Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 Nie jesteśmy gotowi na potężny Tottenham
0
@Rafalloxfcb Okej to było do tego kolegi, sie rozpędziłem.
https://zapodaj.net/images/a8afd9bba6f4e.jpg
Resztę wyżej Ci precyzyjnie wyjaśnił użytkownik.
0
@Rafalloxfcb Jak bramkarz wyjdzie przed linie, a nie obroni to puszczają. Jak obroni to normalne, że powtórzony jest xD Jak można zaliczać gola jeśli pilka nie została umieszczona w siatce, wy myślicie?
1
@D10SLEO
Ale teraz płacz o kontrowersjach, bo się biedny Alvarez poślizgnął xD
0
@Starrk Jasne, najlepiej w czasie meczu zmienić przepisy, bo komuś tak się podoba w zależności od sytuacji.
1
@Starrk Gol z automatu xDDD Dobry jesteś. Ja bym za ładne stroje, albo styl gry od razu gole przydzielał.
4
@ranger3120 Każdy spam dotyczacy sportu jest lepszy od politycznego, poza tym wyścig o 5 rano, nikogo nie będzie poza wytrwałymi
0
@MesQueUnClub96 Dobrze, że tak krótko Bearman
1
@ViscaelBarca2007 Masz ponad 1.5 na awans Realu, stawiaj dom
0
@Zoker Wiadomo są różne mecze i drużyny się bardziej spinają na lepszych, bym się tutaj nie martwił o ekipę Emeryego.
Używałeś teraz karty na nieograniczoną liczbę transferów? Masakra jest zeby coś dobrego złożyć na te kolejkę
0
@Zoker PSG z Aston zagrają najlepszy dwumecz coś czuję z tych par. Ogladalem Liverpool z Aston i tempo było zabójcze.
1
@NeroTFP1 Guardiola trenował kilka lat Bayern i City w tym czasie kilkukrotnie się kompromitując w LM wydając przy tym setki milionów, oczywiście że Lucho zasłuży na większe słowa uznania
0
@SelloutCrowd Co? xDDD
Inter Bayern najbardziej wyrównany dwumecz na papierze
Arsenal Real po 19 latach dopiero się spotykają, Arsenal nigdy z Realem nie przegrał
PSG Aston coś nowego, Emery może zaskoczyć
Barca Borussia spotkanie obu ofensywnych drużyn
Nie wiem czego Ty byś chciał
1
@July_6_BcN Mi już zaczęły oczy łzawić i boleć :/
3
@BorzyKrzys Natomiast machanie łapami Ronaldo, pretensje do kolegów i nury mial na najwyższym poziomie, strasznie też irytował
0
Czy właśnie wywaliłem 700k na Marchisio i Diasa żeby zrobić na nich płatne ewolucję kosmetyczne? Tak. Ten różowy image kart urodzinowych jest lekko mówiąc drażliwy
9
@Pawlak1992 Ja codziennie wietrze w domu, jak ktoś lubi zaduch to spoko
5
@DragonxNF Przegiołem co?
1
Vinicius zagrożony żółtą kartką w rewanżu, moglby go tam Gabriel sprowokować w swoim stylu :D
2
@Kapitan hawk Saka wróci, problem polega na tym, że Merino kompletnie nie odnajduje się na 9, a forma Trossarda to zart. Wykartkowanie Sterlinga to wzmocnienie
0
@Zoker Większość tu takich co się nazwami sugeruje
2
Ale oni są obrzydliwi xDD
0
@RymsonPL Barcelona też z Arsenalem w finale strzeliła po spalonym i jakoś nic o tym nikt nie pisze
3
@Kengo Gdyby tylko trochę toksycznych wrażeń dostarczył to by się ułożyło
0
@barcelonaLM Milan też z Napoli przepchnął koncertowo :)
2
@tbas Co za bzdura, z przedniej kamery nawet podczas transmisji wyraźnie było widać dotknięcie
5
Kaka:
"Zrobilem wszystko żeby uratować moje małżeństwo, ale czegoś się nauczyłem: nie możesz zmusić kogos, aby z Tobą został, jeśli już zdecydowat się odejść. W 2015 roku moja żona powiedziała mi, że nie chce już być mężatką. Trzymałem się idei walki, pokazania jej, że możemy odzyskać to co mieliśmy. Przeczytalem nawet książkę "Jak odzyskać partnera", prezenty, listy, niespodzianki... ale ona powtarzała: "Nie chcę".
To był brutalny cios. Walczyłem do końca, dopóki nie zrozumiałem, że miłości nie można wymusić. Milość to codzienny wybór. A jeśli ktoś przestaje cię wybierać, musisz nauczyć się odpuścić.
0
@barcelonaLM O środek obrony nie ma co się martwić, natomiast na bokach dwóch ofensywnie usposobionych graczy gra, a w Realu wiadomo jak skrzydła przy kontrach chodzą... oby Arteta dobrze to rozpracował
0
@dariooo Saka wróci na dwumecz na pewno, Martinelli też już gra, więc bez tragedii
0
@Consigliere Nie jest i z silnymi rywalami wyglądają lepiej zazwyczaj