Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wybitnie piłeczka chodzi, zmiany nie są potrzebne
2
Dajcie tego Puchacza z trybuny
0
Kapitalne wyprowadzenie piłki od naszej bramki, wypracowane schematy wzorowo
5
Borek co wybiela Probierza jakimiś teoriami, że Litwa gra lepiej ostatnio xDD 7 oklepów z rzędu z jakimiś drużynami, które na cały kraj ma 10 piłek do dyspozycji
0
Kino
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z tym Piotrowskim i Świderskim straszyć możemy San Marino, i z tym miałbym wątpliwości
2
Największymi emocjami w tym meczu jest komentarz Borka xD
1
@Adran360 Ciasteczko
0
Skelly pierwsze powilanie do kadry Anglii i od razu z debiutanckim golem
4
Ale pięknie to biało czerwono wyglada
1
Dziadek Monfils na koniec kariery naprawdę odpalił:D
1
@takisobiektos Zawodniczka 1 turnieju xD
Raducanu dobrze zaczela i nagle się zawiesila
0
@Xpert77 O 4 sprint, nie wiadomo czy to iść spać i nastawić budzić, czy nie spać i mieć znowu biologiczny zegar rozwalony
1
@SzczenaWojtula Haha, no dziś to sam się śmiałem do kumpla, że ja na krotki rękaw, niektóre dzieciaki też, a inni w kurtkach i czapkach xD
2
@Criss18Barca Oni nie wiedzą jaka jutro będzie pogoda, a co dopiero do maja xD
0
@Ilka No dziś po mieście na krotki rękaw latałem, ale już ochłodzenie
0
@mekston Nie szkoda mi go, strasznie zarozumiały szczyl, niech szybko wyleci z f1
0
Jedno co mnie cieszy w początku tego sezonu f1 to kompromitacja Lawsona, za te bucowate zdania pod adresem Alonso niech mu się tak wiedzie do końca sezonu
0
@D10SLEO Teraz to jest dobra telewizja
0
@lithotripter Pewnie dlatego, że gdyby zakazali zwykłych, to mocno by budzet na tym ucierpiał i zaczął by się handel nielegalny fajkami. Tomasz Hajto by sobie dorobił:)
W Nowej Zelandii szybko zrezygnowali z wycofania szlugów ze sprzedaży.
0
Słuszna decyzja? IQOS tylko zostanie?
6
@Sysia11 Haha, przecież te gity z zasadami to najwiekszy margines i są pierwszymi, którzy przejawiają takie zachowania jak bicie w kilku jednej osoby, kradzieże, bicie kobiet, handel narkotykami i wszystko co przyjdzie do głowy
5
@Sysia11 Co w tym dziwnego? Trzyma się tego co daje przetrwanie, sama się miga od normalnej pracy, dla takiego pasożyta nic innego się nie liczy.
Po cichu pewnie liczy, że jakoś zabłyśnie w internecie i znajdzie sobie wygodne źródło dochodu nawet kosztem bycia traktowaną jak najwiekszy śmieć życiowy
3
Nie dość, że złodziej, to glupi jak but xD
1
@barcelonaLM Gdzie wady? :D
3
@Kgorecki2500 Powalone to jest dopuszczanie się ciężkich wykroczeń żeby siedzieć 20 lat w pace
0
@mekston 0.2 wbić w pierwszych kwalifikacjach partnerowi, który całe życie jeździ dla Scuderii to już coś
1
@mekston Leclerc straci mocno w oczach jeśli przegra rywalizację z Lewisem, to będzie klęska przegrać z dziadkiem, który debiutuje w czerwonym bolidzie
0
Co za outfit Alexy podczas GP Chin :o