Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Idę pograć na Hiszpana, tu w 4 się nie skończy, a Novak jednak ma problem z poruszaniem się
1
@agaFCB Jak nie ma skoro nawet nie ruszał do skrótów niektórych xD
0
@A4ron Na Betclicu za kafla zagrasz i masz stówkę do przodu, ale w przypadku keczu i tak nie wejdzie xd
0
@agaFCB Przecież Djokovic gra już bez szans na wygraną xD
0
@mekston Wiem, ale to uparty człowiek i pewnie dogra
0
@MesQueUnClub96 Oby, 40 ziko mi przegra dziadek
0
Djokovic z forhendu z 3/4 kortu dwa razy wali w siatkę? No tak to mu nie życzę sukcesu
1
@MesQueUnClub96 Wyjdzie po latach jak u Armstronga
1
Szybko poszło z przerwą xD
0
@michal26 Dzisiaj bardziej warunki były przeszkodą dla Sabalenki, przetrwała i zapowiada się ciekawy mecz z Badosą, która wróciła w najlepszej wersji w nowym sezonie
2
@michal26 A to przepraszam w takim razie kolegę @mekston
1
Szybki powrót do turnieju następcy Rafy
0
@mekston Ty pisałeś, że będzie tie-break w meczu Sabalenki i już chciałeś wracać do tematu najlepszej na twardej nawierzchni, nie ma ludzi nieomylnych xD
2
@norbi77 Tak
0
Wszystko jasne, Alcaraz kończy turniej
0
@Encore Ja po 2.42 na Betclicu zagrałem
0
Zgoda
0
@MesQueUnClub96 40 ziko na Djokovica poszło dla emocji
0
Próba przyjaźni Sabalenki i Badosy w walce o finał Australian Open
2
@agaFCB Tak szybko chcesz pożegnania Alcaraza z turnieju? :)
0
@michal26 Stawiam na Badosę
0
Haha, kobiecy tenis przy wietrznych warunkach to dopiero kabaret do oglądania
0
@michal26 To turniej już się zakończył wygraną Igi? XD
2
Po raz kolejny wiatr wygra z Sabalenką? Pan Karol Stopa idealnie, by to skwitował
0
@MesQueUnClub96 Ciekawie będzie jeśli zobaczę Badose w finale, a nie karynę
1
Sabalenka jeszcze to...
0
@MesQueUnClub96 Djoković jest bardziej doświadczony, odważne stwierdzenie w takim wypadku
0
@MesQueUnClub96 Jakie i dla kogo?
13
Jestem niepełnoletni, mama zobaczyła co przeglądam w internecie i zabroniła mi tu wchodzić
https://zapodaj.net/images/488e11e286b14.jpg
0
@draxidox Poziom nieosiągalny dla zadnego aktualnego rapera w PL