0

@Coutinho007 Gdzie tak wyśmiewają? :D

2

@Lionel_Messi10 Argentyńczycy i wszyscy kibice Messiego mieli szczęście, że jego nogi zaczęły się sypać dopiero po mundialu

2

Nie byłem gotowy na długotrwały prime Dembele


4

@mekston Przy każdym temacie korzysta z tego modelu...

0

@clyde https://www.filmweb.pl/serial/W+obronie+syna-2020-847747 Szkoda, że ostatnio ten ogladalem i to jest coś podobnego

1

Zero zaskoczenia


1

@mekston Broń Boże taki scenariusz, tu potrzebny jest szybki Aston i Ferrari xD

5

@Kapitan hawk Oni tylko tworzą historię

0

@mekston O tyle dobrze, że Brytol za rok prawdopodobnie wroci na swoje miejsce (na 99 procent)

2

@MichuZ44 Gdy Piastri wyprzedził Verstappena, to po chwili byli przed nim z Norrisem o 16 sekund xD To i tak świadczy o klasie Verstappena, że dużo gorszym bolidem walczył do końca o zwycięstwo, ale zapowiada się nudny sezon

0

@LOPEZ16 Ostatnio mi się Maddisona podoba jak lotką rzuca :D

0

@loswariatofano Dwóch krętaczy nie chce mi się słuchać :D

4

Znowu wygrał


1

@escarabajo Oj tak Remy był w fifach pożądany również

1

@escarabajo Dlatego mówimy o ideale.
Wiem, nawet całkiem nieźle w tych egzotycznych kierunkach :D Muszę zobaczyć jakieś sklejki czy dalej tak kręci.
Okej widzę, że nadal ma ten luz :D

0

Ideał kobiety? Musi znać tego gościa


4

Romie brakuje 4 punktów do LM już tylko, przy tej dyspozycji Juventusu nie jest to takie niemożliwe do zrealizowania, Bologna też nie raz jeszcze straci. Największym problemem jest kontuzja Dybali, szkoda. I tak należy się szacunek Ranieriemu w wieku 74 lat wyciągnął z bagna klub

0

@FcPortoFan1999 Fani Ronaldo i Messiego na pewno :D

1

Poniedziałek

0

@FcPortoFan1999 Kobietę zmienisz, pracę zmienisz, nawet rodzinę zmienisz, ale klubu nie zmienisz.

1

Nie do podrobienia klub


5

@VegetaPolska Jej ciało, jej wybór. Myślę, że wiele osób mogłoby to samo o Twoich tatuażach powiedzieć

1

@mekston Mirra Andreeva również wskakuje na 6 miejsce :D

3

@MichuZ44 Masakra, 30 minut meczu, a tu pół składu wyzywana na czele z Raphina xD

0

Mógł dalej sobie jeszcze wypuścić

2

Haha, zwija się jakby dostal od boksera pod klubem xD

1

@mekston Ah to przepraszam, fakt. ATP Dubaj był 500 chyba i stąd pomyłka

0

Wojtek w bramce nie do przejścia dla piłki

1

@takisobiektos Skromna, pokorna, widać jak bardzo ufa trenerce i sukcesy się zaczynają mnożyć

1

@Encore Nie sądziłem, że będzie miała jakieś szanse w tym finale po tym jak wygrała Sabalenka w 1/2, szok jak ona gra i jaki ma układ nerwowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?