2

@Misiusessi Neurolog/rezonans, a nawet badanie u okulisty. Przyczyną mogą być nawet psujące się zęby, można sobie strzelać. Najlepiej iść się zbadać i kierować tam gdzie wskaże lekarz, bo sam i tak nic nie poradzisz.

2

Dzieciak za bramką w szoku


0

@BulaKG Chętnie też bym podpatrzył, bo takie kursy żałosne na mecze, że człowiek pomysłu nie ma swojego

7

Był śmiejący się z siebie Nawrocki, POPiS również dał Trzaskowski xD


15

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 Nie chcą, bo za pół roku za darmo może odejść xD

0

@MesQueUnClub96 Tak i wypisują się z walki o mistrzostwo. Kane upragnione trofeum zdobędzie

3

Aha, czyli jednak Wiktor zamydlił mi oczy i daje nogę za pieniędzmi

5

To ta słynna @jowita kolegi naszego?


0

@escarabajo To wybiegłeś do przodu

1

@BulaKG Milena/Jolanta lepsze

12

Zamiast "wyrwane z kontekstu", to teraz "przejęzyczenie" czytając z kartki, jak to się wszystko obraca o 180 stopni

2

@MesQueUnClub96 xDDD Może ten Trzaskowski nie taki zły xD

5

@Criss18Barca Ja na jego miejscu bym w trakcie sezonu nie zmieniał kraju, jednak tam spędził wiekszą część życia i ma możliwość gry obecnie. Po sezonie nic nie stoi na przeszkodzie żeby się gdzieś przeniósł

1

@MichuZ44 Skoro on z Bottasem potrafił kwali przegrywać to z Leclerciem w nowym zespole wątpię zeby mu się udało więcej niż dwa razy być przed nim w Q3

1

@BorzyKrzys Śniadanie do łóżka u cygana, który podał się za Hiszpana.
@MesQueUnClub96 W Hiszpanii nie żyją sami bogacze beztrosko cale zycie jak dzieci, a w lato muszą pracować przy 40 stopniach żaru z nieba.

12

@BorzyKrzys Co to jest xDDD Na melinie lepsze śniadania sobie robią

1

@Coutinho007 Flick widzi na treningach jaka przepaść ich dzieli jeśli chodzi o interwencje, nic dziwnego że Wojtek wygryzł ręcznik

1

@okiemtypera_lucaxx95 I najprawdopodobniej przez parę lat będzie naszą wizytówką na arenie światowej, coś czuję, że więcej wstydu od Dudy przyniesie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Drastyczniejsza wersja chłopaków z baraków


2

@Filipem Arsenal w lidze kobiet 4 miejsce xD

0

@Mitch_Atleta Kiedyś byli mistrzami podpisywania graczy za frajer, albo za darmo i były to transfery kluczowe, które pozwalały zdobywać trofea. Obecnie wydają duże kwoty na pilkarzy, którzy jakościowo się nie pokrywają z cenami. Przecież taki Vlahovic nawet nie ma podjazdu do Teveza, który już bardziej na emeryturkę do Juventusu przychodził

0

Chelsea mając w męskiej sekcji 100 piłkarzy, znudzona brakiem nowych nabytków w okienku zimowym postanowiła się pobawić na rynku transferowym Pań, bo kto bogatemu zabroni


0

@Transu96 Nie lubisz?

0

Jaką kawę lubicie pić rano?

3

@Coutinho007 Nie no wiadomo i szacun za dojenie gustujących w kozach szejkach

2

@adi7adi8 Z dala od klubowych ubikacji #Alves

5

@Coutinho007 Facet tak naprawdę po odejściu z Barcelony pisze scenariusz poniżej krytyki, brakuje tylko żeby go przymknęli za jakieś prochy czy inne szwindle z prawem jak Ronaldinho xD

16

Haha, Neymar zarobił 200 baniek za założenie kilka razy na pustyni koszulki klubu, którego nazwy już nie pamięta znając życie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?