1

Trudno wyrazić własną, niezależną opinię na temat serialu, biorąc pod uwagę powszechny entuzjazm, od razu naskok ze strony innych, no bo jak Ci sie moglo cos nie spodobac skoro większości się podoba? Osobiście po dwóch odcinkach przerwałem seans wczoraj, żadnych emocji we mnie nie wzbudził do tego momentu, dużo nic nie wnoszących scen, nawet mnie nie interesuje jak się on kończy xD W porównaniu do uznany za niewinnego i w obronie syna sie nie umywa
https://x.com/artisexx/status/1903894286166380587

1

@takisobiektos Kiedy ktoś na pewniaczka w tenisie Cie namówi :/

0

@Eto'o9 R10 Kula w łeb i do widzenia dla takich jasnych zbrodni, chociaż za zabicie dziecka jego pobyt w więzieniu nie będzie nalezal do przyjemnych.

10

@Safrani Udusisz się jak o konfie nie wspomnisz, ciekawe przyrównanie choroby alkoholowej do tłuczenia kobiet.

0

Nie były to zabojstwa ze szczególnym okrucieństwem, to jakiś żart?


0

@Ramon_Villaverde W tym sezonie broni lepiej od większości bocznych obrońców w PL, po jego zejściu z PSG ich szansę znacząco spadły, głównie przez to odpadli moim zdaniem.

2

Eala po meczu z Ostapenko zalała się łzami, to było w 2 rundzie, a już w czwartek zagra o półfinał ze swoją idolką z którą w 2021 roku odbyła wspólny trening przed jej debiutem w WTA właśnie w Miami. 2 lata później zrobiła sobie zdjęcie wspólne na którym był również Rafa Nadal, ponieważ była to okazja oyrzymania dyplomu ukończenia akademii Rafy Nadala, a Świątek wtedy wygłosiła przemowę :D
https://i.eurosport.com/2025/03/25/image-3bdb132c-da41-4656-b9ae-cf5b3c865234.jpeg

2

Naród wybrany

0

@kuz I o tym jakiś czas temu pisałem, wy idealizujecie pilkarzy, przypisujecie im łatki intelektualistów, to są ludzie którzy w życiu na naukę za wiele czasu nie poświęcali, ani na wyrobieniu dobrych zachowań, ich życie polega na rywalizacji, obaj większość życia spędzają z rówieśnikami z różnych srodowisk i niekoniecznie tych dobrych. Mi to nie przeszkadza, gdybym był zawodowym piłkarzem w tym wieku sam bym się w ten sposób zachowywał:)

1

@lithotripter Wiele wspólnego z zepsutym zegarkiem ma

5

Pani Justyna bez nazwiska Klimasara


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1

UK w formie

1

Niszczy mnie ten gif za każdym razem z Mbappe, podobno któryś as od nas wczoraj oscarowego nura zaliczył, który to?


1

@July_6_BcN Szczęsny się nudził i wszedl na konto, pewnie hasło brzmiało "contraseña"

2

Niepozorny chłopaczek, ale złomuje Węgra
https://zapodaj.net/images/a92c23efa09fa.jpg

0

@Kondziubarca Włosi

0

@Tomcio Oprócz Urbańskiego i Zalewskiego ktoś potrafi zrobić chociaż przekładankę?

1

19 letnia Alexandra Eala również melduje się w 1/4 WTA Miami, Badosa wycofała się z turnieju, teraz czeka na rywalkę z pary Świątek Switolina.
Reszta par w 1/4:
Sabalenka vs Zheng
Linette vs Paolini
Raducanu vs Pegula

1

@FcPortoFan1999 I co, łyso? Linette wyrzuca Coco Gauff z Miami i jest w 1/4!!!!

0

@FcPortoFan1999 Ponieważ? Jak Raducanu awansowała do 1/4 to wszystko dziś możliwe

2

Madzia Linette może lada chwila wyrzucić z turnieju Gauff!
Eh Coco odłamała

2

Emma Raducanu wygrywa 4 mecz z rzędu w Miami, przed sekundą z Anisimową gładko w dwóch setach 6:1 6:3 i jest w 1/4 turnieju

0

@BorzyKrzys Haaland im mundial z głowy wybije

2

@Encore Musisz mu taki klikacz kupić żeby zrozumial, że dobrze zdobil i dostanie nagrodę, bardziej na psach się sprawdza, ale na dzieciach i kotach niejedni próbowali

0

Big Pun czy Lil Wayne?


0

@July_6_BcN Trzeba sprawdzić z Tobą

1

@mekston AO to jego królestwo i na dystansie do 3 wygranych setów potrzeba nie tylko fizycznego przygotowania żeby wygrać z Djokovicem, ale głównie głowy

1

@mekston Prędzej Lawson w Japonii zrobi Q3 niż Djokovic dojdzie do finału w Miami. Na razie na leszczy trafiał, Musetti go pogoni (kolejny Ŵłoch) xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?