę się pomęczę
0
Mbappe strzelił z wolnego? Pora umierać
0
Pegula z przełamaniem, jedziesz Jessica!
0
@Katalończyk 99 Może wyjdą nieprawidłowości jakieś i ich zdegradują, hehe
0
10 minut Realu i wyłączyłem, nie da się tego oglądać. Lepiej popatrzeć w którym momencie Pegula spuchnie
3
Nottingham w 1/2 FA CUP!!! Sels top bramkarz w PL w tym sezonie.
Hiszpańscy komentatorzy co śpiewają o Nottingham, kocham ich xDDD
0
Sels wyciąga pierwszego kadniaczka. Williams kosmos i zaczynamy od zera
0
@Stinger_ Niemiecka się zrobila ciekawsza w koncu, ale frajerstwo BVB nie zna granic xD
0
@FcPortoFan1999 Roznica polega na tym, że Lyon nie miał nieograniczonych środków, tylko sam kształcił bardzo dobrych pilkarzy
1
@RezerwowyWojtus Dla postronnego kibica tragiczna liga do oglądania
7
@Encore Nic dziwnego, tu cala drużyna pressuje i każdy pokazuje zaangażowanie, Messi, Mbappe i Neymar mieli wywalone na pracę w obronie, byle dostać piłkę i walić na bramkę xD
0
Karniaczki w meczu Brighton Nottingham
1
Uff już myślałem, że 1:0 dla Brighton, dawać karne.
Barcola hat-trick asyst, zdrowy.
0
WTF, ziomek z Nottingham Jota Silva wyglada jak Quebonafide bez tatuazy, nawet tak samo smiesznie mruga oczami xDD
https://icdn.caughtoffside.com/wp-content/uploads/2024/05/Jota-Silva-West-Ham.jpg
2
@bartekvisca Słucham? Oglądałeś dwumecz z Liverpoolem, czy akurat szedłeś spać o 21?
1
Co za przypadek
1
@Czajka90 We wtorek Fulham po wpierdzielu od Crystal przyjezdza
2
Doue matko boska jaki on ma luz. Dobra pora dogrywkę wlaczyc w Brighton
2
Haha, pyrki myślały, że mistrzostwo wygrają w tym sezonie xD
0
St. Etienne w drugiej połowie musiało sprzedać mecz, gole po samych stratach xD
0
Typowa polska gwiazda "muzyczna"
https://www.facebook.com/watch/?v=1373477813995626
1
Ale Kvara porobił chłopaka z St. Etienne, ładnie.
PSG szybko wyjaśniło spadkowicza, Doue kocik 3:1
0
@Criss18Barca F1 MotoGP i WRC
0
@ViscaelBarca2007 Niech bandziory wypadną poza LM
8
Neymar będzie się zajadał paprykarzem szczecińskim
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/487321564_1082778160323145_7227514957997281570_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_tt6&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=311NZisvfhsQ7kNvgFfyxIV&_nc_oc=Adl2-5w2gRb2hzOT8MLQzzfP16dvchX3unKQxgoGsR9sCezXm86Dxv5BCLmfSNFeg8M&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&_nc_gid=N-iGTRFo4V67rJbs92Ofyg&oh=00_AYHBKrDOnd47TQnmAdCau0QjH5ZUGPILzuqMSTjnogSiDg&oe=67EDCEE8
2
@Danny Gaucho Bez przesady, gorsze rzeczy się potrafią uchować :D
2
@adamek20151 Witam, chyba nigdy
4
@Vurt Ten co szluga od szluga odpala
0
@July_6_BcN Bez zatargów się nie obejdzie :)
0
@July_6_BcN Żaden problem. Bliżej Ci do Danki, czy Aliny? Stawiam na to drugie :D (byle nie do mamusi)