1

@blakkudium Co nie zmienia faktu, że oczy bolały od tego co robił w 1 połowie, Rice dużo lepiej zagral.

1

@blakkudium Odegaard, który zagral traficzna 1 połowę, flashscore wlecial

2

Mocny był


1

@mekston 4 3 3 z Neymarem na ŚPO

1

@escarabajo Neymar ma status Boga w Brazylii, nic dziwnego

0

@Mitch_Atleta Alisson moim zdaniem jeden z najlepszych występów bramkarskich w XXI wieku.

2

@Kgorecki2500 Wyglada jak 3 dniowy placek

4

@MesQueUnClub_87 Gdzie takie dowaliste bagiety kupujesz?

1

@BorzyKrzys Nice Brest 0-0

0

@Kgorecki2500 Gdzie Ty mieszkasz, że nie było? Bo u mnie z dwa miesiące leżał

0

@tomek8756 W weekend już na grylla jadę, to jest życie

0

@wojopancer Nigdy nie stawiaj na Borussię i Napoli

3

@lithotripter "Psycholożka" Świątek, a raczej życiowa partnerka niejaka Daria Abramowicz, czy jak jej tam

4

Klasyk


0

@barcelonaLM Bez policji dodajmy

0

@MichuZ44 Prawdopodobnie tak zrobię, ale w obronie jestem amatorem i będę tracił kilka bramek na mecz
Edit: 4/4/2 niemożliwe, bo Best nie ma LP, zostaje 4/2/4

16

@Roobo Elyta przyzwyczajona do czekania na swoich wodzów z koalicji

0

@MichuZ44 Gdzie ja wszystkich moich napastników zmieszczę:(((
https://zapodaj.net/images/564ca0e3bed11.jpg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@qchulainn Na Anfield zobaczymy bardziej wyrównany mecz, tam kibice zrobią konkretny młyn

0

@ObiwanKenobi Dembele wczoraj wykończenie jak za najlepszych czasów

0

@kamyk_23 Dlatego inni sędziowie powinni popełniać te same błędy? Nie rozumiem aluzji:D

21

@Krzty Wybitna interwencja, taki refleks w tym wieku tylko pozazdrościć

0

@Ptasior Słowa musiały paść mocne, wiadomo przekroczył granice, ale kara jakby zrobil to co Pepe z Getafe

0

@kamyk_23 Ja nawet nie oglądam praktycznie Realu

8

9 miesięcy? Przesada


0

@Derean Szczęsny trudniejsza wyjął

3

@ViscaelBarca2007 Tam faul byl przed polem karnym, klarowna czerwona po prostu i wolny

3

@partymaker xDDD Barcola wyszedł na wolną, czystą pozycję świetnym przyjęciem będąc w pełnym biegu, ale tak czyste wejście Konate xD
https://x.com/Fabian_Manu1999/status/1897383934901854420
Ciekawe od kiedy pełny impet ręką i ciałem to bark

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?