Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanGroza Bo na tym torze jazda w czystym powietrzu to podstawa
2
Może warto jeszcze z prawej strony uszkodzić to skrzydło skoro Leclerc ma takie dobre tempo xD
1
Tragiczny początek sezonu dla Alonso, czekanie na 2026
1
Eh no nie może być dobrze dla Leclerca.
12
Witam formułowych pasjonatów
1
No szkoda, na pewno bardziej aktywny był rywal
1
Może minimalnie lepszy Błachowicz, ale sędziowie różnie mogą to ocenić
1
Obaj nie lubią obalać? xD
0
@July_6_BcN Twój ulubiony słodycz?
1
@partymaker Na zlot hondziarzy
0
To było dobre
https://www.instagram.com/reel/DEb9XkMJ15S/?igsh=ajVmMnk3MGIxbHAy
0
@takisobiektos On przez 6 sezonów łącznie chyba z 10 goli strzelił, takie wyroby tylko ekstraklasowe kluby potrafią ściągać
4
W Eleven na Hamiltona mówią oponiarz, nie mogę xD
4
@Kinginiesta Znam temat, u nas też kupili tanio działki i teraz płaczą do radnych ze trzeba im drogi zrobić xDD A zadłużenie ogromne i nie ma z czego
7
@Criss18Barca xDDDDD U nas likwidują szkoły na wsi, bo jest tam indywidualne nauczanie niemal i niektóre dzieci będą dojeżdżać 5/8 km nawet, a teraz jeszcze taki zakaz.
2
@Rewolucja123 My mamy najdroższa żywność w Europie, co to za pytanie
3
@Ptasior Leclerc nienawidzi tego toru, a Hamilton go uwielbia, no i ustawienia Lewis lepiej dobrał z tego co obaj mówili
0
@mekston Niby tak, ale mam wrażenie, że Ferrari zawsze tego "nie duzo" brakuje od lat...
0
@Azazel_Pazuzu Hamilton bardzo mocno się zmienil na plus, w końcu luz złapał
0
@mekston O wiele się z Ferrari nie pomyliłem, znowu obudzą się dopiero w drugiej części sezonu. Nie wiem co oni mieli w głowach żeby w 90 procentach zmienić bolid względem poprzedniego sezonu jak wszystko zaczęło działać
2
Norris, hahaha. Biorąc pod uwagi jego starty, to Piastri sporo nadrobić może
1
Ale się popsuły warunki na torze
1
@mekston Dalej to pachnie 6/7 miejscem dla Ferrari xD
0
@MessiForeverTheBest Ostatnio jednego przejechałem w zabudowanym, sam się pod kola wpakował
1
@mekston Porażająca strata Ferrari :/
1
Promienieje Alexandra w Chinach
8
@takisobiektos Co zjadł Ocona w sprincie to jego
0
Uff, brawo Leclerc, wyratował się na używkach.
Lawson jaka konpromitacja, hahaha. Ocon wygrywa z Bearmanem xD
2
No i gdzie jest Pan Borowczyk kiedy trzeba skomentować urodę Alexandry :/
0
@mekston No niestety nie ma co liczyć na Leclerca w tym wyścigu