0

@Lola120 Walę pięścią w ścianę

1

@Kessie Perez tam zrobil najlepsza rzecz w karierze, jak blokował oponiarza

0

@MesQueUnClub96 Teraz poza kamerami urzęduje

6

@DonCarletto Szkoda czasu na jakiegokolwiek polityka

0

@takisobiektos W rugby jak złoto by weszło, prostytutki go wymęczyły ostatnio

0

Sainz odpalił już limit w Williamsie chyba, że na 1 miejscu się znajduje :D

0

@ranger3120 Daj do czyszczenia firmie, chyba że masz odkurzacz piorący

3

@Kengo Szpilka się nie boi jakichś tam krokodyli


0

@Criss18Barca Zjesz pączki i jeszcze dom ogrzejesz, worth. Black Friday może się chowac

3

@Krzty On ma prezencję jakiegoś wsioka, porażka z tymi kandydatami

1

@Azazel_Pazuzu Takie porównania obrażają Mazepina

9

@draxidox Oczy mnie bolą jak go widzę, a łeb jak go słucham

0

@priest9999 Myślę, że warto śledzić ten sezon, bo w następnym sezonie wyskoczy kolejny jeden dominator po tych wszystkich zmianach

1

@Encore Walka Verstappena z Leclerciem o mistrzostwo, czy o tak wiele proszę? Niech tylko grande strategii nie wdrażają

0

No ciekawe, Hamilton najszybszy był w porannych testach o 0.339 przed Russellem. Ferrari będzie od początku szybkie?

3

Drogba oddany do końca dni Jose, tym bardziej, że on bardzo wielu graczy afrykańskich ściągał do swoich zespołów
https://zapodaj.net/images/b2461054d6b2f.jpg

0

@kamiVeB Nur najwyższej klasy

0

Ma ktoś wyniki z dzisiejszych testów f1 z rana?

1

@ranger3120 Trochę drożej, bo węgiel też trzeba przy okazji kupić

0

@wojopancer No tak, bo Messi nigdy patelni nie marnował


3

@Aragorn33 Ludzie nie chcieli oglądać Ronaldo to teraz 3x bardziej muszą cierpieć :D

0

@D10SLEO Ludzie pójdą po pączki, a przy okazji w takim markecie zrobią zakupy, więc im się opłaca

0

@escarabajo Ja już czekam na grudzień i wojny psiarzy o fajerwerki

0

@MessiSuarezNeymar Mam nadzieje, ze ostatniego pączka pistacjowego nie zawinąłeś, bo zaraz jakaś Julka na Twitterze rozgoryczona Cię obsmaruje

0

@Mitch_Atleta Bym się kłócił. Najpierw musisz wyrobić sobie markę, ale zanim to sie stanie nie zapominajmy, że aby zostać trenerem taki zwykły Kowalski musi przejść mnóstwo szkoleń, kursów, mieć certyfikaty, czy inne licencje, a zeby je zdobyc trzeba miec doswiadczenie jako trener... xD Dobrze byłoby znać kilka języków również. Za dużo zachodu, musiałbym mieć bogatych rodziców żeby myśleć o takim zawodzie, w dodatku dadzą Cie na mecz 1 ligi w Polscej i za marne grosze będziesz od troglodytow z trybun sluchal, że Cie zabiją, albo że jesteś drukarzem pie... jak Marciniak :D
Nic dziwnego, że teraz najczęściej byli piłkarze zostają trenerami, łatwa droga, a biednemu wiatr w oczy

0

@BorzyKrzys Sezon przegrany w lutym i fajrant, można każdego obwiniać, po ostatnim meczu w sezonie być zwolnionym i przyjąć odszkodowanie za zerwany kontrakt :D

1

@Kgorecki2500 Eklerek eklerkowi wilkiem...

0

@7black4 Dokładnie :D

0

@7black4 Ja dziś nie zjem pączka, nie obchodzi mnie to kto z czym zje i czy zje jednego za 15 zł, czy 50 po 10 gr, polecam każdemu takie podejście:)

0

Juventus u siebie odpadł w 1/4 Pucharu Włoch z Empoli po karnych xDDD 1.2 kurs na Bianconeri było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?