0

@VinDiesel Dzisiaj myślę, że jak najbardziej

1

@pero1983 @DonCarletto okej dzięki;D

3

@Luciano99 Ty ludzi na manowce tylko sprowadzasz..
https://zapodaj.net/images/d11e79c99311c.jpg
Muszę się napić

2

@mekston Ma moja krew na rękach, moje 75 zł....

0

@Kamiloza91 Manita chyba jest jak przeciwnicy nic nie strzela

0

Gwalt na City 4:1 i nawet Havertz z akcji, szok

4

@Marian_Pazdzioch O cholera od meczu z Djokovicem nie dała znaku życia, mocno weszła porażka do głowy

0

Silva właśnie powinien wylecieć z boiska

0

Arsenal 3, Skelly porobił. Po meczu raczej.
Cieszynke Haalanda zrobil xDDD Mały zadymiarz

0

@Culer9002 Napoli po scudetto, Conte byłby wieczny i znowu potwierdził swoją specjalizację w ligowych rozgrywkach

1

@Rewolucja123 Bo kiedyś w piłkę grali chłopaki z podwórek, którzy szorowali kolanami po betonie. Dziś od malego dzieciaczki tylko znają równą trawkę w szkółkach i delikatne traktowanie

1

Partey jaka brameczka, klasa i Arsenal 2:1

1

Haaland z łba i 1:1, ma swoje momenty Norweg, mimo że cały mecz schowany byl

0

@partymaker W tym sezonie jednemu i drugiego przydarzały się wpadki. Dzisiaj i tak dosyć wysoko na City wyszli, ale to głównie przez forme City i ofensywny skład Guardioli. Po przerwie City powinno wyglądać bardziej zrównoważone po zmianach w środku pola

0

@partymaker Arteta z City zawsze stara się grać wyłącznie na wynik. Chyba za bardzo boi się otwartej gry przeciwko swojemu nauczycielowi

1

@Encore Na pewno dzis by zrobil więcej od Silvy rozgrywającego spod obrońców

1

Havertz jaka setka xDDDD Mocny flop

0

Marmoush to mial raz piłkę chyba przy nodze, która stracił, a Haaland ani razu xD
Raya jaka obrona :O
Marmoush po tym jak napisałem wziął się za grę

0

@Xxxbarca4ever Nie wiem jaka wizje miał na ten mecz, wyszedł 6 ofensywnymi graczami i sądził, że Arsenal się cofnie głęboko w swoje pole karne, a gracze City będą kreaowqc sobie akcie ofensywne? Z Kovacicem który biega w poprzek i podaje do najbliższego i stoi za pomocnikami Kanonierów xd

0

Kovacic gra beznadziejnie, znowu Guardiola gra bez kontroli w środku pola

1

Akanji karygodny błąd i Arsenal na 1:0 po asyscie Havertza i golu Odegaarda

0

@Encore Zamiast walczyć o scudetto to będziesz gnił na ławce we Francji xD

3

@gumaz Kiedyś mu dorzuciłem się do piwka, traktuje mnie teraz jak prezesa

3

@Luciano99 poszło 75 ziko na City, jak nie wejdzie to będziesz na wiosne z rabatem sam zmieniał mi opony :)

0

@dariooo Allegri pewnie ze śmiechu nie może wytrzymać, był jaki był, ale był

10

@Kapitan hawk W Hiszpanii: karny dla Realu

0

Coś czuje, że on już nie pogra


0

Ale dzisiaj odwaliło Gallagherowi z wejściem:o i tylko żółta

0

@July_6_BcN Znasz się na muzyce, z Edytką Bartosiewicz :D

0

@Rastafarnianin I wieśniackie disco xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?