Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Co nie zmienia faktu, że oczy bolały od tego co robił w 1 połowie, Rice dużo lepiej zagral.
1
@blakkudium Odegaard, który zagral traficzna 1 połowę, flashscore wlecial
2
Mocny był
1
@mekston 4 3 3 z Neymarem na ŚPO
1
@escarabajo Neymar ma status Boga w Brazylii, nic dziwnego
0
@Mitch_Atleta Alisson moim zdaniem jeden z najlepszych występów bramkarskich w XXI wieku.
2
@Kgorecki2500 Wyglada jak 3 dniowy placek
4
@MesQueUnClub_87 Gdzie takie dowaliste bagiety kupujesz?
1
@BorzyKrzys Nice Brest 0-0
0
@Kgorecki2500 Gdzie Ty mieszkasz, że nie było? Bo u mnie z dwa miesiące leżał
0
@tomek8756 W weekend już na grylla jadę, to jest życie
0
@wojopancer Nigdy nie stawiaj na Borussię i Napoli
3
@lithotripter "Psycholożka" Świątek, a raczej życiowa partnerka niejaka Daria Abramowicz, czy jak jej tam
4
Klasyk
0
@barcelonaLM Bez policji dodajmy
0
@MichuZ44 Prawdopodobnie tak zrobię, ale w obronie jestem amatorem i będę tracił kilka bramek na mecz
Edit: 4/4/2 niemożliwe, bo Best nie ma LP, zostaje 4/2/4
16
@Roobo Elyta przyzwyczajona do czekania na swoich wodzów z koalicji
0
@MichuZ44 Gdzie ja wszystkich moich napastników zmieszczę:(((
https://zapodaj.net/images/564ca0e3bed11.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@qchulainn Na Anfield zobaczymy bardziej wyrównany mecz, tam kibice zrobią konkretny młyn
0
@ObiwanKenobi Dembele wczoraj wykończenie jak za najlepszych czasów
0
@kamyk_23 Dlatego inni sędziowie powinni popełniać te same błędy? Nie rozumiem aluzji:D
21
@Krzty Wybitna interwencja, taki refleks w tym wieku tylko pozazdrościć
0
@Ptasior Słowa musiały paść mocne, wiadomo przekroczył granice, ale kara jakby zrobil to co Pepe z Getafe
0
@kamyk_23 Ja nawet nie oglądam praktycznie Realu
8
9 miesięcy? Przesada
0
@Derean Szczęsny trudniejsza wyjął
3
@ViscaelBarca2007 Tam faul byl przed polem karnym, klarowna czerwona po prostu i wolny
3
@partymaker xDDD Barcola wyszedł na wolną, czystą pozycję świetnym przyjęciem będąc w pełnym biegu, ale tak czyste wejście Konate xD
https://x.com/Fabian_Manu1999/status/1897383934901854420
Ciekawe od kiedy pełny impet ręką i ciałem to bark