Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VinDiesel Dzisiaj myślę, że jak najbardziej
1
@pero1983 @DonCarletto okej dzięki;D
3
@Luciano99 Ty ludzi na manowce tylko sprowadzasz..
https://zapodaj.net/images/d11e79c99311c.jpg
Muszę się napić
2
@mekston Ma moja krew na rękach, moje 75 zł....
0
@Kamiloza91 Manita chyba jest jak przeciwnicy nic nie strzela
0
Gwalt na City 4:1 i nawet Havertz z akcji, szok
4
@Marian_Pazdzioch O cholera od meczu z Djokovicem nie dała znaku życia, mocno weszła porażka do głowy
0
Silva właśnie powinien wylecieć z boiska
0
Arsenal 3, Skelly porobił. Po meczu raczej.
Cieszynke Haalanda zrobil xDDD Mały zadymiarz
0
@Culer9002 Napoli po scudetto, Conte byłby wieczny i znowu potwierdził swoją specjalizację w ligowych rozgrywkach
1
@Rewolucja123 Bo kiedyś w piłkę grali chłopaki z podwórek, którzy szorowali kolanami po betonie. Dziś od malego dzieciaczki tylko znają równą trawkę w szkółkach i delikatne traktowanie
1
Partey jaka brameczka, klasa i Arsenal 2:1
1
Haaland z łba i 1:1, ma swoje momenty Norweg, mimo że cały mecz schowany byl
0
@partymaker W tym sezonie jednemu i drugiego przydarzały się wpadki. Dzisiaj i tak dosyć wysoko na City wyszli, ale to głównie przez forme City i ofensywny skład Guardioli. Po przerwie City powinno wyglądać bardziej zrównoważone po zmianach w środku pola
0
@partymaker Arteta z City zawsze stara się grać wyłącznie na wynik. Chyba za bardzo boi się otwartej gry przeciwko swojemu nauczycielowi
1
@Encore Na pewno dzis by zrobil więcej od Silvy rozgrywającego spod obrońców
1
Havertz jaka setka xDDDD Mocny flop
0
Marmoush to mial raz piłkę chyba przy nodze, która stracił, a Haaland ani razu xD
Raya jaka obrona :O
Marmoush po tym jak napisałem wziął się za grę
0
@Xxxbarca4ever Nie wiem jaka wizje miał na ten mecz, wyszedł 6 ofensywnymi graczami i sądził, że Arsenal się cofnie głęboko w swoje pole karne, a gracze City będą kreaowqc sobie akcie ofensywne? Z Kovacicem który biega w poprzek i podaje do najbliższego i stoi za pomocnikami Kanonierów xd
0
Kovacic gra beznadziejnie, znowu Guardiola gra bez kontroli w środku pola
1
Akanji karygodny błąd i Arsenal na 1:0 po asyscie Havertza i golu Odegaarda
0
@Encore Zamiast walczyć o scudetto to będziesz gnił na ławce we Francji xD
3
@gumaz Kiedyś mu dorzuciłem się do piwka, traktuje mnie teraz jak prezesa
3
@Luciano99 poszło 75 ziko na City, jak nie wejdzie to będziesz na wiosne z rabatem sam zmieniał mi opony :)
0
@dariooo Allegri pewnie ze śmiechu nie może wytrzymać, był jaki był, ale był
10
@Kapitan hawk W Hiszpanii: karny dla Realu
0
Coś czuje, że on już nie pogra
0
Ale dzisiaj odwaliło Gallagherowi z wejściem:o i tylko żółta
0
@July_6_BcN Znasz się na muzyce, z Edytką Bartosiewicz :D
0
@Rastafarnianin I wieśniackie disco xD