0

@Czajka90 Dobry kot, dawać ten Real

0

Nwaneri!! Piękne wykończenie nastolatka i Arsenal w 1/4 praktycznie

1

Timber!! 1:0 dla Arsenalu

0

Manzano drukarzu...

0

@Encore Mbappe powinni się w LM obawiać

2

Ładna teraz interwencja Martineza

3

@Mitch_Atleta @MesQueUnClub96 był malutki i pamięta, rewanz będzie slodki

0

@Pawci023x Wątpię

0

Meczycho 1:1 :D Mecz w Belgii najlepszy tego wieczoru?

2

Cholera myślałem, że mecz od 19 i już gola przegapiłem, eh

3

@KobeFR Prawdę mówiąc nie wiem do jakich specjalistów i po co musicie chodzić, ale jak potrzebowałem gastroskopii niezbyt pilnie, kardiologa czy neurologa to terminy wizyt miałem bardzo szybko. To samo przy zabiegach u chirurgów.

0

@GeneralXavi Tylko on jest kibicem Barcy prywatnie, pamiętam jak robil pod siebie gdy komentował Barce Guardioli.
Nawet kiedyś powstał FP o nazwie "odsunąć Leszka Orłowskiego od komentowania meczów Realu Madryt"

1

@GeneralXavi Pamiętam większość bramek przez które Guardiola leciał z LM xD

1

@blakkudium Po co im piłkarze trzeciej kategorii? Newcastle poniżej 120 mln nawet nie usiądzie do rozmów z nimi

3

@GeneralXavi Saul?

0

@Encore Cholera, teraz sprzątaczkom klubowym do poniżej minimum potrącą pensję jeśli na kolejne drewno tyle wydadzą

0

@blakkudium Haha, za karnego z Wiśniami też tak mówił? Co za brak wstydu, że akurat on płacze o sędziowanie.

0

@paweldunajecfcb PSV Arsenal btts i win Arsenalu, w Realu 1.5+ gola i żółta Viniciusa, x1 Brugge, a Dortmundu nie ruszam

0

@Encore Kolejna szybka lotka z turnieju, na szczęście Dodi już nie będzie oglądał. Tak pisal przynajmniej po meczu Bereta

0

@July_6_BcN Już Ci życie towarzyskie układałem

3

@urbipl Pedro pedro pedro


1

@Herato Kosa zostaw

0

Pamiętam, że każdy się śmiał w momencie kiedy takie słowa padły od Artety, bo przegrał z Newcastle. Jak widać Pep, który jest dalej w Pucharze ma takie samo zdanie
https://zapodaj.net/images/d9b0e36a588cb.jpg

0

@ronni37 U mnie tak wychodzi, robie od 1000 do 1500 km

0

@LionelM95 A co Ci nie pasuje, bo mi fajnie się gra. Denerwują mnie obecnie tylko te ewolucje poboczne boostujące np. stezaly, czy podania. Kart też za dużo wychodzi, nie można się za długo przywiązać do jednej, bo zaraz dużo lepszych się pojawia. Z drugiej strony da się słabszymi kartami wygrywać

1

@BorzyKrzys Kiedy chcesz porozmawiać o grze na skrzydle, a ten opowiada, że jego skrzydłowym na imprezie był Walker

1

Większość kobiet nie ma swojego samochodu i ktoś wozi ich tyłki, a przeciętny facet w tym ja +/- wydaje 500 zł na paliwo.


1

Zmrożone wisienki potrafią w karne


0

@FcPortoFan1999 Już przychodzą w prześwitujących stanikach, czy bluzkach. Byle wzbudzić sensację, ale to akurat już dawno się zaczęło

0

@tbas Mocny test dla Świątek, tu od 3 rundy już będą same trudne sprawdziany dla niej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?