Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB Nie. Miał zerwane wiązadło w kolanie po którym cały sezon nie gral. Taką kontuzję jaką teraz złapał mial niedawno Odegaard
2
Wirtz z kontuzją więzadła w prawej kostce i wypada na kilka tygodni
0
@D10SLEO Od kiedy ją zobaczyłem liczba 13 stała się moją ulubioną
24
Oglądałem Dr. House'a dla fabuły
1
@mrboom Polakom podwyższyli różne opłaty, a Ukraińcom nie między innymi
https://finanse.wp.pl/rozne-oplaty-dla-polakow-i-ukraincow-mbank-wyjasnia-7009820200926080a
4
@Rewolucja123 Tak nagle rok po narodzinach syna doszli do wniosku, że lepiej się rozejść? Nie pasuje na kilometr, ale nie moja sprawa
0
@Mitch_Atleta Mocno stracili w oczach klientów, pewnie sporo osób zrezygnowało z prowadzenia tam konta
6
@D10SLEO Zjeżdżam w dół, a tam Berkowicz, on chyba nie wychodzi z profilu Tuska nawet na moment xD
4
Ładnie to napisali
https://zapodaj.net/images/3d6fcdf6d37c7.jpg
5
@GeneralXavi W dzień jedności Niemiec 3 października
6
@Comentateiro Masz rację, każdy wie komu kibicuje Putin
https://bi.im-g.pl/im/6b/a3/1c/z30030955AMP,Donald-Tusk-i-Wladimir-Putin-na-miejscu-katastrofy.jpg
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/GJmk9kpTURBXy8xYjU0MjBmYjcwZmI5MGVlYTg1MjAxZWU3YWI0NGE0NC5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw94AAaEwAQ
1
Haha, nie nudzili się
1
@Lionel_Messi10 Oni do siebie wrócili
1
Być kobietą i jechać na wycieczkę do Indii, co trzeba mieć w głowie?
1
@barcelonaLM Jak na twardej dostaje taki oklep, to nie wróżę mu już jakiegokolwiek sukcesu
4
@FcPortoFan1999 Dla kibiców Juve rzecz jasna, historyczne rzeczy się dzieją
2
Piekna sprawa
2
@DonCarletto Tylko pytanie kto ma przyjść żeby wygrał ligę, czy LM, nikogo na horyzoncie nie widać z odpowiednią wizją
0
Raya dziś wydarł punkt dla Arsenalu
0
Rice, ładny strzał, ale Timber co wykreował dwie sytuacje w chwilę, dobry jest Holender
0
United u siebie w 10 w polu karnym, łeb mnie boli xad
2
@daniel32778 Nieoficjalnie już po ostatnim remisie Arsenalu są mistrzem :D
8
@Pawci023x Przecież oprócz wolnego oni nie stwarzają zagrożenia, mecz też się nie skończył
1
Ładna bramka Fernandesa z wolnego. @Encore Tak jak myślałem, to nie będzie łatwy mecz dla Arsenalu
1
@gumaz Zdrzemnąłem się na 10 minut, takie ciekawe spotkanie
0
Kolego, gdzie te gole w Anglii???
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15397866#comment-15397874
0
@FcPortoFan1999 Dzisiaj sedzia Vieirę z Keanem, by wyrzucił po 20 minutach meczu xD
0
@Encore Czuję jakiś remis
1
No to lecimy z tym hitem angielskim
0
Już nie taki cold Palmer