2

@FcPortoFan1999 Alcaraz się skończył jak Świątek

0

10 okrążeń minimum teraz za samochodem, ziew

0

Hamilton wszystkich ogra teraz xD

3

@mekston Na slickach ściany będą

1

Eh jeszcze Ferdek poleciał :( Co za czas nie do zycia

1

@Encore Podobno będzie testował do polowy sezonu, a później go zmieni rezerwowy kierowca :D

1

Ogurez w przebraniu dublowany xD

0

@Azi Liczyłem na nieco inny obraz podczas wyścigu w deszczu po prostu

0

Człowiek wstał o 5 żeby oglądać 2 McLareny na czele, mam dość

1

@mekston Nastepny sezon już na pewno będzie nasz :)

0

@mekston Szkoda, że Ferrari wygląda jak mem z pierwszej części zeszłego sezonu

2

Trzeba pochwalić Bearmana, że bardzo dzielnie utrzymuje swoją pozycję przez cały wyścig, GOAT

0

@Ptasior Ciekawe, że McLaren póki co dobrze zarzadza oponami, w tamtym sezonie z czołówki mieli obok Maxa największe z tym problemy

1

@mekston Przestrzelił, a nie problemy

0

WTF co Verstappen odwalił

1

Ferrari nie zmieni się nigdy xD

0

Ci nowi kierowcy się nadają do wyrzucenia xD

3

@JimMorrisonFCB @MesQueUnClub96 wyloguj się z konta kolegi

0

@DiSBlaDE Ja nic nie obstawiłem, bo nikt kuponu nie wysłał xD Gratulacje

1

Ale to buja


5

@norbi77 On już wtedy był najlepszy xD

0

@DiSBlaDE Tak to obstawiałem jak zaczynałem z bukmacherka, priorytety się zmieniły xd

0

Panowie dajcie zrobione kuponiki

12

@Jakchcesz Dokładnie, nie brali rozwodów, bo bali się co rodzina i ludzie powiedzą, a kobiety były mocniej zależne od facetów, którzy byli tyranami i kobieta w domu za wiele nie mogła powiedzieć

4

@July_6_BcN Jak z kimś jesteś długi czas to już po prostu przywiązanie, a jak jeszcze druga osoba działa Ci dzień w dzień na nerwy, wychodzi mnóstwo wad, niezgodność charakterów i nie możesz na nią patrzeć to rozłąka jest nieunikniona. Ludzie żyją jakimś romantyzmem książkowym i filmowym

21

@TR3YWAY Jakie chore czasy, od zawsze tak było, moja matka 22 lata temu rozwod brala xD

0

@partymaker O kurde faktycznie, przecież to PO, odkleiło mi się coś, a ten Mendy gra dobrze w tym sezonie?

1

@JordiAlbion Ten Valverde jest typowym fizolem jednak, w pojedynkach z Barceloną nie wie gdzie ma stać na boisku jak pilka szybciej chodzi

1

@UriBoyka W takim razie stawiajcie co macie na Real, bo kurs niski nie jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?