Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szela1899 Flashscore Wirtzowi taka zaliczyl, nie wiem jak oficjalnie to wygląda xD
Raphini nie zaliczyli xD
1
@macio_944 Amorin nie idz tą drogą xD
1
United 1 celny strzal i wygrywa, nadciągają
0
Uff, cale szczęście
2
Nie no Wojtas stary, albo wychodzisz, albo stoisz do końca xD
1
Dajcie spokój Panowie oni mają po 12 lat
0
30 minut gry United bez sytuacji bramkowej xD
2
@GeneralXavi Nie ma czasu na sen, napełniamy puszki żeby owsiaka rodzina miała pełne brzuszki
1
@Bernard777 Ugaszony? Nie powiedziałbym, póki nie będą mieć pewnej pozycji w top4 to ciągle będą zapytania co do ich gry
0
@Szmulek Myślę, że w tym sezonie bardzo rzadko wykorzystują Haalanda w ten sposób, nikt nie wybiega mu na zgranie tak jak teraz to zrobił Foden
3
Ładnie to Haaland zrobil, gol i asysta dziś
3
Enzo ledwo co wrocil do partnerki z dziećmi i już bez formy. Powinien zdecydować co jest dla niego najważniejsze - Chelsea, czy rodzina. Myślę, że wielu kibiców, by poswiecilo swoich bliskich dla tego klubu.
0
Piekna atmosfera na stadionie Diego Maradony
0
@Lionel_Messi10 Sanchez wylewu dostal xD
0
@Eklerek Sanchez do wywalenia xDDD
0
Haaland brameczka z Chelsea 2:1, a Napoli takim wynikiem wygrywa z Juventusem, Conte jest wielki
0
Simeone jaki kozak, co tam głową szczupakiem piłkę blokowal xD
2
@blakkudium Ta liga jest chora xD Adebayor, by z czerwoną skończył za cieszynke
ke przeciwko Arsenalowi xD
0
Schodzi Uzbek, ciekawe czy Guardiola go przyspawa do ławki
1
Gvardiol powinien w ataku grać, 3 świetna akcja z przodu i w końcu gol
3
@Tabaluga37 Na razie go nie skreślam, widać że bardzo chce się pokazać
3
Marmoush? Chyba jarmuż
2
Guardiola jeszcze drze na niego mordę, zaraz się chłopak rozplacze
1
Kolo Muani z golem dla Juve
0
@FCB_dimiC Amator z Uzbekistanu
1
Słupek Fodena, będzie meczycho
0
@Encore Sporo tych talentów nasciagal Ten Hag za 750 mln
0
@A4ron I dlaczego 50 mln kosztował
0
Fajny ten nowy 12 zawodnik Chelsea
5
Uzbek zaraz zjazd do bazy, jaki odpalony xDDD Geniusz Guardioli