Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Porto wyprzedało najlepszych grajków i myślisz, że z tego szrotu coś ulepi Jose? :D
1
@blakkudium Skreślili Mudryka? Po zawieszeniu wejdzie prime Saszki :/
0
@FcPortoFan1999 Daj dziadkowi wypalonemu trenować wypalonych pilkarzy, chociaż w Turcji coś się dzieje ;D
0
Dosyć spokojnie jak na Jose, ale wczoraj ładnie sędziowie przekręcili Fenerbahce
Na Anglika czekał na stadionowym parkingu. Później ukarano go za to czteromeczowym zawieszeniem. Uważa, że do dziś pokutuje za tamte wydarzenia.
Po meczu Rangers - Fenerbahce Portugalczyk także nie gryzł się w język. Twierdzi, iż jego zespół powinien dostać trzy rzuty karne w Glasgow.
- Mam nadzieję, że wszystko, co przytrafiło mi się w europejskich rozgrywkach, nie jest konsekwencją finału w Budapeszcie. Mam nadzieję, że to przypadek - powiedział.
- Od tamtego czasu, od mojego zawieszenia, przydarzyły się nam różne rzeczy. Nie graliśmy w Lidze Mistrzów z powodu rzutu karnego, podyktowanego w 120. minucie, który zauważył dopiero czwarty sędzia - wspominał.
- Dziś sędzia, który jest uważany za jednego z najlepszych specjalistów od VAR-u na świecie, nie zobaczył żadnego z trzech rzutów karnych. Mam nadzieję, że to przypadek. Zapłaciłem za to zawieszenie i mam nadzieję, że to się skończy. Modlę się, aby to był po prostu pech - zakończył.
Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/mourinho-wietrzy-spisek-w-uefa-ostre-slowa-o-decyzjach-sedziow/265010
1
@blakkudium Chłopaczek zginie w tej Anglii, po co oni to sobie robią? Nieokrzesany dzieciak fizycznie zostanie zmiażdżony, no ale kontrakt na 7 lat i ustawienie do końca życia kuszą do podjęcia takich decyzji. Za Yamala to Barca z 300 by dostała bez problemu xD
3
@blakkudium Tylko na 7? Skromnie. Chłopaczek strzelil gola w portugalskiej lidze i dają 50 mln xD
1
@Mitch_Atleta Za tę kwotę wolałbym szukać używek i kupić już coś dużo lepszego, ale rozumiem że nie każdy ma tyle zaufania :D
1
@Mitch_Atleta Wpisz sobie grafikę i procka na YT i zobaczysz w jakich ustawieniach i w jakiej ilości fps poszczególne gierki będą chodzić
0
@FcPortoFan1999 Cierpi na zespół wazowagalny
3
Skrót najlepszych zagrań Cristiano z pastwisk
@Popitek12
3
Na szczęście piątek ;D
0
@Popitek12 Mirage p90 i lecisz z maślakami
0
@lucca87 Nikogo nie interesuje? Kibice Romy mieli inne zdanie po wygraniu tych rozgrywek i na pewno sto razy bardziej cenią wygranie tych rozgrywek od przejścia Barcelony w LM
1
@D10SLEO Pomyliłem ich, chodziło o Berghuisa, który odpadl wczoraj w LE z Eintrachtem
1
@waletpl Akurat ojciec Yamala nawet nie odróżnia islamu od chrześcijanizmu xD
1
Okej chodziło o Berghuisa
0
A taki piękny był, brytyjski. Miś Oliś :3
1
@Kapitan hawk Teraz szara myszka na instagramie, przykładna szara myszka od której bije ciepłem domowym :)
1
@Kapitan hawk Szkoda, że przez przykrą chorobę musiała zrezygnować z aktorstwa :/
0
@udarpawarotam Tak
1
@Gaz Najlepsi Ci są co głosowali na trzecią drogę Holowni, zazwyczaj Ci najwybitniejsi, a teraz udają, że Holownia nie istnieje
1
@Pawlak1992 Zdawałem, ale chyba nigdy nie odebrałem xD
31
@DiSBlaDE W przypadku zablokowania kogoś w ogóle nie wyświetlają nam się wpisy tego użytkownika, a czemu tak? Bo mimowolnie automatycznie zdarza się kliknąć w czyjś niechciany wpis
1
@mekston W testach mieli taktykę być na końcu, a w sezonie żeby dać się wykazać mechanikom zespołowym
0
@mekston Norris już przed sezonem płakał, że jakie to szybkie Ferrari nie jest, z jaką ilością paliwa na testach nie jeździli xDD Chlop presezon przejechał na 7 biegu i ma najszybszy znowu bolid, a przed sezonem szuka dla siebie wymówek, nie do podrobienia
0
@mekston Miło się zapowiada sezon
2
@Popitek12 Dziwnie piszesz Leclerc
3
Hihihi Bearman się rozbił, jak się macie kochani?
1
Z ciekawości sam zobaczę, pierwszy mecz Legii od czasów gdy grali w LM xD
Zacny kontent na Twitterze
1
Cały wysiłek Fenerbahce w odrabianie strat na nic, 3 pudła i do widzenia. Siwy suchej nitki na Panu z gwizdkiem nie zostawi :D