1

@escarabajo Pierwsze dobre wrażenie jest najważniejsze:D

8

@Popitek12 Chciałbym wiedzieć, czy Ty serio tak od rzeczy w rzeczywistości bełkotasz, czy się zgrywasz

0

@Bernard777 Urbański lada moment kierunek Cypr/Stany/Meksyk, byle do Polski z podkulonym ogonem nie wrócić

3

@KamQiX Już miałem pisać...

0

@FcPortoFan1999 Barcelony Xaviego nie dało się oglądać, a tym bardziej słuchać jego wypowiedzi

1

@FcPortoFan1999 Już zdementowane


3

@July_6_BcN Rozumiem jak ktoś w sposób wysublimowany to robi, ale takie wkładanie sobie języka do gęby przy innych osobach w pobliżu jest niesmaczne

0

@kuz Takie luźne spostrzeżenie, że nie rozumiem skali fenomenu tego drugiego

1

Oglądam sobie BNT z Tajwanu i jakościowo to jest milion razy lepsze do oglądania od Książulo, który co odcinek je kebaby i te same rzeczy mówi xD

7

W głowie tyle co u Vidala


0

Skriniar i Talisca w Fenerbahce, zarzad z Mourinho gotują. Stadion i stroje w fc 25 spersonalizowane już pod Turków.

0

@tbas Ktoś kto jest w top5 najlepiej zarabiających zawodniczek w WTA bez wyników nie potrzebuje OF

3

Emma Raducanu przegrywa w pierwszym meczu WTA 250 w Singapurze z Hiszpanką Cristina Bucsa po 3 setach walki. Brytyjka wyciśnie ostatnie soki ze sponsorów i da sobie spokoj z tenisem przypuszczam. Najpewniej zaciągnie się do roli jakiejś ekspertki na turniejach, przy okazji będzie miała czas na zwiedzanie, bo i tak bardziej na turystkę wyglada niż zawodniczkę, która była w stanie wygrać wielkiego szlema.

34

0

@NeroTFP1 Nic dziwnego, ogladalem mecze w ligue 1 i kosili go tam rowno z trawą, na domiar złego zaczął się dużo gorzej prowadzić i skupiać się na wszystkim innym wokół zamiast na piłce

0

@Patriskos On bardziej mecze w cs'a przeżywa i pokera niż piłeczkę xD

2

Ważna inicjatywa przed meczem Fiorentiny z Lazio


3

@ferdas_rawa Kidawa w wersji męskiej. Tusk powinien mu pomagać prowadzić kampanię, bo ewidentnie ktoś działa tam na szkodę i sabotaż usprawnia xD

0

@aspr1me Bzdury, gdyby dojechali jego koledzy w finale z Bayernem to by jego przygoda z PSG zle nie wyglądała, ale Mbappe wolał zniknąć w tym meczu, Neymar wtedy zagral wybitnie.
Poza tym na jego grze w Santosie większość skrzydłowych z Europy podpatrywała trick i stał się idolem wielu, nawet by nie musiał przechodzić do Europy żeby być legendą.

0

@abram3k Bez przypału bierze pieniądze od Katarczyków z City, ta liga jest strasznie skorumpowana, a angielskie sędziowanie na poziomie hiszpańskim od jakiegoś czasu

12

@barcanawieki Dla mnie Flick jest Polakiem od dzis

0

@UriBoyka Właśnie włączam, 3 sety się zapowiadają

0

Tenis WTA w Singapurze ma zjawiskową obsadę, a jak wiemy nie ma piękniejszej poezji od kobiecego ciała, więc warto zerknąć co się na kortach dzieje

0

Fajne nazwiska w tej Brazylii, niech w szpitalu nie siedzi i trochę pokręci jak za starych dobrych czasów


2

@foczkyyyhg xDDD Błagam nie idź tą drogą.

0

@BorzyKrzys Piękne


3

Gdyby jakiś filmik miał być poniedziałkiem.


0

@Encore Medvedev już się skończył, a cukrzyk ze względu na swoje ograniczenia pewnego poziomu nie przeskoczy

2

Znowu ich opluł xDDD Kocham tego skurczybyka


9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?