0

@BorzyKrzys Wolę w sumie żeby taka bambi zarabiała duże pieniądze niż jak kiedyś gang albanii, czy inne RPK

10

@BorzyKrzys Ja się nie babram, wystarczy nie sprawdzać takich rzeczy :D

2

@adi7adi8 Czyjaś to wina, że w Hiszpanni grają po 55 minut xD

2

@MeAndSwan
1. Żart
2. Na plus
3. Nie widzę sensu
4. Na plus
@Objectivo 30 minut? XDD Nie rób sobie jaj. 40 minut minimum, albo zostaje ile jest.

6

@Encore Nigdy nie przestanę się śmiać z tego jak nazwałeś Onanę topką bramkarzy w premier league. Nawet PLKD, który jest kibicem Liverpoolu powiedział, że boli go jak widzi takiego parodystę między słupkami xD


1

@BorzyKrzys Ma dosyć silny trądzik i nawaliła na to mocarny makijaż, nic dziwnego

7

@Herato Zrobil z Parka żołnierza, biegał za 3, teraz z emerytury by wrocil i zagral lepiej w środku pola od tych partaczy :D

0

Może niech kluby zadbają o normalne ceny biletów dla kibiców, piłkarzom zaczną mniej płacić, to wyjdzie wszystkim na dobre


1

@Sysia11 Vlahovic? Błagam, kibice Juventusu mówią, że to najgorszy zawodnik jaki biegał w tej koszulce biorąc pod uwagę kwotę jaką za niego zapłacili:D

2

@Krzty Wątpię żeby był. Dopóki reprezentacji nie przejmie to na ławce go nie zobaczymy
@Matheu12 Tylko tych cieniasów ściągnęli na jego życzenie :D

4

@blakkudium Dobrze mi się kojarzą piłkarze o aryjskiej urodzie w Arsenalu, niech wbija

11

Wywalili pół składu, ściągnęli połowę składu nowego szrotu i do widzenia :D Zostanie mu Verona, czy inne Udinese do trenowania


0

@escarabajo To jednak jak zwykle działania naszych sluzb wzorowe xD

0

@ranger3120 Wiesz może to było w krótkim odstępie czasu, na przykład kilka razy w ciągu jednego dnia

5

@tbas Bogatych dzieciaków na front nie wysyłają, tylko powijają tych co próbują koniec z końcem wiązać miesiac i wyżywić rodzinę

19

O takim asie to jeszcze nie słyszałem


0

No, no Tsitsipas z dużymi szansami na final w turnieju, szok :D

2

@draxidox Kampania wyborcza w Polsce przebija wszystkie kabarety :D

7

@NeroTFP1 Schizofrenia go dopadła? xD Chyba Ukraina mu dużo obiecała

2

@mrboom Podczas pandemii starałem się żyć tak jakby jej nie było, maska u lekarzy, w szpitalu i miejscach mocno zaludnionych, to wszystko.

4

@tbas Haha, odbieranie innym wolności to dopiero wzór do naśladowania, przekonania godne najbardziej brudnych postaci na kartach historii, gratuluję. Szkoda, że obozów nam nie wybudowali jak w Australii i kart nie poblokowali jak w Kanadzie.

1

@Misiusessi Żeby to raz. Nie sledze aż tak jego losow, ani działalności. Czasem u Kazika mi wyskoczy tego typu perełka to człowiek się uśmiechnie pod nosem :D

14

@mrboom Tak, tak jak Barciś i reszta tych aktorów zamordystów, którzy byli za tym żeby selekcjonować ludzi na lepszych i gorszych, Ci gorsi to oczywiście niezaszczepieni. Całkowicie ich wykluczyć z życia publicznego i towarzyskiego. Wspaniałe przekonania. Jak się okazało wystarczył jeden zbrodniarz wojenny żeby to wariactwo zniknęło z życia i nie powróciło aż do tego momentu, cud.

0

@draxidox To ten Musiał? Typowy przyklad resortowego dzieciaka

0

@Lola120 Może ta osoba nie ma zasięgu, bądź ma tryb samolotowy włączony @VegetaPolska nie lam jej serca

3

@kryhaa Myślę, że jeszcze szybciej by uciekł do jakiegoś PSG, czy Realu :D

6

Gdyby takie wydania leciały w TV to bym byl stałym słuchaczem


3

Nic dziwnego, że żona miała dość jak o 2 w nocy pilkarzy nachodził i do nich dzwonil xD


0

@Zoker


Nawet psy mają lepszy soundtrack

6

@Zoker xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?