Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Pierwsze dobre wrażenie jest najważniejsze:D
8
@Popitek12 Chciałbym wiedzieć, czy Ty serio tak od rzeczy w rzeczywistości bełkotasz, czy się zgrywasz
0
@Bernard777 Urbański lada moment kierunek Cypr/Stany/Meksyk, byle do Polski z podkulonym ogonem nie wrócić
3
@KamQiX Już miałem pisać...
0
@FcPortoFan1999 Barcelony Xaviego nie dało się oglądać, a tym bardziej słuchać jego wypowiedzi
1
@FcPortoFan1999 Już zdementowane
3
@July_6_BcN Rozumiem jak ktoś w sposób wysublimowany to robi, ale takie wkładanie sobie języka do gęby przy innych osobach w pobliżu jest niesmaczne
0
@kuz Takie luźne spostrzeżenie, że nie rozumiem skali fenomenu tego drugiego
1
Oglądam sobie BNT z Tajwanu i jakościowo to jest milion razy lepsze do oglądania od Książulo, który co odcinek je kebaby i te same rzeczy mówi xD
7
W głowie tyle co u Vidala
0
Skriniar i Talisca w Fenerbahce, zarzad z Mourinho gotują. Stadion i stroje w fc 25 spersonalizowane już pod Turków.
0
@tbas Ktoś kto jest w top5 najlepiej zarabiających zawodniczek w WTA bez wyników nie potrzebuje OF
3
Emma Raducanu przegrywa w pierwszym meczu WTA 250 w Singapurze z Hiszpanką Cristina Bucsa po 3 setach walki. Brytyjka wyciśnie ostatnie soki ze sponsorów i da sobie spokoj z tenisem przypuszczam. Najpewniej zaciągnie się do roli jakiejś ekspertki na turniejach, przy okazji będzie miała czas na zwiedzanie, bo i tak bardziej na turystkę wyglada niż zawodniczkę, która była w stanie wygrać wielkiego szlema.
34
Der Pole kommt
https://x.com/akrzeminski222/status/1883823404199141677
0
@NeroTFP1 Nic dziwnego, ogladalem mecze w ligue 1 i kosili go tam rowno z trawą, na domiar złego zaczął się dużo gorzej prowadzić i skupiać się na wszystkim innym wokół zamiast na piłce
0
@Patriskos On bardziej mecze w cs'a przeżywa i pokera niż piłeczkę xD
2
Ważna inicjatywa przed meczem Fiorentiny z Lazio
3
@ferdas_rawa Kidawa w wersji męskiej. Tusk powinien mu pomagać prowadzić kampanię, bo ewidentnie ktoś działa tam na szkodę i sabotaż usprawnia xD
0
@aspr1me Bzdury, gdyby dojechali jego koledzy w finale z Bayernem to by jego przygoda z PSG zle nie wyglądała, ale Mbappe wolał zniknąć w tym meczu, Neymar wtedy zagral wybitnie.
Poza tym na jego grze w Santosie większość skrzydłowych z Europy podpatrywała trick i stał się idolem wielu, nawet by nie musiał przechodzić do Europy żeby być legendą.
0
@abram3k Bez przypału bierze pieniądze od Katarczyków z City, ta liga jest strasznie skorumpowana, a angielskie sędziowanie na poziomie hiszpańskim od jakiegoś czasu
12
@barcanawieki Dla mnie Flick jest Polakiem od dzis
0
@UriBoyka Właśnie włączam, 3 sety się zapowiadają
0
Tenis WTA w Singapurze ma zjawiskową obsadę, a jak wiemy nie ma piękniejszej poezji od kobiecego ciała, więc warto zerknąć co się na kortach dzieje
0
Fajne nazwiska w tej Brazylii, niech w szpitalu nie siedzi i trochę pokręci jak za starych dobrych czasów
2
@foczkyyyhg xDDD Błagam nie idź tą drogą.
0
@BorzyKrzys Piękne
3
Gdyby jakiś filmik miał być poniedziałkiem.
0
@Encore Medvedev już się skończył, a cukrzyk ze względu na swoje ograniczenia pewnego poziomu nie przeskoczy
2
Znowu ich opluł xDDD Kocham tego skurczybyka
9
Nie jest kolorowo
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1883631478346776821