Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Z wysiłku zaraz się zegnie, ale na razie wciąż biegnie... Imagine obejrzeć z Tobą miodowe lata
0
Jakby milo było gdyby Bayern jakimś cudem się przekręcił w Bundeslidze jeszcze xD Szkoda, że na horyzoncie tylko Lipsk na wyjeździe będzie problemem, większość meczów u siebie
1
@kamiVeB Mnie przekonał
1
@July_6_BcN Przez rosję i Estonię biegnie
0
@Pedri16Future Go girl!!!!!
0
@Encore Ale Dimitrow z takimi średniakami gra 3x lepiej, przychodzi Djokovic i facet się zamienia w juniora
1
@Encore To jest dziad bądźmy szczerzy
1
@Encore Nawet nie trzeba było oglądać żeby wiedzieć, że Dimitrow zrobi z Djokovicem pod siebie
4
@LOPEZ16 W serii karnych niestety Fabian zawiódł, rysę zostawił na super występach
6
Debaty mu się zachciało w momencie kiedy szoruje po dnie, eksperyment spoleczny
4
@8stoichkov8 Troche nie na miejscu sportowe sytuacje stawiać obok śmierci ojca, trochę wyczucia
0
I powiedzcie mi, że ktoś tak na poważnie słucha tego słonia
2
@macio_944 Z ambasadą nie ma żartów
1
@Kapitan hawk W ogóle za co Owen wtedy dostał ZP, bo nie pojmuje tego, nie było żadnych godnych rywali?
Tam Raul i Kahn byli na 2 i 3 miejscu odpowiednio. Widzę że Liverpool parę pucharów wygral wtedy
0
@Kapitan hawk Przeczytałem nagłówek i mogę stwierdzić, że narkotyki trwały uszczerbek w mózgu mu wyrządziły
1
@July_6_BcN Jedyny minus tego serialu, powtarzające się non stop te same badania ;D Kończę po raz drugi, jestem na końcówce 7 sezonu i tak mnie ta Cuddy wku... łeb bym jej urwał (w końcu jest żydówką)
0
@Kapitan hawk To może być sarkoidoza
0
@takisobiektos Patrze na jej H2H na ziemi i średnio to wygląda, ciekaw jestem jej dyspozycji na tej nawierzchni po tym sukcesie
4
@tomek8756 Uważasz, że Alves nie dopuścił się czynu za który został skazany? Nie bądź naiwny
2
@takisobiektos Wielka szkoda, że odpadła. Miala swoje momenty z Pegulą, zabrakło doświadczenia na tym etapie turnieju :/
0
@partymaker Diego raczej w obecnych czasach dalby sobie spokój z piłką, zbyt zaostrzone kontrole dopingowe xD
2
@Jakchcesz I mimo tych wszystkich gorszych rzeczy żaden z obecnych ślicznych chłopców z fresh fryzurkami nie jest w stanie nawet zbliżyć się do przebłysków Diego :D
6
Kocham ten vibe Maradony, dla mnie nie do podrobienia przez jakiegokolwiek innego gracza
0
@Kamiloza91
3
A mówią, że bramkarze w EA FC nie są realiatyczni
1
@Gibbon_FCB Akurat w tym finale tylko Neymar w PSG gral xD
2
@Lanosss Widzę, że wystarczy mieć niedostateczny z plastyki żeby dostać robotę przy personalizacji koszulek Barcy
3
@Jakchcesz Okej to dlaczego nie ma odgórnego nakazu dla rowerzystów jazdy z kaskiem? Mało to leży w szpitalach, albo są warzywami po wypadkach rowerowych? Nikt rowerzystom mandatów nie daje za takie coś.
3
@Jakchcesz Ja mam też z tym problem, dlaczego mam być karany za to, że ja siebie narażam? Czy ktoś kogoś karze za to, że idzie w góry będąc nieodpowiednio przygotowanym? Rozumiem karać mandatem za to, że nasz pasażer nie ma zapiętych pasów i go narażamy, to tak.
0
@FCB24 Klopp go wystawiał jako pomocnika i nic z tego dobrego nie wyniknęło, moim zdaniem w tym sezonie ligowym jest topem na PO