Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Misiusessi Neurolog/rezonans, a nawet badanie u okulisty. Przyczyną mogą być nawet psujące się zęby, można sobie strzelać. Najlepiej iść się zbadać i kierować tam gdzie wskaże lekarz, bo sam i tak nic nie poradzisz.
2
Dzieciak za bramką w szoku
0
@BulaKG Chętnie też bym podpatrzył, bo takie kursy żałosne na mecze, że człowiek pomysłu nie ma swojego
7
Był śmiejący się z siebie Nawrocki, POPiS również dał Trzaskowski xD
15
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 Nie chcą, bo za pół roku za darmo może odejść xD
0
@MesQueUnClub96 Tak i wypisują się z walki o mistrzostwo. Kane upragnione trofeum zdobędzie
3
Aha, czyli jednak Wiktor zamydlił mi oczy i daje nogę za pieniędzmi
5
To ta słynna @jowita kolegi naszego?
0
@escarabajo To wybiegłeś do przodu
1
@BulaKG Milena/Jolanta lepsze
12
Zamiast "wyrwane z kontekstu", to teraz "przejęzyczenie" czytając z kartki, jak to się wszystko obraca o 180 stopni
2
@MesQueUnClub96 xDDD Może ten Trzaskowski nie taki zły xD
5
@Criss18Barca Ja na jego miejscu bym w trakcie sezonu nie zmieniał kraju, jednak tam spędził wiekszą część życia i ma możliwość gry obecnie. Po sezonie nic nie stoi na przeszkodzie żeby się gdzieś przeniósł
1
@MichuZ44 Skoro on z Bottasem potrafił kwali przegrywać to z Leclerciem w nowym zespole wątpię zeby mu się udało więcej niż dwa razy być przed nim w Q3
1
@BorzyKrzys Śniadanie do łóżka u cygana, który podał się za Hiszpana.
@MesQueUnClub96 W Hiszpanii nie żyją sami bogacze beztrosko cale zycie jak dzieci, a w lato muszą pracować przy 40 stopniach żaru z nieba.
12
@BorzyKrzys Co to jest xDDD Na melinie lepsze śniadania sobie robią
1
@Coutinho007 Flick widzi na treningach jaka przepaść ich dzieli jeśli chodzi o interwencje, nic dziwnego że Wojtek wygryzł ręcznik
1
@okiemtypera_lucaxx95 I najprawdopodobniej przez parę lat będzie naszą wizytówką na arenie światowej, coś czuję, że więcej wstydu od Dudy przyniesie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Drastyczniejsza wersja chłopaków z baraków
2
@Filipem Arsenal w lidze kobiet 4 miejsce xD
0
@Mitch_Atleta Kiedyś byli mistrzami podpisywania graczy za frajer, albo za darmo i były to transfery kluczowe, które pozwalały zdobywać trofea. Obecnie wydają duże kwoty na pilkarzy, którzy jakościowo się nie pokrywają z cenami. Przecież taki Vlahovic nawet nie ma podjazdu do Teveza, który już bardziej na emeryturkę do Juventusu przychodził
0
Chelsea mając w męskiej sekcji 100 piłkarzy, znudzona brakiem nowych nabytków w okienku zimowym postanowiła się pobawić na rynku transferowym Pań, bo kto bogatemu zabroni
0
@Transu96 Nie lubisz?
0
Jaką kawę lubicie pić rano?
3
@Coutinho007 Nie no wiadomo i szacun za dojenie gustujących w kozach szejkach
2
@adi7adi8 Z dala od klubowych ubikacji #Alves
5
@Coutinho007 Facet tak naprawdę po odejściu z Barcelony pisze scenariusz poniżej krytyki, brakuje tylko żeby go przymknęli za jakieś prochy czy inne szwindle z prawem jak Ronaldinho xD
16
Haha, Neymar zarobił 200 baniek za założenie kilka razy na pustyni koszulki klubu, którego nazwy już nie pamięta znając życie xD