Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3.2 kurs na Uchijime to była kradzież, byle tylko nie poddała meczu Raducanu, bo chyba ma dość xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janas11224 Brodę się nauczyłem obcinać z poradników na YT, a włosy mam krótkie, więc tyle co na maszynkę i trymer wydaje raz na dwa/trzy lata :D
W sumie to takie moje hobby, czasem kumpli, czy brata obcinam też.
1
@blakkudium Ranieri wskrzesił Romę
1
@misterio Ja w swoim rowerze mam ten sam od 8 lat, dwa razy skracany i jeszcze się trzyma xD
1
@Gitarkafcb Za 2k, bo nic w niej nie działa i masz jej dosyć?
5
@Kgorecki2500 Kompa za 7k kupil, a na łańcuch za 30 zł nie ma :D
2
@Kapitan hawk Narzekali, a oznaczają go jeden z drugim nie wiem w jakim celu
1
@blakkudium Co nie zmienia faktu, że oczy bolały od tego co robił w 1 połowie, Rice dużo lepiej zagral.
1
@blakkudium Odegaard, który zagral traficzna 1 połowę, flashscore wlecial
2
Mocny był
1
@mekston 4 3 3 z Neymarem na ŚPO
1
@escarabajo Neymar ma status Boga w Brazylii, nic dziwnego
0
@Mitch_Atleta Alisson moim zdaniem jeden z najlepszych występów bramkarskich w XXI wieku.
2
@Kgorecki2500 Wyglada jak 3 dniowy placek
4
@MesQueUnClub_87 Gdzie takie dowaliste bagiety kupujesz?
1
@BorzyKrzys Nice Brest 0-0
0
@Kgorecki2500 Gdzie Ty mieszkasz, że nie było? Bo u mnie z dwa miesiące leżał
0
@tomek8756 W weekend już na grylla jadę, to jest życie
0
@wojopancer Nigdy nie stawiaj na Borussię i Napoli
3
@lithotripter "Psycholożka" Świątek, a raczej życiowa partnerka niejaka Daria Abramowicz, czy jak jej tam
4
Klasyk
0
@barcelonaLM Bez policji dodajmy
0
@MichuZ44 Prawdopodobnie tak zrobię, ale w obronie jestem amatorem i będę tracił kilka bramek na mecz
Edit: 4/4/2 niemożliwe, bo Best nie ma LP, zostaje 4/2/4
16
@Roobo Elyta przyzwyczajona do czekania na swoich wodzów z koalicji
0
@MichuZ44 Gdzie ja wszystkich moich napastników zmieszczę:(((
https://zapodaj.net/images/564ca0e3bed11.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@qchulainn Na Anfield zobaczymy bardziej wyrównany mecz, tam kibice zrobią konkretny młyn
0
@ObiwanKenobi Dembele wczoraj wykończenie jak za najlepszych czasów