Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Alcaraz się skończył jak Świątek
0
10 okrążeń minimum teraz za samochodem, ziew
0
Hamilton wszystkich ogra teraz xD
3
@mekston Na slickach ściany będą
1
Eh jeszcze Ferdek poleciał :( Co za czas nie do zycia
1
@Encore Podobno będzie testował do polowy sezonu, a później go zmieni rezerwowy kierowca :D
1
Ogurez w przebraniu dublowany xD
2
@Kessie https://zapodaj.net/images/c9ff70d1ce42b.jpg
0
@Azi Liczyłem na nieco inny obraz podczas wyścigu w deszczu po prostu
0
Człowiek wstał o 5 żeby oglądać 2 McLareny na czele, mam dość
1
@mekston Nastepny sezon już na pewno będzie nasz :)
0
@mekston Szkoda, że Ferrari wygląda jak mem z pierwszej części zeszłego sezonu
2
Trzeba pochwalić Bearmana, że bardzo dzielnie utrzymuje swoją pozycję przez cały wyścig, GOAT
0
@Ptasior Ciekawe, że McLaren póki co dobrze zarzadza oponami, w tamtym sezonie z czołówki mieli obok Maxa największe z tym problemy
1
@mekston Przestrzelił, a nie problemy
0
WTF co Verstappen odwalił
1
Ferrari nie zmieni się nigdy xD
0
Ci nowi kierowcy się nadają do wyrzucenia xD
3
@JimMorrisonFCB @MesQueUnClub96 wyloguj się z konta kolegi
0
@DiSBlaDE Ja nic nie obstawiłem, bo nikt kuponu nie wysłał xD Gratulacje
1
Ale to buja
5
@norbi77 On już wtedy był najlepszy xD
0
@DiSBlaDE Tak to obstawiałem jak zaczynałem z bukmacherka, priorytety się zmieniły xd
0
Panowie dajcie zrobione kuponiki
12
@Jakchcesz Dokładnie, nie brali rozwodów, bo bali się co rodzina i ludzie powiedzą, a kobiety były mocniej zależne od facetów, którzy byli tyranami i kobieta w domu za wiele nie mogła powiedzieć
4
@July_6_BcN Jak z kimś jesteś długi czas to już po prostu przywiązanie, a jak jeszcze druga osoba działa Ci dzień w dzień na nerwy, wychodzi mnóstwo wad, niezgodność charakterów i nie możesz na nią patrzeć to rozłąka jest nieunikniona. Ludzie żyją jakimś romantyzmem książkowym i filmowym
21
@TR3YWAY Jakie chore czasy, od zawsze tak było, moja matka 22 lata temu rozwod brala xD
0
@partymaker O kurde faktycznie, przecież to PO, odkleiło mi się coś, a ten Mendy gra dobrze w tym sezonie?
1
@JordiAlbion Ten Valverde jest typowym fizolem jednak, w pojedynkach z Barceloną nie wie gdzie ma stać na boisku jak pilka szybciej chodzi
1
@UriBoyka W takim razie stawiajcie co macie na Real, bo kurs niski nie jest :)