Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę po wyniku dużo nie straciłem idąc zjeść i się wykąpać xD
1
@Coutinho007 Kiwior robi co może
3
Perisic zaczyna remontade po awans 1:1. Kiwior jest beznadziejny
1
@Botanik PSV to żaden rywal, ale w meczu z Atletico i Realem nie będą bez szans
0
@SelloutCrowd Odegaard hamulcowy na ławie i grają chłopaki
1
Zinchenko tymczasem poszedl ładnie i zza pola karnego na 1:0 strzela
0
Jezu jak tam głośno xD
2
Co jest, chyba mam jakieś moce sprawcze na kuponie xD Awans Atletico konkretnie, wczoraj PSG
0
@Mitch_Atleta xDDD Napisał, że Dembele nie dostanie ZP, więc wiadomo już że dostanie
1
@OzzyFCB Nie mów hop, padolino plus pyskówka i go nie ma :D
3
Ładna oprawa Atletico, trybuny będą ich na pewno niosły
1
@norbi77 Też mam takie wrażenie
0
Karma dla Belga za zniszczenie kariery Hazardowi?
1
Okej jeśli po takim prezencie BVB nie strzela to nie mamy o czym mówić
0
@VeB 1899 Kobel odwalił xD
2
Łatwo Lille, jazda
2
@dmcteam Lille to weźmie
2
Piekna atmosferka w Lille
2
@Radko1976 To możesz zawsze zignorować :D Ten dwumecz był świetny jak na dzisiejsze standardy piłki
0
Przeżyjmy to jeszcze raz
0
@Rifek Dzis najprawdopodobniej skończony Sterling zagra, więc masz odpowiedź
1
Szybko blond karynę pogonił xD
4
@blakkudium W Interze na wahadle pięknie by chodzil
4
@LambiPL W dodatku tryplet ekipy z Paryża najprawdopodobniej, by to był, zawodnik z Francji i gala we Francji, dostanie i to ogromną różnicą głosów
1
@betonito Jeśli wygrają LM to tak
1
@ranger3120 Tak.
0
Legendarny wywiad Dembele
0
Van Dijk w PSG?
0
To co bierzemy?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15405014#comment-15405018
https://zapodaj.net/images/f1ced24c82d17.jpg
0
Kompletnie o tym zapomniałem, przecież to godzina nie do życia