3

@Encore Wprowadzają w błąd, to jeszcze trochę się pomęczę

0

Mbappe strzelił z wolnego? Pora umierać

0

Pegula z przełamaniem, jedziesz Jessica!

0

@Katalończyk 99 Może wyjdą nieprawidłowości jakieś i ich zdegradują, hehe

0

10 minut Realu i wyłączyłem, nie da się tego oglądać. Lepiej popatrzeć w którym momencie Pegula spuchnie

3

Nottingham w 1/2 FA CUP!!! Sels top bramkarz w PL w tym sezonie.
Hiszpańscy komentatorzy co śpiewają o Nottingham, kocham ich xDDD

0

Sels wyciąga pierwszego kadniaczka. Williams kosmos i zaczynamy od zera

0

@Stinger_ Niemiecka się zrobila ciekawsza w koncu, ale frajerstwo BVB nie zna granic xD

0

@FcPortoFan1999 Roznica polega na tym, że Lyon nie miał nieograniczonych środków, tylko sam kształcił bardzo dobrych pilkarzy

1

@RezerwowyWojtus Dla postronnego kibica tragiczna liga do oglądania

7

@Encore Nic dziwnego, tu cala drużyna pressuje i każdy pokazuje zaangażowanie, Messi, Mbappe i Neymar mieli wywalone na pracę w obronie, byle dostać piłkę i walić na bramkę xD

0

Karniaczki w meczu Brighton Nottingham

1

Uff już myślałem, że 1:0 dla Brighton, dawać karne.
Barcola hat-trick asyst, zdrowy.

0

WTF, ziomek z Nottingham Jota Silva wyglada jak Quebonafide bez tatuazy, nawet tak samo smiesznie mruga oczami xDD
https://icdn.caughtoffside.com/wp-content/uploads/2024/05/Jota-Silva-West-Ham.jpg

2

@bartekvisca Słucham? Oglądałeś dwumecz z Liverpoolem, czy akurat szedłeś spać o 21?

1

Co za przypadek


1

@Czajka90 We wtorek Fulham po wpierdzielu od Crystal przyjezdza

2

Doue matko boska jaki on ma luz. Dobra pora dogrywkę wlaczyc w Brighton

2

Haha, pyrki myślały, że mistrzostwo wygrają w tym sezonie xD

0

St. Etienne w drugiej połowie musiało sprzedać mecz, gole po samych stratach xD

0

Typowa polska gwiazda "muzyczna"
https://www.facebook.com/watch/?v=1373477813995626

1

Ale Kvara porobił chłopaka z St. Etienne, ładnie.
PSG szybko wyjaśniło spadkowicza, Doue kocik 3:1

0

@Criss18Barca F1 MotoGP i WRC

0

@ViscaelBarca2007 Niech bandziory wypadną poza LM

2

@Danny Gaucho Bez przesady, gorsze rzeczy się potrafią uchować :D

2

@adamek20151 Witam, chyba nigdy

4

@Vurt Ten co szluga od szluga odpala

0

@July_6_BcN Bez zatargów się nie obejdzie :)

0

@July_6_BcN Żaden problem. Bliżej Ci do Danki, czy Aliny? Stawiam na to drugie :D (byle nie do mamusi)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?