Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Coś w tym jest, na szkolnych boiskach też często się szarpało z kumplami
2
@mekston Podziwiam za pamięć, ja nie pamiętam startów z poprzedniego sezonu xDD
0
Modrić ma kosę z Mbappe? XDD
https://x.com/majkeI1999/status/1902837211331973195
1
@mekston Moim zdaniem nie będą na śmierć i życie szli w pierwszy zakret jak to miało miejsce gdy walczyli o tytuł
1
@Batys Mourinho powiedział, że lepszego nie widział
0
@Joe_Pesci Co ostatecznie z tą Magdą się wydarzyło?
1
Jezu jakie one są głupiutkie, ja w obcym mieście w Polsce bym nie poszedł z kimś kogo nie znam, a te żadnych instynktów obronnych nie posiadają, byle tylko ktoś im o pieniądzach bzdur naopowiadał i lecą na kiwnięcie palcem
https://x.com/krolbijedame/status/1902706638768771371
2
@Transu96 Znudziło Ci się oddychanie prostym nosem? xD
1
@Starrk Na powtórkach pokazali jak Norris przestrzelil zakret. Plus taki, że Piastri nie byl szybszy od starszych kolegów
4
Raphina musi za ryj go łapać żeby z czerwem nie skończył xD
2
@MichuZ44 Gratulacje, klasa Lewisa zrobiła swoje
1
Co się stało bo klientów miałem hahaha
2
Albon pokazuje Sainzowi miejsce w szeregu. Stroll przed Alonso, panie Ferdku proszę się obudzić
0
@mekston Zespół nie pozwoli na nic Piastriemu
0
@mekston Oglądać się nie chce
4
Ferrari słabsze niż na początku zeszłego sezonu, nie byłem na to gotowy xd
1
Ładnie uderzył męczennik na 2:1, w końcu puścił jakąś fajerwerke w reprezentacji
0
@D10SLEO Ciężko za brazylijskimi telenowelami nadążyć, ale dwucyfrowy wynik jak najbardziej realny
0
Coś za cicho o nim było przez kilka dni, to bum
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1091173573041019&id=100064451601803
1
@Encore niech oni chociaż z grupy wyjdą
3
Arteta stworzył potwora na 9
4
@Pawlak1992 Ogladalem pierwsza połowę i oni grali w 10, karykatura pilkarza
0
@mordini123 Szkoda
1
@BulaKG Nie ruszaj, bo przerwie wysyłanie przez podczerwien
2
Justin asysta i Gakpo gol
1
@Encore W kadrze tylko piękny strzela
1
@BulaKG Arsenal ma porozumienie z nim niby
1
Karny dla Danii.
Eriksen pudłuje
0
@Lionel_Messi10 Widzę, że niezbyt kumaty jesteś, trenerzy reprezentacyjni też muszą mieć czas zeby pracować z piłkarzami i wyrobić odpowiednie schematy, formacje i taktykę.
Tym bardziej bawi, bo ciągle o Argentynie piszesz.
0
@Lionel_Messi10 Bo Liga Narodow zastępuje mecze towarzyskie?