Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker Pani psycholog jak złoto, tylko szkoda że Iga po co drugim meczu gdzieś siedzi zapłakana
1
@D10SLEO Uwielbiam takie czarne charaktery, które poza jakąś postacią w świecie np. w tym przypadku piłki są w porządku gościami :D
4
@barcelonaLM Nie tylko od psychiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Mirka po finał w takim razie :D
0
@MessiForeverTheBest Ok widzę gorącą dyskusje
0
Świątek przyklejona do kortu przy returnach Mirry i przegrywa 1 seta 3:6
0
@KacperVEB Przede wszystkim trzeba się nauczyć trochę innego tenisa, bo każdy już wie jak Świątek będzie grać
0
@FcPortoFan1999 Póki co jak na Mirkę nie robi głupich niewymuszonych
0
@FcPortoFan1999 Przecież w czasie akcji widać było, że dotknęła, nie wiem co sprawdzają.
No i kolejny genialny return Świątek
1
Andreeva 17 lat i ładuje serwisy z rzędu 194 km/h xD
Tenisowy VAR, ale odwaliła Rosjanka :D
0
@FcPortoFan1999 Dramat i dalej tylko backhand z forhandem na pałę grane
0
@FcPortoFan1999 Dlatego napisałem, że zapowiada
0
Zapowiada się mecz na wysokim poziomie u Pań
0
Kosmiczny return Świątek
1
Opinia kibicow Juve?
4
@Zoker Najlepsze, że te młode bezwstydne laski i tak się kleją do niego, i przed kamerą upadlają
4
Rozkminka
0
@Marian_Pazdzioch Dobry grajek, a tak żadnych emocji nie wzbudza
2
@Gibbon_FCB Ostatni okres mieli dobry, bez przesady
0
Chiellini co sobie musi biedaczek myśleć oglądając taki paździerz xDD
1
Motta musi wylecieć, przecież to niedorzeczne żeby tyle wydać i grać gorzej niż za Allegriego
5
Vlahovic jaki kloc, oglądać się go nie da jak biega za pilka xD
0
Ładnie wszedł i w gołębie
1
Szkoda, że Aston tego w końcówce nie wygrało, ale meczycho pierwsza klasa
0
Zdecydowanie Aston z Liverpoolem to najlepszy mecz jaki w tym roku ogladalem jeśli chodzi o jakość piłkarską, intensywność i przyjemność jaką czerpie z takiej gry w piłkę
0
Nunez genialne wejście:D
0
@kamiVeB Grają jak o życie od 1 minuty :D
0
Martinez wyjście topeczka. Mings wylew
2
@konrad1661 Używany zdecydowanie
1
@Rafalloxfcb Tak