La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

0

3

@Eklerek Nie no, nie trzeba mieć z kimś kosy, żeby tam reagować. Możemy mieć z kimś mega relacje, ale na boisku jest ferwor emocji i jak zrobisz coś głupiego to się na Ciebie zdenerwuje. Nawet grając po tej samej stronie w jednym meczu piłkarze potrafią się zwyzywać, a po meczu, gdy "kurz" osiada wracają normalne rozmowy i śmiechy.

1

@MesQueUnClub_87 Coś w tym jest, na szkolnych boiskach też często się szarpało z kumplami


1

@Eklerek Dokładnie, też tak miałem, że ktoś np. się cały czas "harcił" i nie podawał piłek w kluczowych momentach to zaczynał irytować i dochodziło do jakiejś wymiany zdań. Innym razem na treningu ktoś wjechał ostro sankami i też pierwsze co to wstawałeś i od razu do gościa z byka.

1

@Eklerek Jaka kosę? Nawinął mu wstawaj symulancie i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?