4

Wybitnie piłeczka chodzi, zmiany nie są potrzebne

2

Dajcie tego Puchacza z trybuny

0

Kapitalne wyprowadzenie piłki od naszej bramki, wypracowane schematy wzorowo

5

Borek co wybiela Probierza jakimiś teoriami, że Litwa gra lepiej ostatnio xDD 7 oklepów z rzędu z jakimiś drużynami, które na cały kraj ma 10 piłek do dyspozycji

0

Kino


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z tym Piotrowskim i Świderskim straszyć możemy San Marino, i z tym miałbym wątpliwości

2

Największymi emocjami w tym meczu jest komentarz Borka xD

1

@Adran360 Ciasteczko

0

Skelly pierwsze powilanie do kadry Anglii i od razu z debiutanckim golem

4

Ale pięknie to biało czerwono wyglada

1

Dziadek Monfils na koniec kariery naprawdę odpalił:D

1

@takisobiektos Zawodniczka 1 turnieju xD
Raducanu dobrze zaczela i nagle się zawiesila

0

@Xpert77 O 4 sprint, nie wiadomo czy to iść spać i nastawić budzić, czy nie spać i mieć znowu biologiczny zegar rozwalony

1

@SzczenaWojtula Haha, no dziś to sam się śmiałem do kumpla, że ja na krotki rękaw, niektóre dzieciaki też, a inni w kurtkach i czapkach xD

2

@Criss18Barca Oni nie wiedzą jaka jutro będzie pogoda, a co dopiero do maja xD

0

@Ilka No dziś po mieście na krotki rękaw latałem, ale już ochłodzenie

0

@mekston Nie szkoda mi go, strasznie zarozumiały szczyl, niech szybko wyleci z f1

0

Jedno co mnie cieszy w początku tego sezonu f1 to kompromitacja Lawsona, za te bucowate zdania pod adresem Alonso niech mu się tak wiedzie do końca sezonu

0

@D10SLEO Teraz to jest dobra telewizja

0

@lithotripter Pewnie dlatego, że gdyby zakazali zwykłych, to mocno by budzet na tym ucierpiał i zaczął by się handel nielegalny fajkami. Tomasz Hajto by sobie dorobił:)
W Nowej Zelandii szybko zrezygnowali z wycofania szlugów ze sprzedaży.

0

Słuszna decyzja? IQOS tylko zostanie?

6

@Sysia11 Haha, przecież te gity z zasadami to najwiekszy margines i są pierwszymi, którzy przejawiają takie zachowania jak bicie w kilku jednej osoby, kradzieże, bicie kobiet, handel narkotykami i wszystko co przyjdzie do głowy

5

@Sysia11 Co w tym dziwnego? Trzyma się tego co daje przetrwanie, sama się miga od normalnej pracy, dla takiego pasożyta nic innego się nie liczy.
Po cichu pewnie liczy, że jakoś zabłyśnie w internecie i znajdzie sobie wygodne źródło dochodu nawet kosztem bycia traktowaną jak najwiekszy śmieć życiowy

3

Nie dość, że złodziej, to glupi jak but xD


1

@barcelonaLM Gdzie wady? :D

3

@Kgorecki2500 Powalone to jest dopuszczanie się ciężkich wykroczeń żeby siedzieć 20 lat w pace

0

@mekston 0.2 wbić w pierwszych kwalifikacjach partnerowi, który całe życie jeździ dla Scuderii to już coś

1

@mekston Leclerc straci mocno w oczach jeśli przegra rywalizację z Lewisem, to będzie klęska przegrać z dziadkiem, który debiutuje w czerwonym bolidzie

0

Co za outfit Alexy podczas GP Chin :o


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?