ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Waszk Nie podoba mi się to bronienie Laporty. Odejście Messiego to nie tylko wina Bartomeu ale też Laporty i tutaj nie powinno być co do tego żadnej dyskusji. Kampania, ostatnie tygodnie i mydlenie oczu, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Laporta już dużo wcześniej musiał wiedziec, że Messi nie zostanie podpisany. Laporta nie wiedział dokładnie jak wygląda sytuacja finansowa klubu natomiast tutaj chodzi o limit plac w La Lidze. To one stanęły na przeszkodzie, a chyba nie chcesz mi powiedzieć ze Laporta wczoraj dowiedział się, że jednak nie ma możliwości zakontraktowania Leo z powodu przepisów.
0
@norbi77 za chwilę rusza liga a ty się zastanawiasz dlaczego Leo tak szybko wziął się za szukanie nowego klubu? Miał poczekać do ostatniego dnia okna na Barcę która De facto właśnie go oszukała?
3
Myślę, że Laporta już wiedział że straty wyniosą dwa razy tyle w momencie gdy okazało się że superliga nie powstanie w tym roku.
2
@Sysia11 w takim razie po co te obiecanki cacanki? Wiedział z czym będzie wiązać się prezydentura obecnej Barcelony. Facet nie miał projektu sportowego, leciał na przysłowiowym picu, a jego jedynym planem na przyszłość była zapewne Superliga. Laporta oszukał kibiców, brudna prawda
2
@Barca1992 odejście Messiego nie niesie ze sobą żadnych korzyści.
3
Laporta to się nadaje do pchania karuzeli. Kampania zbudowana na obietnicach że Messi zostanie, a facet zatrudnia Depaya i Kuna. Facet ściemniał do ostatniej chwili, że wszystko jest w porządku. Ja w jego pracy widzę jedną wielką improwizację. Czuję się mocno oszukany i zły bo Font wydawał się bardziej przygotowanym kandydatem.
0
@Kgorecki2500 Skąd ty możesz wiedzieć czy Font by sobie nie poradził?
0
@klopx to by cię mógł zabić xD
0
@Dertinho w Barcelonie to jest dopiero silny mental... A teraz gdy Leo nie podpisze kontraktu to już w ogóle morale szybują jak słupki inflacji w Polsce
8
@DonMatteo901 wszyscy z Aliexspres?
0
@JohnnyBarca ale nadrabia w ofensywie.
@SinMistico zdarzają mu się błędu jak każdemu piłkarzowi. Większość chyba patrzy na niego przez pryzmat gry całej formacji obrony tylko ze oprócz Alby są jeszcze stoperzy i pomocnicy. Oceniany jakby prezentował bramki rywalom niczym Lenglet.
0
Nie rozumiem tej nagonki na Albe. Facet wciąż jest jednym z najlepszych na swojej pozycji i nadal jest absolutnie kluczowym piłkarzem Barcelony. Nie wydaje mi się aby był ktoś lepszy na rynku.
0
@danio1899 przeciez napisałem wygrają albo nie wygrają.
0
@LeoMessiah zdecydowanie wolałbym powrót do formacji 4 3 3. 3 5 2 było dobrym bodźcem natomiast z biegiem czasu wyglądało to coraz gorzej
0
@Slazzy Myślę że mają jakieś 50%, wygrają albo nie wygrają
15
@Mat97 Ale to jest mecz sparingowy. Po to są te mecze aby testować różne rozwiązania. Równie dobrze mogło dziś wyjść siedmiu zmienników
1
Wariaty ale każdy ma w domu tv
0
@Ghotti chciałbym chociaż na jeden dzień mieć tyle siana
0
@JimMorrisonFCB Messi obecnie jest zarejestrowany jako osoba bezrobotna w urzędzie pracy. Ostatnio był w Barcelonie odhaczyć wizytę aby nie urwali mu kuroniowki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@donleo12 spokojnie
2
@MesQueUnClub96 a kto umarł ten nie żyje
0
@Overmarsinho89 smerfy.com
0
@Cvzx sugerujesz że Novak nie daje rady fizycznie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Djokovic też jest człowiekiem. Jak napisałem kiedyś po meczu Hurkacza z Federerem, że tego dnia Hubert mógłby ograć Djokovicia to zostałem wysmiany jakby Nole był jakimś robotem nie do ogrania.
4
@BombowiecKrawczyk a może pozytywnie zaskoczony? Szukasz dziury w całym
1
@AmigoBlancos Jego postawa na boisku już wtedy wyrażała jego intencje
2
Ten pożar w Bodrum chyba pomylił odwagę z odważnikiem
1
@dariooo masz rację, młody Pique powinien być powoli wprowadzany do składu.