Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore
3
@DiSBlaDE Tak, to nagranie z 2005 roku
4
@Luciano99 nawet byk nie podołał Jowicie
1
@Encore Z pewnością sytuacja na rynku transferowym w lecie będzie w Anglii najciekawsza od lat. Arsenal z nowym dyrektorem sportowym. United na pewno będzie próbowało dużą przebudowę zrobić, City po sezonie posuchy coś będzie próbowało zmienić, Liverpool niby ruszy po Kane'a, no i Newcastle po pierwszym trofeum od tylu lat też będzie chciało więcej
2
@Encore Myślę, że wiele piłek Mbappe dostanie na nos przez pół boiska od Arnolda, z dużą korzyścią dla Francuza transfer. Mógłby jeszcze Salah pograć w Europie, nawet w tym PSG
1
Mają wyobraźnię, ładnie ich w konia zrobił Arnold, Salah też odejdzie, nie wiadomo co z Van Dijkiem i się obudzą poza top4 w następnym sezonie
2
W ostatnich dniach rośnie we mnie taka agresja i nienawiść nie do opisania, jak czytam o tych wszystkich wyrokach sądowych
https://rzeszow-news.pl/potracona-na-pasach-w-rzeszowie-ojciec-14-latki-policja-klamala-w-notatkach/
2
Ładne zakola, jak u Goretzki gdy prowadzil ich Flick xD
1
@Encore Czyli całkowicie Lawson nie wypada z F1, ogromny zawód
1
@takisobiektos Haha typowi z 11 się styki popaliły xD
3
@fart Ten temat i tak nie zostanie ruszony niezależnie od tego kto zostanie prezydentem. Jego zdanie w tym temacie jest pozbawione empatii w stosunku do skrzywdzonych kobiet i skrajnie idiotyczne, ale wątpię żeby to miało większy wplyw na jego szanse w wejściu do drugiej tury
8
@Jakchcesz Nie pisz tak, @VegetaPolska może to czytać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@agaFCB Czym Cię irytuję, bo żadnych kontrowersji o niej nie słychać, po prostu bawi się w podróżowniczkę, a dzikie karty szefowie turniejów jej przyznają, bo im się to opłaca finansowo. Mnie też to irytuję, ale w czasach kiedy jest taka nagonka na równe zarobki wśród Panow i Pań nie ma co się dziwić, że zatrudniają Emmę, która wygeneruje 100x więcej dochodów od jakiejś Anki z Polski, którą tylko znają okoliczne wsie z miejsca zamieszkania
0
@agaFCB Tak będzie! Dla niej to bez różnicy, dzikie karty zalegają w jej skrzynkach, a ze sponsoringu i tak zarabia najwięcej w tourze :D Kwestia tego, czy jej się chce, mogłoby jej się chcieć bo jej tenis jest ciekawy jak na kobiece standardy
0
Sen Emmy Raducanu się skończył i przegrała z Pegula w 3 setach, szkoda
2
Neymar przyjazny chłopak
1
@takisobiektos Niestety, ale przeziębienie i praca wymagają paru godzin snu ;D
1
@takisobiektos Ja to bym obejrzał Raducanu z Pegulą, ale trzeba iść spać :(
1
@adamek20151 Nie jestem w temacie, musiałbym poznać cala historię:D
3
Takie się składa zestawy komputerowe
@Kgorecki2500
0
@Gomess Jej fanbase wśród dziewczynek i nastolatek jest nie do zniesienia, w kwestii związków jest niestabilna emocjonalna, hipokrytka ekologiczną jest, lewarą która już powinna dawno z USA się wynieść wnioskując po tym co mówiła przed wyborami, a co najważniejsze jest przeciętną wokalistką, a jej ruchy sceniczne to śmiech na sali. Ten kto kieruje jej wizerunkiem natomiast, powinien sporo nagród dostać za stworzenie z takiej osoby maszynki do zarabiania pieniędzy
1
@Encore Lepszy Cerundolo od Dimitrowa, który odda po 1 gemie mecz Serbowi
21
Rządowe odpadają z LM kobiet i humor gituwa
0
@Encore Wydawało mi się, że przy golu Russo nie było spalonego na pierwszy rzut oka
0
W kobiecej LM nie ma VARu?
0
@takisobiektos Cerundolo mocny ostatnio
0
@messi33 Jak w 1/2 z tego dwumeczu gra z Lyonem, a Barca zagra z City/Chelsea
4
@Popitek12 Czyli od niedawna
2
@Kengo Cudowny to jest mecz, a niedługo selekcja męska tego dokona