2

@Safrani Poczekamy do końca wyborów.

0

Zaniolo widzę to taki @Popitek12 , tylko amator, w dwa lata zwiedza 5 klub, a @Popitek12 w jedną noc tyle obskoczy w mieście

2


"Jak jesteś w gimnazjum to chcesz być „Święcickim”. Kończysz szkołę średnią i budujesz swoją osobowość wokół Pana Gianniego."

0

@BorzyKrzys A to wszystko dzięki PiS, brawo Rafał

1

@July_6_BcN Mamy oboje podobne życzenie xD

0

@July_6_BcN


@MesQueUnClub96 No tak, ale Ty masz już 18 lat, a nie 6 żeby dziewczyny wybrzydzac

1

@July_6_BcN Jesteście dla siebie stworzeni

3

@Comentateiro Obcinać będzie dupeczki - męskie...

0

@MesQueUnClub96 Serwujesz z wyskoku?

12

@NeroTFP1 Członek ambasady argentyńskiej z Rambli

0

Jeszcze klasyczna stylówka Gucci w 2025 roku, swaaag


0

Fręcz szybki out z turnieju, zostaje jej chustka na głowie i zwiedzanie pustyni.

1

@fart Ludzie mnie nienawidzą bo jestem bogaty, przystojny i należę do grona najzdolniejszych piłkarzy świata - powiedział Cristiano. 2011 rok

2

@MesQueUnClub_87 Nawet zalecane jest picie rano wody z cytryną, jak nie masz uczulenia na cytrusy i nie cierpisz na nadmiar witaminy, to nic Ci nie będzie xD

0

@A4ron Taki zawodnik strzelający gola na mecz zawsze w sezonie wstrzeli się w taki mecz, już bez przesady że on ma jakąś blokadę, gdy drużyna przegrywa, ale wiadomo że przy jego predyspozycjach fizycznych sam nie weźmie piłki, nie wyjdzie na 30/35 metr i nie zalatwi wszystkiego

0

@A4ron City Crystal 4:2, przegrywali 1:2 i strzelil hat-tricka później

0

@FcPortoFan1999 0:6 xD Zobaczymy jak bardzo dziś chimeryczne są dziewczyny w drugim secie

0

Fręch nie podobają się Zjednoczone Emiraty Arabskie, że do zera na dziurę z Czeszką dostaje?

0

Norweg swoje :D



Niezły wielkolud z niego

0

@mekston Ronaldo? To już przeszłość

3

Jedna z moich ulubionych akcji piłkarskich, Isak.
https://x.com/KushyRMFC/status/1886341168604041273

1

@lithotripter Krótko mówiąc, syn koleżanki Twojej matki

0

@MichuZ44 Ale o co chodzi, będzie grał dla Lazio?

2

@macio_944 xD Nie mam szans w konfrontacji z nim, rzucam ręcznik

1

Powininien już kilka lat temu się pogodzić z tym, że najwyżej jest drugi


1

@July_6_BcN Jak co, jakieś niespełnienie życiowe, brakuje wrażeń i dla niej to jakiś zaszczyt, że z młodymi Hiszpanami może tyłkiem kręcić w tańcu ociekającym seksem, a wszystko dopełniło powiększenie piersi xDD Ja myślę, że w momencie kiedy Robert zakończy Europejską karierę, albo karierę to się rozejdą, teraz mu niepotrzebne są medialne szopki, gdy musi się skupiać na piłce


0

@barcelonaLM Nie ten, to innego śniadego Hiszpana, by znalazła. Natury charakteru nie wyplewisz tak łatwo:D

7

No, no 40 lat jutro


1

@vangoor Ewentualnie Galatasary xDD

0

@MesQueUnClub96 Eh, czyli City najpewniejniej psim swędem się wślizgiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?