Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Ciemna strona Keylora Navasa: oskarżenia o „niewolnictwo” i pozwy w Paryżu, Madrycie oraz Kostaryce"
xDDD Ale tam ekipę mieli, gwałciciele, seks z małoletnimi, niewolnictwo, bandytyzm, problemy z podatkami itp.
3
@pt9 Z gęby taki klasowy podpierdzielacz i laluś
2
@okiemtypera_lucaxx95 Czy ja wiem, jakoś mnie nie przekonuje on przy negocjacjach z innymi krajami w celu uzyskania korzyści dla państwa.
1
@Antimadridista~ Jak Guardiola wyjdzie w środku pola z Nico i Gundogaden, to większe szanse daje City. Niech nie kombinuje nic
0
Andriejewa ze Świątek w 1/4, w dobrej formie młoda Rosjanka, ale sporo też wyrzucała i nie gra jakiegoś wybitnie siłowego tenisa, więc raczej bez problemu Iga awans dalej
1
@Sulimo Az pracę skończę :/
3
@Sulimo Za mną od rana western gold z lodem
0
Który to z was?
https://sportowy24.pl/raducanu-nie-mogla-powstrzymac-lez-kibic-przesladujacy-brytyjke-usuniety-z-trybun/ar/c2-19073556
0
@MesQueUnClub96 Tylko nie pisz na rozwiązaniu, że Trump powiedział o 2 płciach
0
@FcPortoFan1999 Pójdą na kolację do katarskiego księcia
3
Niezły choke Badosy, zaraził ją Tsitsipas xDD
0
@FcPortoFan1999 Badosa wraca na wlasciwe tory mimo że cala noc greckiego ogóra pocieszyła
1
Rybakina jest takim talentem, natomiast Świątek nie
7
@Culer9002 Wieszcze przeprowadzili sensowny dialog
4
Są rzeczy ważne i szachy :D
0
@Marian_Pazdzioch Jakis fajny kierunek do życia obecnie?
0
@kanver_ Haha, to dosyć normalne dla Gasperiniego
0
@Szmulek Lookman jest skończony w Atalancie oficjalnie
0
@blakkudium Lookman skończony w Atalancie
11
Rasiści i tacy źli Polacy wrogo nastawieni jednak nie tacy straszni jak niektórzy nasze społeczeństwo malują
0
Miałem x2 Monaco, idę spać xD
0
Monaco nadal w grze, szalony mecz :D
2
@Chaoss Zgadzam się, aż trudno uwierzyć że to czołowa drużyna ligue 1
0
Jaki durny faul pilkarza Monaco, kapitan im zepsuł dwumecz
0
Kim wybitna interwencja swoja droga xD
1
Celticccccccccc
0
Lepiej Benfice z Monaco włączyć, lecą od jednej do drugiej bramki
1
Lookman, ale spartaczył. Mignolet Bóg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KanapkaFCB Fakt, ale co Serbowi bomby z forhandu zaczęły siadać to jego