La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

0

Wszystko jasne, Alcaraz kończy turniej

3

@Eklerek Ty to wysylałeś Serba na emeryturę po 1 secie w turnieju xd

0

@mekston Ty pisałeś, że będzie tie-break w meczu Sabalenki i już chciałeś wracać do tematu najlepszej na twardej nawierzchni, nie ma ludzi nieomylnych xD

1

@Eklerek przecież to ja pisałem xD
Nawet tutaj się mylisz hahaha xD

A tak zupełnie poważnie - tak. Iga jest lepszą zawodniczką na twardej od Sabalenki, choć minimalnie. Za to Aruba zdecydowanie lepsza od Igi na trawie :)

2

@michal26 A to przepraszam w takim razie kolegę @mekston

1

@Eklerek co? xD nic takiego nie pisałem

0

@Eklerek No i super :) Nie trawie go za bardzo egocentryk i narcyz z niego Taki tenisowy CR 7.

0

@Eklerek tylko bierz poprawkę, że ja dzisiaj celowo zakrzywialem rzeczywistość, by jakoś wpłynąć na to, żeby Sabalenka przewaliła ten mecz. Oczywiście to żartem było pisane:)

Prawda jest taka, że Sabalenka, choć ewidentnie nie w formie, to dalej jest top3 na świecie. Mecz prawdziwy, to dopiero w półfinale. Podobnie Igi ze Svitoliną/Keys w półfinale.
Przed Sabalenką nie lada wyzwanie czeka, bo Paula była naprawdę top z Coco. Ma dyspozycję, ma kondycję. Serwis hula. Aryną dzisiaj 5 razy dała się przełamać, a to jest naprawdę sporo.

0

@michal26 Dzisiaj bardziej warunki były przeszkodą dla Sabalenki, przetrwała i zapowiada się ciekawy mecz z Badosą, która wróciła w najlepszej wersji w nowym sezonie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?