0

@RomanGroza Bo na tym torze jazda w czystym powietrzu to podstawa

2

Może warto jeszcze z prawej strony uszkodzić to skrzydło skoro Leclerc ma takie dobre tempo xD

1

Tragiczny początek sezonu dla Alonso, czekanie na 2026

1

Eh no nie może być dobrze dla Leclerca.

12

Witam formułowych pasjonatów

1

No szkoda, na pewno bardziej aktywny był rywal

1

Może minimalnie lepszy Błachowicz, ale sędziowie różnie mogą to ocenić

1

Obaj nie lubią obalać? xD

0

@July_6_BcN Twój ulubiony słodycz?

1

@partymaker Na zlot hondziarzy

0

@takisobiektos On przez 6 sezonów łącznie chyba z 10 goli strzelił, takie wyroby tylko ekstraklasowe kluby potrafią ściągać

4

W Eleven na Hamiltona mówią oponiarz, nie mogę xD

4

@Kinginiesta Znam temat, u nas też kupili tanio działki i teraz płaczą do radnych ze trzeba im drogi zrobić xDD A zadłużenie ogromne i nie ma z czego

7

@Criss18Barca xDDDDD U nas likwidują szkoły na wsi, bo jest tam indywidualne nauczanie niemal i niektóre dzieci będą dojeżdżać 5/8 km nawet, a teraz jeszcze taki zakaz.

2

@Rewolucja123 My mamy najdroższa żywność w Europie, co to za pytanie

3

@Ptasior Leclerc nienawidzi tego toru, a Hamilton go uwielbia, no i ustawienia Lewis lepiej dobrał z tego co obaj mówili

0

@mekston Niby tak, ale mam wrażenie, że Ferrari zawsze tego "nie duzo" brakuje od lat...

0

@Azazel_Pazuzu Hamilton bardzo mocno się zmienil na plus, w końcu luz złapał

0

@mekston O wiele się z Ferrari nie pomyliłem, znowu obudzą się dopiero w drugiej części sezonu. Nie wiem co oni mieli w głowach żeby w 90 procentach zmienić bolid względem poprzedniego sezonu jak wszystko zaczęło działać

2

Norris, hahaha. Biorąc pod uwagi jego starty, to Piastri sporo nadrobić może

1

Ale się popsuły warunki na torze

1

@mekston Dalej to pachnie 6/7 miejscem dla Ferrari xD

0

@MessiForeverTheBest Ostatnio jednego przejechałem w zabudowanym, sam się pod kola wpakował

1

@mekston Porażająca strata Ferrari :/

1

Promienieje Alexandra w Chinach


8

@takisobiektos Co zjadł Ocona w sprincie to jego

0

Uff, brawo Leclerc, wyratował się na używkach.
Lawson jaka konpromitacja, hahaha. Ocon wygrywa z Bearmanem xD

2

No i gdzie jest Pan Borowczyk kiedy trzeba skomentować urodę Alexandry :/

0

@mekston No niestety nie ma co liczyć na Leclerca w tym wyścigu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?