0

@Waszk Nie podoba mi się to bronienie Laporty. Odejście Messiego to nie tylko wina Bartomeu ale też Laporty i tutaj nie powinno być co do tego żadnej dyskusji. Kampania, ostatnie tygodnie i mydlenie oczu, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Laporta już dużo wcześniej musiał wiedziec, że Messi nie zostanie podpisany. Laporta nie wiedział dokładnie jak wygląda sytuacja finansowa klubu natomiast tutaj chodzi o limit plac w La Lidze. To one stanęły na przeszkodzie, a chyba nie chcesz mi powiedzieć ze Laporta wczoraj dowiedział się, że jednak nie ma możliwości zakontraktowania Leo z powodu przepisów.

0

@norbi77 za chwilę rusza liga a ty się zastanawiasz dlaczego Leo tak szybko wziął się za szukanie nowego klubu? Miał poczekać do ostatniego dnia okna na Barcę która De facto właśnie go oszukała?

3

Myślę, że Laporta już wiedział że straty wyniosą dwa razy tyle w momencie gdy okazało się że superliga nie powstanie w tym roku.

2

@Sysia11 w takim razie po co te obiecanki cacanki? Wiedział z czym będzie wiązać się prezydentura obecnej Barcelony. Facet nie miał projektu sportowego, leciał na przysłowiowym picu, a jego jedynym planem na przyszłość była zapewne Superliga. Laporta oszukał kibiców, brudna prawda

2

@Barca1992 odejście Messiego nie niesie ze sobą żadnych korzyści.

3

Laporta to się nadaje do pchania karuzeli. Kampania zbudowana na obietnicach że Messi zostanie, a facet zatrudnia Depaya i Kuna. Facet ściemniał do ostatniej chwili, że wszystko jest w porządku. Ja w jego pracy widzę jedną wielką improwizację. Czuję się mocno oszukany i zły bo Font wydawał się bardziej przygotowanym kandydatem.

0

@Kgorecki2500 Skąd ty możesz wiedzieć czy Font by sobie nie poradził?

0

@klopx to by cię mógł zabić xD

0

@Dertinho w Barcelonie to jest dopiero silny mental... A teraz gdy Leo nie podpisze kontraktu to już w ogóle morale szybują jak słupki inflacji w Polsce

8

@DonMatteo901 wszyscy z Aliexspres?

0

@JohnnyBarca ale nadrabia w ofensywie.
@SinMistico zdarzają mu się błędu jak każdemu piłkarzowi. Większość chyba patrzy na niego przez pryzmat gry całej formacji obrony tylko ze oprócz Alby są jeszcze stoperzy i pomocnicy. Oceniany jakby prezentował bramki rywalom niczym Lenglet.

0

Nie rozumiem tej nagonki na Albe. Facet wciąż jest jednym z najlepszych na swojej pozycji i nadal jest absolutnie kluczowym piłkarzem Barcelony. Nie wydaje mi się aby był ktoś lepszy na rynku.

0

@danio1899 przeciez napisałem wygrają albo nie wygrają.

0

@LeoMessiah zdecydowanie wolałbym powrót do formacji 4 3 3. 3 5 2 było dobrym bodźcem natomiast z biegiem czasu wyglądało to coraz gorzej

0

@Slazzy Myślę że mają jakieś 50%, wygrają albo nie wygrają

15

@Mat97 Ale to jest mecz sparingowy. Po to są te mecze aby testować różne rozwiązania. Równie dobrze mogło dziś wyjść siedmiu zmienników

1

Wariaty ale każdy ma w domu tv

0

@Ghotti chciałbym chociaż na jeden dzień mieć tyle siana

0

@JimMorrisonFCB Messi obecnie jest zarejestrowany jako osoba bezrobotna w urzędzie pracy. Ostatnio był w Barcelonie odhaczyć wizytę aby nie urwali mu kuroniowki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@donleo12 spokojnie

2

@MesQueUnClub96 a kto umarł ten nie żyje

0

@Overmarsinho89 smerfy.com

0

@Cvzx sugerujesz że Novak nie daje rady fizycznie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Djokovic też jest człowiekiem. Jak napisałem kiedyś po meczu Hurkacza z Federerem, że tego dnia Hubert mógłby ograć Djokovicia to zostałem wysmiany jakby Nole był jakimś robotem nie do ogrania.

4

@BombowiecKrawczyk a może pozytywnie zaskoczony? Szukasz dziury w całym

1

@AmigoBlancos Jego postawa na boisku już wtedy wyrażała jego intencje

2

Ten pożar w Bodrum chyba pomylił odwagę z odważnikiem

1

@dariooo masz rację, młody Pique powinien być powoli wprowadzany do składu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?