0

@Kengo Musiałbym zobaczyć zdjęcie potentata żeby stwierdzić, czy po 1 pytaniu skonczyla się rozmowa, czy po ostatnim już była gotowa do wyjścia na spotkanie

1

Ktoś tu mechanik prawo zemsty się naoglądał


0

Potraktowali wychowanka na poziomie


0

@Starrk Kawior też jest ciekawym zjawiskiem

0

@lithotripter W dodatku widać różnicę w sylwetce bez koszulki z Newcastle, a bebzon w Fenerbahce xD

0

@lithotripter Bo to nadwaga, tym bardziej u skrzydłowego, więc się ośmieszył

0

@Kamiloza91 Lubię Gvardiola oglądać na LO, na moje to najlepszy obecnie zawodnik City, wiadomo z Realem poleciał w maliny, ale poza tym przyjemnie mi się patrzy na jego grę. Na pewno też Dimarco topka no i Nuno Mendes w tym sezonie najlepiej gra ze wszystkich LO

3

Hahaha, to jest dopiero dobre.
Allan Saint-Maximin miał ostatnio niewiele okazji do gry. Napastnik wystąpił jedynie przez pół godziny w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy przeciwko Glasgow Rangers, który zakończył się rozczarowującą porażką 1-3. Co więcej, nie zagrał w żadnym meczu ligowym od 26 stycznia. Przed rewanżem w Szkocji w czwartek został całkowicie pominięty w kadrze.

W obliczu tej sytuacji były zawodnik Nicei i Saint-Étienne postanowił wyrazić swoje niezadowolenie na Instagramie, zamieszczając tajemniczy wpis: "Gdy kłamstwo wjeżdża windą, prawda wchodzi po schodach. Może zająć więcej czasu, ale ostatecznie dociera na miejsce." Ta wypowiedź zwróciła uwagę José Mourinho.

Portugalski menedżer, znany ze swojego ciętego dowcipu, szybko odpowiedział na konferencji prasowej: "Nie wiedziałem, że Maxi ma talent do poezji. Mówił o życiu i schodach... Ja też potrafię to zrobić. Mogę tylko powiedzieć, że kiedy piłkarz dobrze trenuje, jest w formie i może wchodzić po schodach bez potrzeby korzystania z windy. Ale jeśli nie trenuje dobrze, przychodzi późno i jest zbyt otyły, potrzebuje windy, bo szybko męczy się na schodach."

Odpowiadając na tę krytykę dotyczącą swojego profesjonalizmu i kondycji, Allan Saint-Maximin natychmiast odpowiedział na Instagramie, przedstawiając konkretne liczby. Podzielił się swoją obecną wagą wynoszącą 84 kg, twierdząc, że jest taka sama jak w czasie jego gry w Newcastle trzy lata temu. Na koniec dodał kolejną enigmatyczną frazę: "Kłamstwo daje kwiaty, ale nie przynosi owoców."

0

@FcPortoFan1999 Porto wyprzedało najlepszych grajków i myślisz, że z tego szrotu coś ulepi Jose? :D

1

@blakkudium Skreślili Mudryka? Po zawieszeniu wejdzie prime Saszki :/

0

@FcPortoFan1999 Daj dziadkowi wypalonemu trenować wypalonych pilkarzy, chociaż w Turcji coś się dzieje ;D

0

Dosyć spokojnie jak na Jose, ale wczoraj ładnie sędziowie przekręcili Fenerbahce

Na Anglika czekał na stadionowym parkingu. Później ukarano go za to czteromeczowym zawieszeniem. Uważa, że do dziś pokutuje za tamte wydarzenia.

Po meczu Rangers - Fenerbahce Portugalczyk także nie gryzł się w język. Twierdzi, iż jego zespół powinien dostać trzy rzuty karne w Glasgow.

- Mam nadzieję, że wszystko, co przytrafiło mi się w europejskich rozgrywkach, nie jest konsekwencją finału w Budapeszcie. Mam nadzieję, że to przypadek - powiedział.

- Od tamtego czasu, od mojego zawieszenia, przydarzyły się nam różne rzeczy. Nie graliśmy w Lidze Mistrzów z powodu rzutu karnego, podyktowanego w 120. minucie, który zauważył dopiero czwarty sędzia - wspominał.

- Dziś sędzia, który jest uważany za jednego z najlepszych specjalistów od VAR-u na świecie, nie zobaczył żadnego z trzech rzutów karnych. Mam nadzieję, że to przypadek. Zapłaciłem za to zawieszenie i mam nadzieję, że to się skończy. Modlę się, aby to był po prostu pech - zakończył.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/mourinho-wietrzy-spisek-w-uefa-ostre-slowa-o-decyzjach-sedziow/265010

1

@blakkudium Chłopaczek zginie w tej Anglii, po co oni to sobie robią? Nieokrzesany dzieciak fizycznie zostanie zmiażdżony, no ale kontrakt na 7 lat i ustawienie do końca życia kuszą do podjęcia takich decyzji. Za Yamala to Barca z 300 by dostała bez problemu xD

3

@blakkudium Tylko na 7? Skromnie. Chłopaczek strzelil gola w portugalskiej lidze i dają 50 mln xD

1

@Mitch_Atleta Za tę kwotę wolałbym szukać używek i kupić już coś dużo lepszego, ale rozumiem że nie każdy ma tyle zaufania :D

1

@Mitch_Atleta Wpisz sobie grafikę i procka na YT i zobaczysz w jakich ustawieniach i w jakiej ilości fps poszczególne gierki będą chodzić


0

@FcPortoFan1999 Cierpi na zespół wazowagalny

3

Skrót najlepszych zagrań Cristiano z pastwisk
@Popitek12


3

Na szczęście piątek ;D

0

@Popitek12 Mirage p90 i lecisz z maślakami

0

@lucca87 Nikogo nie interesuje? Kibice Romy mieli inne zdanie po wygraniu tych rozgrywek i na pewno sto razy bardziej cenią wygranie tych rozgrywek od przejścia Barcelony w LM




1

@D10SLEO Pomyliłem ich, chodziło o Berghuisa, który odpadl wczoraj w LE z Eintrachtem

1

@waletpl Akurat ojciec Yamala nawet nie odróżnia islamu od chrześcijanizmu xD

1

Okej chodziło o Berghuisa

0

A taki piękny był, brytyjski. Miś Oliś :3


1

@Kapitan hawk Teraz szara myszka na instagramie, przykładna szara myszka od której bije ciepłem domowym :)

1

@Kapitan hawk Szkoda, że przez przykrą chorobę musiała zrezygnować z aktorstwa :/

0

1

@Gaz Najlepsi Ci są co głosowali na trzecią drogę Holowni, zazwyczaj Ci najwybitniejsi, a teraz udają, że Holownia nie istnieje

1

@Pawlak1992 Zdawałem, ale chyba nigdy nie odebrałem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?