Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichuZ44 Wczoraj przegrałem 2:3 w Pucharze fantasy, oddałem 13 strzałów, a chlop 3. Dałem sobie z tym pucharem spokoj, takiego spocenia przez żaden weekend w lidze weekendowej nie miałem
3
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 Już to widzę jak nic nie napiszesz podczas meczu Djokovica i Hurkacza xDDD
0
@FcPortoFan1999 Od ekstraklasy
0
@bartekvisca Wzięli, dlatego nie sprzedadzą go tanio :D
75 mln euro + bonusy zapłacili.
0
@bartekvisca Raptem 120 baniek najpewniej trzeba zapłacić
12
Gdyby liga mistrzów była człowiekiem
5
W ogóle nie klepie ten temat
https://zapodaj.net/images/fa21b78e26496.jpg
0
@Transu96 Jak płacą to nie widzę problemu xD
21
@jacobFCB Szczyt lewicy osiągnięty, super partia
0
@jacobFCB Wyjątek od reguły :D
0
@MichuZ44 Verstappen w RB pokazał jak 4 bolidem w stawce jest w stanie bronić się przed najszybszym Norrisem, który nie potrafił sobie z nim poradzić w żaden sposób :D Może by nie wygral, ale o dużo punktów by nie przegrał
0
@MichuZ44 Verstappen nawet w Williamsie by walczył o mistrzostwo, to jest jeden z najlepszych kierowców w historii tego sportu
2
@Krzty Leclerc zdecydowanie.
4
@Eklerek 1994 Kieślowski :D
0
Ryje głowę :D
0
@July_6_BcN Podobnie jak u pewnej Ani z Barcelony
0
@July_6_BcN Wielka szkoda, że nie chodziło o Grzegorza Ciechowskiego
0
@July_6_BcN Co to za utwór?
1
@Andi18 Po prostu juz po losowaniu chciałem zobaczyć ich rywalizację
0
@barcelonaLM Dlatego nie mogę się doczekać na ten dwumecz
1
@kuz Ah no tak, wyleciało:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HypeR Kurs 4 na win Arsenalu i btts, ale Brugia miała inne plany na dziś...
0
Odegaard z drugim golem po wylewie bramkarza i jest 6:1, a kibice mają dość
0
@Pawlak1992 Arsenal często nie wie jak się w bramkę trafia, dziś to bardziej taki przypadek, że tak skutecznie grają
0
@Douglas Wylewy w PSV i duża skuteczność Arsenalu
1
Zabawa w Eindhoven
0
Dobra Londyńczycy już w następnej rundzie to zerkniemy na męczennika
0
@4drian0 Powinno być jeszcze mniejsza oglądalność tego dziadostwa